Jump to content

Kafkaslı

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  321
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Kafkaslı Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

728 profil görüntüleme
 1. Kafkaslı

  Kadınların çoğu neden aşağılanmaktan zevk alır?

  @Faşist Ateist Bu eleştirileri başkası yapsa anlarım da sen yapınca biraz komik durduğunu itiraf etmeliyim çünkü sen değil miydin internette bir kızın resmine bakıp da gelecek hayalleri kuran? Yahu bu kafa yapısı ile nasıl kadınlara denk gelmeyi umuyorsun ki? Nitelikli ve güçlü kadınlar senin gibi düşünenleri doğrudan elerler, eh geriye de vasıfsız kadınlar kalır ki onlar da zaten her ortamda her erkeğe mavi boncuk dağıtan tiplerdir. Bu kadınlara da erkeğin niteliklisi bakmayacağı için geriye ezik erkekler kalıyor yani herkes dengi ile eşleşiyor. Senin saydığın bu kadını aşağılayan erkeğin, bir kere kendine saygısı yok ki karşındaki kadına olsun. Ezikliğini sahte güç gösterileri ile örtmeye çalışır. Bu tiplere ilgi gösteren kadın da zaten vasıflı bir kadın değildir. Kadın normalde gözü dışarda erkeği istemez ama sen aldatana bayılıyorlar diyorsun, gerçekten çok ilginç.:) Kendin ne kadar nitelikli isen karşına da o kadar niteliklisi gelir, ne bir eksik ne de bir fazla...
 2. Kafkaslı

  Begotten

  Rahatsız edici sahneler sebebi ile pek ilgimi çekmemişti hatta yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
 3. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Yazdıklarınız çoğu insanın gördüğü ama kolay kolay kabullenemediği gerçekleri özetliyor. @anibal Biliyorsun ki ben de bir evlilik karşıtıyım ve senle evliliğin insan doğasına aykırı olduğunu daha önce konuşmuştuk. Toplum tarafından ise bunun kabullenilmesi pek mümkün görünmediği gibi, genelde birbirlerini aldatarak ya da çekip gitmeyi seçerek çözümler bulmaya çalışıyorlar. İnsan duygularının tek bir kişiye karşı sürekliliği maalesef sağlanamıyor. Belli bir süre için taraflar sadece birbirini idare etmeye çalışıyorlar. Ne kadar seversen sev, eninde sonunda o sevgi bir alışkanlığa dönüşüyor ve yeni kişiler dikkatini çekmeye başlıyor. Sen doğru kişide bu oluşmaz desen de şahsen ben hiç böyle bir örnekle karşılaşmadım. Kendi yaşamımda da çok sevdiğimi düşündüğüm insanlardan zamanla belli sebeplerle soğudum ve uzaklaştım. Hep karşı taraf hatalı diyemem çünkü insan duygularının bitmesine bir kılıf arayıp, ilişkiyi bitirmek için olmadık bahaneler de üretebiliyor. Para için yaşanan ilişkilere ben de karşıyım fakat aşk ilişkisi de büyük bir zaman kaybından öteye gitmiyor. Geriye ya yalnızlık ya da mantığına uyan birisi ile ilişki yaşamak ve yollarını ayırmak istediğinde de özgürce gitmek seçeneği kalıyor ki sanırım en doğrusu bu olacaktır. Aşka bel bağlayıp da bittiği zaman yaşanan şok insanı yoruyor. Karşı tarafta bitmese bile sende bittiğinde vicdan yapıyorsun yani bu ağır yükü almaktansa mantık ilişkisi yaşamak bana daha doğru geliyor. Gerçeklere gözlerimizi kapayıp hayallere dalmak istesek de o hayalin hiçbir anlamı yok, bunu ben ilk anladığımda yolumu çizmiştim zaten ve şimdi sizlerden de okuyunca verdiğim karardan iyice emin oldum.
 4. Kafkaslı

  İlk yapay insan + maymun melezi

  Yaşlılığa da çözüm buldukları an ölümsüzlük garanti diyorsun yani:) Etik kurallara uymadan neler yapacaklarını düşünmek bile istemiyorum fakat büyük bir başarı olduğu da kesin.
 5. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Kadın ya da erkek fark etmiyor zaten çünkü maddiyatın her şey olarak algılatıldığı bir dönemde yaşıyoruz ve çoğu insan, bu hedefe ulaşmak için en kolay yolu tercih ediyor. Parası olan birisi ile evlenmek, iş ya da kariyer yapmaktan çok daha pratik geliyor. Duygusal düşünen insanların sayısı her geçen gün azalıyor ve evlilikler daha çok maddiyat üzerine gerçekleştiriliyor. Bunun da en önemli sebebi, ilişkilerin artık çok kolay tüketilebilen bir hale gelmesidir. İnsanlar birine duygu beslemek istemiyorlar çünkü ciddi yaralar alıp, üzülme olasılıkları geçmişe göre çok daha yüksek seviyelere ulaştı. Teknoloji insan ilişkilerindeki samimiyeti ve kaliteyi ortadan kaldırdı. Eskiden insanların çevresi, aile-iş ve arkadaşlardan oluşurdu oysa şimdi sosyal medya sayesinde her kesimden insana denk gelinebiliniyor. Bu ortamlarda, evli ya da ilişkisi olabilir ayrımı yapmadan herkese mavi boncuk dağıtan, akıl çelen tipler var. Mantık evliliği yapanların çoğunun gerekçesi, duygusal bir yara almak istemiyor olmalarıdır yani sevgiden kaçmaya çalışıyorlar. Kendim de şahit oluyorum, mesela sevdiği insanla tartışanlar hemen sosyal medya üzerinden birileri ile temas kurmaya başlıyorlar. Önceden bu tip olanaklar olmadığı için, insanlar değer verdiği birinin kıymetini bilir ve kaybetmemeye çalışırdı ancak bu artık mümkün değil. Yakın zamanda daha fazla para evliliğine şahit olacağız çünkü insanlar yaşadığımız devir itibari ile aşkın bir anlamı olmadığının ve acıdan başka getirisi olamayacağının farkına varmaya başladılar, ne yazık ki böyle lanet bir çağda yaşıyoruz. İnsanların önünde iki seçenek var; ya yalnız kalacaklar ya da mantık ilişkisi yürütecekler çünkü başka türlüsü bu ortamda pek mümkün görünmüyor.
 6. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Nafaka olayı hakkında çok yanlış düşünüyorsun çünkü bu dünyaya getirilen çocuktan hem anne hem baba eşit şekilde sorumludur. Nafaka ödeyemeyecek durumdakiler çocuk da yapmayacak o zaman çünkü kimsenin kendi tercihleri uğruna çocukları mağdur etmeye hakkı yoktur. Evlilik kararı alırken ve çocuk sahibi olurken bu kısımları baştan hesaplamak gerekir. Para için evlenen kadınlar olduğu kadar erkekler de var. Antalya'ya gidip zengin kadın avcısı erkekleri görebilirsin çünkü genelde turistik yerleri tercih edip, yabancı kadın denk getirmeye çalışıyorlar. Bu örnekte mesela 31 yaşındaki erkek, 83 yaşındaki kadınla maddiyat için evlendiğini açıkça ifade etmiş. https://youtu.be/8Ia3RQ0ZMDM
 7. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Arkadaşım sen kafayı çirkinlikle güzellikle bozmuşsun fakat olay tip değil diye yüz kere söylendi, niye anlamak istemiyorsun? Tipsiz erkek daha güvenilir ya da yakışıklı olan çapkındır diye bir kural yok ki... @anibal demişti ya kadında sevilmeyeni sevme hissi var diye belki de çirkini seçmesinin nedeni, onun daha az ilgi gördüğünü düşünüp acıması ile alakalıdır. Ortada bir sürü kadın var fakat siz bu tiplere denk geliyorsanız hatayı kendinizde arayın derim. Ele avuca sığmaz bir görünüm vermeye devam ettiğin sürece yalnız kalırsın çünkü kadınlar başka kadın riskini sevmez ve kendine hakaret sayıp senden uzaklaşır.
 8. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Senin bu yazdıklarından ortaya farklı bir piç tanımı çıktı ve doğrusu da bu zaten yani piç olmak pek de özenilecek bir durum değildir çünkü hem ezik hem zavallı olmaktan bahsediyoruz.:) Bu zavallıyı seçen kadın da yine niteliksiz bir tip olmalı ki bu ezik tipe ilgi duyup, bir de üstüne itilip kakılıyor... İçgüdüsel de olsa beynini kullanan kadınlara bu piç tipler hitap etmiyor ve hemen eliyorlar, bu örnekleri çok gördüm.
 9. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Hatalı bir bakış açısı olduğu bu sitede @anibal tarafından yüzlerce kez yazıldığı gibi, günlük hayatta da örneklerini sürekli görüyoruz yani etraf bu kafada olup da terk edilen tiplerle dolup taşmaktadır. Değer verdiğin kadın şayet silik bir tip değilse, başka bir kadına gösterdigin ilgiyi asla affetmez ve seni bir kalemde siler, ne yaparsan yap geri de döndüremezsin. Benim İranlı ateist bir arkadaşım var ve yakışıklılığı normalin çok üzerindedir. Bu arkadaş seçicidir üstelik ve herkese pas vermez. Bir gün bir kıza ciddi manada tutuldu ve nişanlandılar. Kız da çok güçlü bir karakterdi ve kimseye eyvallahı yoktu. Benim bu arkadaş, bir gece başka bir kızla takılmış ve nişanlısı da bunu öğrendi. Ortada cinsellik yok, kızla barda sadece içmişler fakat o kız resimleri sosyal medyada paylaşınca ortalık karıştı ve nişanlısı yüzüğü atıp, 4 ay sonra da başkası ile hemen nikâhlandı. Bizimki ise şoktan halen çıkamadı ve bana kalırsa hiçbir zaman da çıkamayacak çünkü çok seviyordu. Kadınlar güçlü bir kişiliğe sahipse asla ikinci kadın olasılığını kabul etmez ve yollarına giderler, bu sebeple değer verdiğiniz kadında sakın böyle bir hata yapmayın, yaptıysanız da peşinde dolanıp kendinizi küçük düşürmeyin çünkü o kadının geri dönme olasılığı hiç yoktur, boşa zaman harcamayın. Piç kısmı da yanlış anlaşılıyor olabilir çünkü kadınlar genel anlamda güven duyacağı erkeği tercih etmezler mi?
 10. Kafkaslı

  Narsistik Enerji Vampirleri Hakkındaki Tweetlerim

  Emre, sen illaki bir şeye devam etmek istiyorsan bu bence bir uzman desteği olmalıdır. Kim kimi avlıyor da sonrasında imha ediyor? Bu nasıl bir hayal dünyası böyle?
 11. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  @anibal çocuk değil ki bu boş işlerle uğraşsın, senin o dediğini ergenlikten bir türlü çıkamayanlar yapıyor.
 12. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Kadın çuval giyse erkeğin düşünce yapısında sorun olduğu sürece, kadının her hareketinden tahrik olabilir ve bu kadının suçu değildir ancak erkeğin iradesizliği olarak ele alınabilinir. Üniversitede okurken bir kız böyle bir girişime maruz kalmıştı ve tek suçu da bir erkek öğrenciden ders notu almak için evinin kapısına kadar gitmesi olmuştu. Tecavüze direnmiş fakat hastanelik olacak şekilde dövülmüştü. Çocuk ifadesinde ise kızın eve kadar gelmesini, kendisine ilgi olarak yorumladığını söylemişti. Sonuç olarak her tecavüz vakasında, yapmaya yeltenen kişide sorun vardır.
 13. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Kadınlar herhangi bir tavır ya da giyim şekli sebebi ile tecavüzü hak etmeyeceği gibi böyle insanlık dışı bir davranışa kılıf aramaya çalışmak olsa olsa o erkeğin acizliğidir. Hayatında hiç kadın görmeyen ya da doğru düzgün bir ilişki kurmayı başaramayan tipler ancak böyle bir saçmalığı savunabilir. Sen bir erkek olarak aç tavuk gibi her kadından tahrik olan biriysen tabii ki kadının giyiminden de tahrik olursun hatta ona bile gerek yok, işte hergün internette örneklerini gördüğümüz şekilde, bir resim için on takla açar ya da sadece karşındaki kadın profili diye önünde secdeye varır, iki yorum yaptı diye 24 saat peşinde dolanır, her yazdığında anlam arar ve ne yazsa tahrik olursun. Hayatınızda hiç mi çıplaklar plajına ya da revü şovuna gitmediniz? Kimseye tecavüz etmeye kalkışılmadığı gibi tahrik falan da olunmuyor. Kadın ne yaparsa yapsın erkek iradesine hakim olmayı bilecektir. Kimse kimseyi gözüne kestirip de tahrik olma bahanesi ile tecavüz etmeye kalkışamaz. Kadının beyni, kişiliği ile ön planda olmasını ben de savunuyorum ve öyle kadınları çok asil buluyorum fakat giyimi sebebi ile yine de hiçbir kadın taciz edilemez.
 14. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

 15. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  Kadınlar kendi arasındaki rekabette birinci gelmek için gördüğüm kadarı ile her şeyi yapar çünkü bu yaptırdıkları estetik ameliyatlar çok zor süreçler içeriyor ki buna katlanan kadının yapmayacağı şey yoktur. Kendinden emin ise ve güzel hissettiren varsa bu işlere yeltenmez çünkü onaylamaya ihtiyaç duymaz ifadene katılıyorum. Kendini geliştirme içgüdüsü yoksa geliştirenlere helâl olsun o zaman.
×
×
 • Yeni Oluştur...