Jump to content

Cımbız79

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Cımbız79 Hakkında

 • Derece
  Newbie
 1. Sana tavsiyem en güvendiğin kuran mealini al baştan sona oku.Bir güzel incele.Dinini asıl kaynağından öğren.Birilerinin telkin ettikleri ile dinini öğrenmiş sayılmazsın. Asıl konumuz Kuran'da çocuk hakları niye yok? Kuran'da sadece çocuk hakları düzenlenmemiş değil.Kadın hakları yok,erkek hakları yok,insan hakları yok,hayvan hakları yok,esirlerin hakları yok... Savunma hakkı yok,eğitim hakkı yok,seyahat hakkı yok,mülkiyet hakkı yok,temel hakların hiçbirisi yok..Yani kısaca günümüzün modern anayasal sisteminde insanlara ve diğer canlılara tanınan hakların hiçbirine dair düzenleme yok.
 2. Cımbız79

  Erdoğan ın veliahtı kim?

  Abd dünyadaki her şeye burnunu sokuyor.Her şeye hakkı olduğunu abd liler düşünebilir de,sizin bu denli abd yanlısı oluşunuz?2. dünya savaşında Almanya'nın yenilmesinde Rusya'nın payının daha fazla olduğunu düşünüyorum. Abd emperyalist değil mi?Yokyaaa.Sanki Nikaragua,Guatemala,Honduras,Küba,Vietnam,Irak,Suriye,İran,Libya,Lübnan,Dominik ve bir sürü başka devleti ben işgal ettim. Haaa şu son cümleni azıcık açar mısın? Ayrıca abd projesi olan akp değil,Erdoğan'dır.Erdoğan tezkereyi geçiremedi zira mecliste değildi.1 mart tezkeresi ne iyi oldu da tosladı.Biz kıçlarına tekmeyi oturtana kadar çıkmazdı itoğlu itler.
 3. Cımbız79

  Erdoğan ın veliahtı kim?

  Abd muhtemelen yetiştiriyor veliahtı.
 4. Cımbız79

  Allah'in bir başka delili

  Regl doğuma hazırlayıcı acı ise,günümüzün ağrı kesicileri kuranın tanrısı tarafından keşfedilememiş demektir.
 5. Cımbız79

  Allah'in bir başka delili

  Şuna dikkat. Kuran'da kadın,regl olduğu dönem nedeniyle hem pis olarak niteleniyor,hemde eksik kabul ediliyor. Hem eksik yaratıyorsun hemde pis diyorsun.Deve misali senin neren doğru ki.
×
×
 • Yeni Oluştur...