Jump to content

GavsHazretleri

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  48
 • Katılım

 • Son ziyaret

GavsHazretleri kullanıcısının paylaşımları

 1. GavsHazretleri

  Molla ile tartışmak.

  Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Bir kaç kişi uyarmış molla ile tartışılmaz diye ama bu embesillerin müritleri iftira videoları yapıp duruyor. İnançsızları kedi kesen-yahudi-ermeni kırması-siynoist uşağı ve daha fena ithamlar ile anlatıyorlar. İnat ettim alayına mail gönderdim. Bütün youtube sayfalarına. Çay house-kafile-sözler köşkü,İzmirli selefiler ve İsmail ağa müritleri ile kerem önder denen adam. İslami usuller üzerinden ben bunları yerle bir ederim ama bu seferde işi mezheplere bağlayıp çıkmaza girebiliriz. Bilimsellik üzerinden tartışsam karşımda ki insanların arap masalı dışında hiç bir şey okumadığını biliyorum. En mantıklısı temelleri sarsacak bir konu bulmak. Sorularınız gayet iyi. Yaratıcı fikirler gelirse ben okumaya devam ederim başlığı.
 2. GavsHazretleri

  Molla ile tartışmak.

  Ben müslüman değilim bir tane troll başlık açtım sadece. Bu konu ciddi. İsmailağa cemaatinden bir mollanın müridiyle zıtlaştık. Ulan dedim mollanı getir onunla tartışacağım. Kabul etti. Fıkıhtan girip beynini yakarım onun ama öldürücü darbe için sizden yardım alayım dedim.
 3. GavsHazretleri

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Ladyboylara dikkat et ve yılanlara
 4. Bir dergaha gittiniz karşınızda Molla veya Şeyh oturuyor. Tartışacaksınız. Öldürücü 5 tane soru sorabilir misiniz? Mollanın nevrini dönderecek 5 sorusu olan varsa yazsın. Ben bizzat seçtiklerimi kendi sorularıma ekleyip Molla ile canlı yayında soracağım. Kendi sorularım fıkıh üzerinden olacak. Başlığa destek verirseniz sevinirim.
 5. GavsHazretleri

  Sünni ve Şia ateistlerini ifşa ediyorum.

  Cihat dışında huri yok.
 6. GavsHazretleri

  Sünni ve Şia ateistlerini ifşa ediyorum.

  sana değil Anibale gönderdim.
 7. GavsHazretleri

  Sünni ve Şia ateistlerini ifşa ediyorum.

  çeşitli rivayetler var en elle tutulur olanı Cebraildir fakat biz mürşidimizden aldığımız öğretiler doğrultusunda Kil'jaiden olabileceğini düşünüyoruz.
 8. GavsHazretleri

  Sünni ve Şia ateistlerini ifşa ediyorum.

  bir çok tanrı gezegenleri gezerek kendi kavimlerini oluşturdular. burada şeytandan üreyen yahudiler Allahın ademden ürettiği araplar. odin ve yahveden üreyenler ve brahmanın çingeneleri ayrı kavim oldular. uzak doğuya gittiğimiz zaman çekik gözlüler yecüc ve mecüc kavimleridir. onlarda old god'lardan üremişlerdir. Allahın aslanı sargeras gezegenleri gezip Dreadlordlar ile savaşırken onun gücünden Türkler meydana geldi. o yüzden biz savaşçı ırkız. Bir Allaha secde ederiz ama Piirimiz Sargerastır. büyük savaşta Allah galip gelirse voidlordlar ile savaşacak devasa ordu kurulacak mesih ve Thrall önderliğinde bu şanlı cenkte kılıç çalacağız.
 9. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  @Ebu Kafir Neden aklın gözü(sevan nişanyan) sözlerini kullanıyorsun. senin kendi şahsiyetin yok mu bre kafir.
 10. Sünni ve Şia ateistleri geleneksel fıkha uygun davranırlar. Allah katında cehennemliktirler. en büyük yalanları ise İncil-tevrat-zebur Allah(cc) tarafından gönderildi iddiasıdır. oysa biliyoruz ki bu 3 kitap vahiy yolu ile gönderilmedi. Zebur kral davut tarafından yazılan daha sonraları eklemeler yapılmış bir dua kitabıdır. bir diğer yalanları ise putperest ibadetleri günümüze kadar ulaştırmak. Mete Han hazretleri islamın nurunu yaymak için bir çok uğraş vermiş idi. Hz.Muhammet(s.a.v) efendimiz yaktığı ateşle içimizi hala daha ısıtmaktadır. Atatürk gibi büyük bir önderimiz olmasaydı emevilerden aktarılan putperest arap adetlerini yaşıyor olacaktık. ibn Abbas denen yahudi dölü direktifleriyle yazılan uydurma hadisler kadere yenik düştüler selanikli bir babayiğit 1200 yıllık oyunu bozdu. İstiklal harbimizde Cenabı Allah ak sarıklı evliyaları Atatürk'e yardım için göndermiştir. Kötüler için yaşasın cehennem. Bir diğer yalan Allah birdir iddiası Oysa kuran okuduğumuzda çok net görüyoruz ki Allah bir değildir. Brahma gibi nice ilahlardan sadece bir tanesidir. sadece müslümanları yaratmıştır.
 11. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  orada müslümanlara sesleniyor. diğer insanları bağlamaz.
 12. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  En geç iki gece içinde seni cinlerime çarptırmak için zikre yatacağım. burnundan girip sana korku dolu anlar yaşatacaklar.
 13. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  Evet bir ay boyunca yazdıklarınızı okudum değerli sünni ateistler ve durumunuz çok kötü çok. Elif lam mim koddur. resulü ekrem efendimiz(Allah onu cennetinde baş köşeye koysun) emevi müşriklerin dini tahrif edeceğini bildiği için bu kodu iliştirmiştir ki ahir zaman geldiğinde biz sizlere yol gösterelim. Evet Tek bir ilah yoktur pek çok ilah var fakat biz müslümanlar için Allah tektir. yahudiler için Allah bir şey ifade etmez zaten savaş onların ilahı ile bizim Allahımız arasındadır. Gerçek müslümanın tek ibadet etme şekli zikir ve iyiliktir. Müslüman görünümlü sünni ve şia müşrikleri ise cehennemin en dibinde haşrolacaklardır. Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk hz.Mehdi aleyhisselamın müjdecisidir. şüphesiz Ata ile Aleyhisselatu Vesselam efendimiz cennet-i Ala'nın baş köşesindedirler.
 14. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  benim anlattığım din gerçek islamdır. bugüne kadar sünni müşrikleri müslüman zannettiniz
 15. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  namaz-ezan-oruç müşriklerin hurafeleridir. kuran'da yazmayan hiç bir şey doğru değildir. allah kendi yarattıklarına sesleniyor ve onlar için allah birdir. iki üç değildir. ama başka insanları yaratan başka tanrılarda var. ben islami alimlerden el aldım merak etme ilme vakıfım. benim yazdıklarımı tekrar oku kafana yatacaktır.
 16. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  Değerli zındık kardeş anlamakta zorluk çekiyorsun galiba bak şimdi hadislerin %80 i yalandır sünni müşriklerin uydurmasıdır. ebu hureyre denen yahudi ajanı toplumumuza sızıp kendi inancını dayamıştır ve din diye yutturmuştur. ibn teymiye-buhari-ebu hanife-tırmizi gibi mürtetlerin ne olduğunu biliyoruz. Allah tek yaratan değildir onun aleminde çok fazla kudretli ilah vardır. bunlardan birisi ve en güçlüsü yahudi tanrısı yahwe'dir. cenabıallah ile olan düellosunda biz müminler safımızı belli ettik onlarda belli etti. şüphesiz hak tecelli ettiğinde batıl zail olur. musa kendi rabbine ilk inanan kişidir adem ise bizim rabbimize inanan ilk kişidir. ayeti iyi okursan orada musa ile konuşan ALLAH değildir. mesela bazı ayetlerde ben-biz-o diye bahseder bunlar farklı ilahlardır. senin kafir dediklerin aslında inancını gizleyen kriptolardır. örneğin facebook ve google gibi şirketler aslında kafirlerin elinde değil yahudilerin elindedir ve hakka karşı birer silah olarak kullanılırlar bizler ise onları kendi silahları ile vuran mücahitleriz. ebu cehile karşı muhammed mustafa diyenlerdeniz dünya yani hayat-yaşam bir çizgide devam etmez belli çağlar geçtiğinde tekrar kendini yeniler savaş devam eder. yani bizden önce zülkarneyn aleyhisselam teknoloji ve bilimin en ileri zamanlarında yaşıyordu ve zafer kazandı. bu aşamada yeni bir raund'un piyonlarıyız büyük önderimiz GAZİ ATATÜRK gerçek bir mümin'dir devletin ilk yıllarında sünni müşrikleri dine hurafe sokanları temizlemiş muhammedin dinini öğrenmemiz için bize yol göstermiştir o ne büyük bir zattır.
 17. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  Kuran apaçıktır fakat sizin gibi zındıklar ayetleri bağlamından koparttığı ve ilmine vakıf olmadıkları için alimlerden feyz alınması gerekir. tefsir yorum değildir gerçeği gün yüzüne çıkartmaktır cenabıallah basit kelime kullanmaz. sünni ve selefi müşrükler kuranı yanlış anlıyor hak din'i çarpıtıyorlar biz onlardan değiliz adem aleyhisselamın rabbi bizim rabbimizdir fakat musa bizim rabbimizin peygamberi değildir. dünya'ya bozgunculuk hakim olması için allah azümüşşan'a karşı israiloğulları kavmini organize etmek için çeşitli peygamberler gönderilmiştir. biz kaçmıyoruz hicret ediyoruz oralara gitmesek allah nurunu nasıl yayacağız? zaten burada inanan insanlar var mesele inanmayanları inandırmakta küfürden kurtarmakta kafir dediğimiz insanların buluşlarını kullanmıyoruz o insanlarında rabbi var onlarda inanıyor ama saklıyorlar. kimse keyfine buluş yapmaz her şeyin amacı yüce yaratanların muharebesinde saf tutmakta. Allah birdir fakat bize birdir. bizim için tek ilah o dur. bu demek değildir ki başka yaratanlar yok çokça fazla var şuan bir düzensizlik hakim son 2000 yıla baktığımızda tanrıların izlerini kaybettirdiğini görüyoruz artık insanoğlu ile direk iletişim kurmayıp büyük savaşa zemin hazırlıyorlar. internet ve televizyon yahudi tanrısına inananların elinde sizin önünüze koyulan her şey onların yönlendirmesi. algılarınızla oynayıp sizi zındık yapıyorlar.
 18. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  @İlluminatus ben gayet açıklayıcı anlattım. benim tefsirim islami ölçüler ile peygamberimizin hayatından kıssalar alınarak oluşturulmuştur. ilim sahiblerinden feyz alınması için cemaatleşmeyi öğütler dinimiz. ben öyle demek istemiyor demedim gayet doğru yazdığını kabul ederek ayetleri bükmedim farkındaysan. yazdığı her eşy kelimesi kelimesine doğrudur ve tutuarlıdır. musa ilk müslüman değildir ilk inanandır bunu açıkladım. dünya'yı iyi anlamamız lazım hak ile batıl savaşı dediğimiz şeytan'a tapan küffar karşısında ona rakip olan yüce yaratanımız bizleri dünyaya hakim kıldı kuran-ı kerimi rehber edinmemizi öğütledi ve bu zorlu mücadelede galip gelen taraf olacağımızın şüphesi yoktur. cenabı allah dinini hakim kıldığında aynı zamanda kendisine rakip olan diğer ilahların da sonunu getirecek güce ulaşacaktır. bizler ve onlar bu zorlu savaşta tarafımızı seçtik siz zındıklar ise arafta kalmışsınızdır.
 19. GavsHazretleri

  Değiştirilmiş Kitap Kuran

  o kitapların tanrıları bir değil.
 20. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  @İlluminatus cevaplar: bakara-219- Sana içkiyi ve kumarı sorarlar. De ki: “Onlarda hem büyük günah, hem de insanlar için (bazı zahirî) yararlar vardır. Ama günahları yararlarından büyüktür.” Yine sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “İhtiyaçtan arta kalanı.” Allah, size âyetleri böyle açıklıyor ki düşünesiniz. maide 90- Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz. maide-91- Şeytan, içki ve kumarla, ancak aranıza düşmanlık ve kin sokmak; sizi Allah’ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık vazgeçiyor musunuz? tefsir: bakara 219'a baktığımız zaman bilindiği üzere yararı ve zararı olduğu belirtilmiş maide 90'da ''ey iman edenler'' olarak sesleniyor yani bu ayet indiğinde insanlar müslümanlığa geçiş yapmışlar ve imanları kuvvetlenmeye başlamıştır. bakara 219 yeni müslüman olanlar ve olmaya çalışanlar içindir kelimei tevhit getirerek direk müslüman olunmaz. maide 91 ise imanı zayıf olanlar içindir. yani çelişki yok sofilik derecesinde imanlı isen maide 90'ı kendine alacaksın terettüt içinde kalmışsan maide 91. haç ile hilal savaşında imanı güçlü allah yolunda cihad edecek müminler ile sıradan bir müslüman bir olur mu hiç? enfal-41 Bilin ki, ganimet olarak aldığınız herhangi bir şeyin beşte biri mutlaka Allah’a, Peygamber’e, onun yakınlarına, yetimlere, yoksullara ve yolculara aittir. tefsir: bu ayet görüldüğü üzere muhtaç insanlar için peygamber onlar adına ganimetten pay alıp yoksullara dağıtması emredilmiş. buradaki ganimet kelimesi sadece savaşlar için değildir. peygamber-halife-devlet başkanı bu ayete muhattaptır. yani islam devletinte yoksulların-muhtaçların hakkını gözetecek ilk kişi devleti yönetendir. islami devlette yoksulun hakkını kimse yiyemez. enfal 1 ayetinde ise ganimetlerin tamamı resule aittir diyor bu ayet ile resul-ü ekrem ganimetleri alsa dahi nasıl pay edeceği enfal 41'de açıklanmıştır. beşte birini alıp diğerlerini dağıtacaktır. çelişki yok ENFAL 65-66 TEFSİR: bu ayetlerin örneğini hayatın içerisinde görmek mümkündür. örneğin büyük hakanlarımızdan alparslan ve 1.murat çok küçük ordular ile haçlıları bozguna uğratmıştır onlar ne yüce insanlardır. çanakkale savaşına baktığımız zaman ise imansız jöntürkler 250.000 bin askerimizin ölümüne sebeb olmuştur. burada takva söz konusudur. o yüzden kafirleri dost edinmeyin diye emretmiştir allah azze ve celle. çelişki yok. en'am 163 ayetinde müslümanların ilki muhammed peygamberdir araf 143 ayetinde ise musa inananların ilkiyim diyor müslümanların ilkiyim demiyor dikkat ederseniz. mealen rabbini tanıyor fakat nazarı dikkatini celbederim musa alehisselam islam peygamberi değildir israiloğullarının peygamberidir onun rabbi ile müslümanların rabbi farklıdır. kuran-ı kerim sadece müslümanlara hitap etmez. ALLAH yerel bir ad değildir. kökü ilah'tan gelir türkiye hristiyanları ve yahudileri bu adı kullanırlar bu demek değildir ki müslümanlar ile aynı inanıştalar. ali imran 67'de ise ibrahim aleyhisselam'ın müslüman olduğu belirtilmiş. müslümanların ilki olduğu yazmıyor dikkat ederseniz. çelişki dediğin ayetlerin hiç birisinde çelişki yok fark ettin mi zındık?
 21. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  @İlluminatus işte o ayetler çelişki içermiyor onu ispat edeceğim.
 22. GavsHazretleri

  Maneviyatsız Ateistler

  Kuran ayetlerinin çelişkili olmadığı konusunda
 23. İsteyen her ateist ile seviyeli-edepli tartışmaya varım. kuran-ı kerim içerisinde çelişki-yanlış bilgi yoktur hepsi biz acizlere birer yol göstericidir. hodri meydan forumunda kim benimle tartışacak bilgisine güvenen buyursun gelsin. hakaret küfür edene aynı şekilde karşılık veririm.
 24. GavsHazretleri

  Değiştirilmiş Kitap Kuran

  tevrat ve incil değişmemiştir yüce yaratanların hiç bir kitabı değişmez.
 25. GavsHazretleri

  Değiştirilmiş Kitap Kuran

  kimsenin gücü yetmez
×
×
 • Yeni Oluştur...