Jump to content

tolg

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  142
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

tolg Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

291 profil görüntüleme
 1. sünnizm bu göğsünüzü siper edişinizi unutmayacak sünni ateistler xb
 2. evet bu sünni ateistler Kuran'da tanımlanan müşrikler ve münafıklar yokmuş gibi davranırlar ve Kuran'da hiç geçmeyen mürted kavramına bayılırlar.
 3. bu ateistler şirkten bahsedemediği gibi sünnilikten de bahsedemiyor.sünniliği islam diye yutturmak işlerine geliyor demek ki.
 4. Dinlerini parçalara bölen, gruplara ayrılan ve her grubun kendi yanındakiyle böbürlendiği kimselerden olmayın.(30/32) Dinlerini parça parça edip, grup grup olanlar var ya, senin onlarla hiçbir ilişkin yoktur. Onların işi ancak Allah'a kalmıştır. Sonra O, onlara yaptıklarını bildirecektir.(6/159) sünniler diyor ki "biz 4 hak mezhebiz"... size hak olduğunuzu kim söyledi birader,vahiy mi alıyorsunuz?size sünni olabileceğinizi kim söyledi,Allah'tan daha mı çok biliyorsunuz? ama bu ateistler ne sorguluyor haa
 5. musanın el bahrı infilak ettirmesine rağmen firavunun el yemm'de öldüğünü çoğunuz benden öğrendi ama lafa gelince Kuran'ı okuyanlar ateist,okumayanlar müslüman oluyormuşmuş.sünni meal okuyarak ancak sünniliği öğrenirsiniz islamı değil.
 6. lafa gelince güya sorguluyorlar ama bir tane bile kızıldenizcinin gelip kendi tezini savunamamasını görmüyorlar.
 7. evet bu konu başlığında ateistlerin aslında ne kadar sünni ateist olduklarını da görmüş oluyoruz,özellikle hep aynı direnen tiplerden bahsediyorum.Baştan itibaren okursanız, Kuran'a göre bu olay kızıldenizde olamaz iddia mı çürütmek için nasıl yırtındıklarını görürsünüz..gelenekçiler bile gelip savunamıyorken sünni ateistlerin çabası gerçekten takdire şayan
 8. qızlar eqleyin yeni ezoterik yazarınız geldi !
 9. bilmediklerini bile itiraf edemiyorlar.
 10. bu başlıkta sadece benim yazmam bir tesadüf mü?hadi sorgulayamayanbilimseller felsefe peşinde peki bu kızıldenizciler nerede? musanın el bahrı (26:63) infilak ettirmesine rağmen firavunun el yemmde (20:78)(28:40)(51:40)(7:136) öldüğünü biliyor muydunuz?ne zaman öğrendiniz???
 11. sorduğum sorulara cevap alamıyorum ,altı üstü 1 tanecik başlığım var ona da gelemiyorlar xb bu sorgulayan bilimseller çok mu meşgul desek başka başlıklarda cirit atıyorlar neyse onların bedeni onların kararı saygı duyuyorum xb ancak buraya gelenler musanın el bahrı infilak ettirmesine rağmen firavunun el yemmde öldüğünü öğrenecek.öğreticem.
 12. evet ne diyorsunuz şimdi bu tesadüfen mi oluştu yoksa Kuran'ın yazarı bilinçli olarak mı yaptı bunu??
 13. bu çakma bilimseller hesaplayamadı. yaklaşık 8 milyonda bir ihtimal sadece şu tablonun olasılığı. Kuran'ı Muhammed yazdı veya insanlar yazdı diyenleri sahneye alalım.seçeceğiniz 14 sayıyla oluşturun bakalım tabloyu.birkaç deneme yapın korkmayın la siz imana gelmezsiniz xb
 14. Mukatil bin Süleyman 1300 yıl önce firavun Nil'de öldü demiş ama şu tablodan hiç bahsetmemiş... bilimsel vatandaşlar şu tablonun oluşma olasılığını hesaplayabilir mi acaba?? kaç milyonda bir öğrenelim...
 15. Mukatil bin Süleyman ne demiş?? Musa'yı bebekken nerede saklıyorsan firavunda orada ölmek zorunda demişş..niye??? el yemm yüzünden işte kör müsün.
×
×
 • Yeni Oluştur...