Jump to content

Kafkaslı

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  320
 • Katılım

 • Son ziyaret

Kafkaslı kullanıcısının paylaşımları

 1. Kafkaslı

  Kadınların çoğu neden aşağılanmaktan zevk alır?

  @Faşist Ateist Bu eleştirileri başkası yapsa anlarım da sen yapınca biraz komik durduğunu itiraf etmeliyim çünkü sen değil miydin internette bir kızın resmine bakıp da gelecek hayalleri kuran? Yahu bu kafa yapısı ile nasıl kadınlara denk gelmeyi umuyorsun ki? Nitelikli ve güçlü kadınlar senin gibi düşünenleri doğrudan elerler, eh geriye de vasıfsız kadınlar kalır ki onlar da zaten her ortamda her erkeğe mavi boncuk dağıtan tiplerdir. Bu kadınlara da erkeğin niteliklisi bakmayacağı için geriye ezik erkekler kalıyor yani herkes dengi ile eşleşiyor. Senin saydığın bu kadını aşağılayan erkeğin, bir kere kendine saygısı yok ki karşındaki kadına olsun. Ezikliğini sahte güç gösterileri ile örtmeye çalışır. Bu tiplere ilgi gösteren kadın da zaten vasıflı bir kadın değildir. Kadın normalde gözü dışarda erkeği istemez ama sen aldatana bayılıyorlar diyorsun, gerçekten çok ilginç.:) Kendin ne kadar nitelikli isen karşına da o kadar niteliklisi gelir, ne bir eksik ne de bir fazla...
 2. Kafkaslı

  Begotten

  Rahatsız edici sahneler sebebi ile pek ilgimi çekmemişti hatta yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
 3. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Yazdıklarınız çoğu insanın gördüğü ama kolay kolay kabullenemediği gerçekleri özetliyor. @anibal Biliyorsun ki ben de bir evlilik karşıtıyım ve senle evliliğin insan doğasına aykırı olduğunu daha önce konuşmuştuk. Toplum tarafından ise bunun kabullenilmesi pek mümkün görünmediği gibi, genelde birbirlerini aldatarak ya da çekip gitmeyi seçerek çözümler bulmaya çalışıyorlar. İnsan duygularının tek bir kişiye karşı sürekliliği maalesef sağlanamıyor. Belli bir süre için taraflar sadece birbirini idare etmeye çalışıyorlar. Ne kadar seversen sev, eninde sonunda o sevgi bir alışkanlığa dönüşüyor ve yeni kişiler dikkatini çekmeye başlıyor. Sen doğru kişide bu oluşmaz desen de şahsen ben hiç böyle bir örnekle karşılaşmadım. Kendi yaşamımda da çok sevdiğimi düşündüğüm insanlardan zamanla belli sebeplerle soğudum ve uzaklaştım. Hep karşı taraf hatalı diyemem çünkü insan duygularının bitmesine bir kılıf arayıp, ilişkiyi bitirmek için olmadık bahaneler de üretebiliyor. Para için yaşanan ilişkilere ben de karşıyım fakat aşk ilişkisi de büyük bir zaman kaybından öteye gitmiyor. Geriye ya yalnızlık ya da mantığına uyan birisi ile ilişki yaşamak ve yollarını ayırmak istediğinde de özgürce gitmek seçeneği kalıyor ki sanırım en doğrusu bu olacaktır. Aşka bel bağlayıp da bittiği zaman yaşanan şok insanı yoruyor. Karşı tarafta bitmese bile sende bittiğinde vicdan yapıyorsun yani bu ağır yükü almaktansa mantık ilişkisi yaşamak bana daha doğru geliyor. Gerçeklere gözlerimizi kapayıp hayallere dalmak istesek de o hayalin hiçbir anlamı yok, bunu ben ilk anladığımda yolumu çizmiştim zaten ve şimdi sizlerden de okuyunca verdiğim karardan iyice emin oldum.
 4. Kafkaslı

  İlk yapay insan + maymun melezi

  Yaşlılığa da çözüm buldukları an ölümsüzlük garanti diyorsun yani:) Etik kurallara uymadan neler yapacaklarını düşünmek bile istemiyorum fakat büyük bir başarı olduğu da kesin.
 5. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Kadın ya da erkek fark etmiyor zaten çünkü maddiyatın her şey olarak algılatıldığı bir dönemde yaşıyoruz ve çoğu insan, bu hedefe ulaşmak için en kolay yolu tercih ediyor. Parası olan birisi ile evlenmek, iş ya da kariyer yapmaktan çok daha pratik geliyor. Duygusal düşünen insanların sayısı her geçen gün azalıyor ve evlilikler daha çok maddiyat üzerine gerçekleştiriliyor. Bunun da en önemli sebebi, ilişkilerin artık çok kolay tüketilebilen bir hale gelmesidir. İnsanlar birine duygu beslemek istemiyorlar çünkü ciddi yaralar alıp, üzülme olasılıkları geçmişe göre çok daha yüksek seviyelere ulaştı. Teknoloji insan ilişkilerindeki samimiyeti ve kaliteyi ortadan kaldırdı. Eskiden insanların çevresi, aile-iş ve arkadaşlardan oluşurdu oysa şimdi sosyal medya sayesinde her kesimden insana denk gelinebiliniyor. Bu ortamlarda, evli ya da ilişkisi olabilir ayrımı yapmadan herkese mavi boncuk dağıtan, akıl çelen tipler var. Mantık evliliği yapanların çoğunun gerekçesi, duygusal bir yara almak istemiyor olmalarıdır yani sevgiden kaçmaya çalışıyorlar. Kendim de şahit oluyorum, mesela sevdiği insanla tartışanlar hemen sosyal medya üzerinden birileri ile temas kurmaya başlıyorlar. Önceden bu tip olanaklar olmadığı için, insanlar değer verdiği birinin kıymetini bilir ve kaybetmemeye çalışırdı ancak bu artık mümkün değil. Yakın zamanda daha fazla para evliliğine şahit olacağız çünkü insanlar yaşadığımız devir itibari ile aşkın bir anlamı olmadığının ve acıdan başka getirisi olamayacağının farkına varmaya başladılar, ne yazık ki böyle lanet bir çağda yaşıyoruz. İnsanların önünde iki seçenek var; ya yalnız kalacaklar ya da mantık ilişkisi yürütecekler çünkü başka türlüsü bu ortamda pek mümkün görünmüyor.
 6. Kafkaslı

  Para için evlenen kadınlar

  Nafaka olayı hakkında çok yanlış düşünüyorsun çünkü bu dünyaya getirilen çocuktan hem anne hem baba eşit şekilde sorumludur. Nafaka ödeyemeyecek durumdakiler çocuk da yapmayacak o zaman çünkü kimsenin kendi tercihleri uğruna çocukları mağdur etmeye hakkı yoktur. Evlilik kararı alırken ve çocuk sahibi olurken bu kısımları baştan hesaplamak gerekir. Para için evlenen kadınlar olduğu kadar erkekler de var. Antalya'ya gidip zengin kadın avcısı erkekleri görebilirsin çünkü genelde turistik yerleri tercih edip, yabancı kadın denk getirmeye çalışıyorlar. Bu örnekte mesela 31 yaşındaki erkek, 83 yaşındaki kadınla maddiyat için evlendiğini açıkça ifade etmiş. https://youtu.be/8Ia3RQ0ZMDM
 7. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Arkadaşım sen kafayı çirkinlikle güzellikle bozmuşsun fakat olay tip değil diye yüz kere söylendi, niye anlamak istemiyorsun? Tipsiz erkek daha güvenilir ya da yakışıklı olan çapkındır diye bir kural yok ki... @anibal demişti ya kadında sevilmeyeni sevme hissi var diye belki de çirkini seçmesinin nedeni, onun daha az ilgi gördüğünü düşünüp acıması ile alakalıdır. Ortada bir sürü kadın var fakat siz bu tiplere denk geliyorsanız hatayı kendinizde arayın derim. Ele avuca sığmaz bir görünüm vermeye devam ettiğin sürece yalnız kalırsın çünkü kadınlar başka kadın riskini sevmez ve kendine hakaret sayıp senden uzaklaşır.
 8. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Senin bu yazdıklarından ortaya farklı bir piç tanımı çıktı ve doğrusu da bu zaten yani piç olmak pek de özenilecek bir durum değildir çünkü hem ezik hem zavallı olmaktan bahsediyoruz.:) Bu zavallıyı seçen kadın da yine niteliksiz bir tip olmalı ki bu ezik tipe ilgi duyup, bir de üstüne itilip kakılıyor... İçgüdüsel de olsa beynini kullanan kadınlara bu piç tipler hitap etmiyor ve hemen eliyorlar, bu örnekleri çok gördüm.
 9. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Hatalı bir bakış açısı olduğu bu sitede @anibal tarafından yüzlerce kez yazıldığı gibi, günlük hayatta da örneklerini sürekli görüyoruz yani etraf bu kafada olup da terk edilen tiplerle dolup taşmaktadır. Değer verdiğin kadın şayet silik bir tip değilse, başka bir kadına gösterdigin ilgiyi asla affetmez ve seni bir kalemde siler, ne yaparsan yap geri de döndüremezsin. Benim İranlı ateist bir arkadaşım var ve yakışıklılığı normalin çok üzerindedir. Bu arkadaş seçicidir üstelik ve herkese pas vermez. Bir gün bir kıza ciddi manada tutuldu ve nişanlandılar. Kız da çok güçlü bir karakterdi ve kimseye eyvallahı yoktu. Benim bu arkadaş, bir gece başka bir kızla takılmış ve nişanlısı da bunu öğrendi. Ortada cinsellik yok, kızla barda sadece içmişler fakat o kız resimleri sosyal medyada paylaşınca ortalık karıştı ve nişanlısı yüzüğü atıp, 4 ay sonra da başkası ile hemen nikâhlandı. Bizimki ise şoktan halen çıkamadı ve bana kalırsa hiçbir zaman da çıkamayacak çünkü çok seviyordu. Kadınlar güçlü bir kişiliğe sahipse asla ikinci kadın olasılığını kabul etmez ve yollarına giderler, bu sebeple değer verdiğiniz kadında sakın böyle bir hata yapmayın, yaptıysanız da peşinde dolanıp kendinizi küçük düşürmeyin çünkü o kadının geri dönme olasılığı hiç yoktur, boşa zaman harcamayın. Piç kısmı da yanlış anlaşılıyor olabilir çünkü kadınlar genel anlamda güven duyacağı erkeği tercih etmezler mi?
 10. Kafkaslı

  Narsistik Enerji Vampirleri Hakkındaki Tweetlerim

  Emre, sen illaki bir şeye devam etmek istiyorsan bu bence bir uzman desteği olmalıdır. Kim kimi avlıyor da sonrasında imha ediyor? Bu nasıl bir hayal dünyası böyle?
 11. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  @anibal çocuk değil ki bu boş işlerle uğraşsın, senin o dediğini ergenlikten bir türlü çıkamayanlar yapıyor.
 12. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Kadın çuval giyse erkeğin düşünce yapısında sorun olduğu sürece, kadının her hareketinden tahrik olabilir ve bu kadının suçu değildir ancak erkeğin iradesizliği olarak ele alınabilinir. Üniversitede okurken bir kız böyle bir girişime maruz kalmıştı ve tek suçu da bir erkek öğrenciden ders notu almak için evinin kapısına kadar gitmesi olmuştu. Tecavüze direnmiş fakat hastanelik olacak şekilde dövülmüştü. Çocuk ifadesinde ise kızın eve kadar gelmesini, kendisine ilgi olarak yorumladığını söylemişti. Sonuç olarak her tecavüz vakasında, yapmaya yeltenen kişide sorun vardır.
 13. Kafkaslı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Kadınlar herhangi bir tavır ya da giyim şekli sebebi ile tecavüzü hak etmeyeceği gibi böyle insanlık dışı bir davranışa kılıf aramaya çalışmak olsa olsa o erkeğin acizliğidir. Hayatında hiç kadın görmeyen ya da doğru düzgün bir ilişki kurmayı başaramayan tipler ancak böyle bir saçmalığı savunabilir. Sen bir erkek olarak aç tavuk gibi her kadından tahrik olan biriysen tabii ki kadının giyiminden de tahrik olursun hatta ona bile gerek yok, işte hergün internette örneklerini gördüğümüz şekilde, bir resim için on takla açar ya da sadece karşındaki kadın profili diye önünde secdeye varır, iki yorum yaptı diye 24 saat peşinde dolanır, her yazdığında anlam arar ve ne yazsa tahrik olursun. Hayatınızda hiç mi çıplaklar plajına ya da revü şovuna gitmediniz? Kimseye tecavüz etmeye kalkışılmadığı gibi tahrik falan da olunmuyor. Kadın ne yaparsa yapsın erkek iradesine hakim olmayı bilecektir. Kimse kimseyi gözüne kestirip de tahrik olma bahanesi ile tecavüz etmeye kalkışamaz. Kadının beyni, kişiliği ile ön planda olmasını ben de savunuyorum ve öyle kadınları çok asil buluyorum fakat giyimi sebebi ile yine de hiçbir kadın taciz edilemez.
 14. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

 15. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  Kadınlar kendi arasındaki rekabette birinci gelmek için gördüğüm kadarı ile her şeyi yapar çünkü bu yaptırdıkları estetik ameliyatlar çok zor süreçler içeriyor ki buna katlanan kadının yapmayacağı şey yoktur. Kendinden emin ise ve güzel hissettiren varsa bu işlere yeltenmez çünkü onaylamaya ihtiyaç duymaz ifadene katılıyorum. Kendini geliştirme içgüdüsü yoksa geliştirenlere helâl olsun o zaman.
 16. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Seks odaklı derken ilişkinin doğal akışını kastetmiyorum yani kadın yaşı küçük erkeğe bağlılık hissetmiyor ve bir süre kullanıp atıyor çünkü kendini daha güçlü hissediyor ve yanında taşımaktan pek hoşnut olmuyor. Kız arkadaşlarımdan birisi daha iki ay önce kendinden 6 yaş küçük sevgilisini bu gerekçelerle terk etti. Yanımda onla bir ortama giremiyorum çünkü çok çocukta davranıyor gibi laflar etmişti.
 17. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  Seksi görünsün ama kendini de geliştirsin ayrıca kendi erkeği ile sınırlı kalmayı da pek beceremiyorlar. O instagram fotoları eşi için mi sence? Eşinin haberi bile olmuyor çoğu zaman fotoğraflardan fakat sen bunu sağlıklı ve güzel görünme mesajı diye yorumluyorsun galiba.
 18. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Yaş farkı da sorun yaratır ancak 3-5 yaş değil elbette. Kadın büyük olduğu zaman erkeği pek olgun bulmuyor ve bu sebeple ilişkiyi de ciddiye alamıyor hatta seks odaklı bir hale bürünüyor. Domine edemiyor erkek senin ifadenle ancak erkek büyük ve kadın küçükse işler değişir.
 19. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  Sevmiyor ama ilgi ya da heyecan hissediyor ve bunu her erkeğe hissetmesi mümkün değildir, şayet olabilseydi zaten hayat kadınları o işi yapabilmek için madde ya da alkol kullanmaya çalışmazlardı. Seksi görünmek tek hedef olduğu zaman problem zaten yani tek derdi bu olan kadınlardan bahsediyorum. Kendini hiçbir konuda yetiştiremeyen ancak seksi görünmek için tüm gününü harcayan bir kadın, nasıl ileri görüşlü olabilir diye sormaya çalıştım.
 20. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Mümkün değil çünkü bir insanı yüz yüze tanımakla internette tanımak aynı sonucu vermez. İnsanlarla genel olarak iş, sosyal hayat ya da yeni girdigimiz bazı ortamlarda tanışırız ve belli bir süre sohbet şansımız olur. Ses tonu, mimikleri ya da tarzı bize ilk anda bazı mesajlar verir oysa internette hem bu imkan yok hem de karşımızdaki kimdir, asla emin olamayız. Kafamızda bir hayal yaratırız ve karşılaştığımızda o hayal ile gerçek çoğu zaman örtüşmez çünkü üzerine farkında olmadan fazladan nitelikler de eklemişizdir. Nette hergün yüzlerce insan tanıyan, tanışan birileri ile ciddi bir ilişki yaşamak piyango gibidir, yaşananların çoğu maceraya yönelik ilişkilerdir.
 21. Kafkaslı

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Tam 9 yıldır bu kızcağız bizim bu arkadaşı bekliyormuş ve denk gelmişler, kızcağız bu sürede hiçbir erkeğe yaklaşmamış hatta başka kimseye de yazmıyor ve ilk mesaji da bu arkadaşımıza atmış çünkü hayallerinin prensini buldu sonunda.:) Size niye inandırıcı ve mantıklı gelmedi ki? Tespitlerinize katılıyorum ama bu arkadaşımız şu an bunu göremez, yaşayıp öğrenmek zorunda.
 22. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  Hatayı tek erkeklerde aramamak gerekiyor çünkü hepimizin çok iyi bildiği üzere, erkeğin dünyasını inşa edenler de kadınlardır. Eğitimsiz ve bilinçsiz annelerin sayıca çok olduğu bu ortamda, nasıl erkekler yetişmesini bekliyoruz ki? Kadınların çoğunun hayali zengin bir koca ve bu sayede elde ettiği lüks yaşamdır, çocuk ise genellikle bu saltanatın teminatıdır. Kadın severken başka bir erkeğe gidebilir -cinsellik değil diye vurgulamışsınız- fakat cinsellik de yaşıyor olabilir, yine de kesinlikle samimi bir tavır olmayacaktır. Rol yapıyordur çoğu zaman, tıpkı sevmediği bir erkeğe katlanmak zorunda olduğu zamanlardaki gibi... Niye katlandığı da ayrı bir tartışma konusudur. Kadın niye sevdiği erkeği bırakıp da başkasına gider? Onu böyle bir seçime mecbur bırakan şey nedir? Şayet onu mutsuz eden koşullarsa ve bir türlü değiştiremiyorsa, bu durumda yoluna gitmeyi hatta gerekiyorsa da yalnız kalmayı göze alması gerekmez mi? Ve bunu yapabilen bir sürü de kadın var. Başkasını severken sırf menfaat için başka bir erkeğe film çevirmeye çalışmak ne kadar doğru olabilir ve ayrıca en kolay olan değil midir? Kadın ya da erkek fark etmiyor, koşullar ne kadar ağır da gelse insan kendinden ve kişiliğinden ödün vermemelidir. Kadınlar, erkekler bize hak tanısın diye beklerlerse daha çok beklerler. Bazı kadınlar pasif kaldıkça onların yetiştirdiği nesil de pasif olarak yetişmeye devam edecektir. Etrafınıza bir bakın, ileri görüşlü kaç tane kadın görüyorsunuz? Sayıları o kadar az ki denk gelmek bile büyük bir tesadüftür. Kadınların büyük çoğunluğu bütün gün nasıl daha güzel olabilirim, resmim kaç beğeni almış derdindeler ve bunlar mı gerçekten geniş hayal gücü ve ileri görüşlülük? Eş bulunca iş hayatına veda etmek için mi üniversite okuyor bazıları? Sosyal medyada ya da günlük yaşamda, evli-bekar ayrımı yapmadan her erkeğe yılışmak mıdır hayalleri? Bu hayatta çok nitelikli kadınlar tanıdım ama ne yazık ki bir çoğu bu iğrenç düzene kurban gitmişlerdi. Dik durmak ve insanlığını kaybetmemek uğruna da kadın kimliklerini geri plana atmak zorunda kalanlar çoğunluktaydı. Bu kadınlar işte saygıyı hak edenler yoksa bir erkeği severken başka erkeğe minnet edenler ya da seksi görünmekten başka derdi olmayanlar değil, en azından benim için öyle...
 23. Kafkaslı

  Yanlış sonuçlar

  Siteye üyelik alma sebebim, yıllardır şahit olduğum ya da deneyimlediğim fakat bir türlü cevabını bulamadığım sorulara @anibal tarafından verilen cevaplar ve bu cevapların yaşadıklarım ile uyumuydu. "Kadınlar aşık olamaz" söylemi beni de rahatsız ediyor fakat çevremdeki örnekler de ne yazık ki bu durumu doğrulayacak şekilde ilerlemekte. Aklına gelmeyecek kadınlar eşlerini gizlice aldatıyor ve fark edildiği zaman gerekçe olarak da 'aşık değilmişim, duygularım bitti ya da eşimi artık sevemiyorum, iyi bir insan ama sanırım onu hiçbir zaman sevmemişim' tarzında ifadeler oluyor. Kadınlar için de yıkım bu durum çünkü yola çıkarken bu aşamaya gelebileceklerini hiç tahmin etmiyorlar. Kadın bağlanıyor fakat o ilginin sürekliliğini pek sürdüremiyor. Bunun sebeplerini de biyoloji açıklıyor. Sen hangi bölüme itiraz ediyorsun ki?
 24. Kafkaslı

  Aldatmak nedir?

  İnsanların neyi nasıl yaşadıkları elbette bizi ilgilendirmiyor fakat insanın sevdiği kadının, bir erkekle dost olup dertleşmesini aldatmak fakat cinsellik yaşamasını da doğal kabul etmesini benim anlamam pek mümkün değil. Kaldı ki diğer bir başlıkta "Niye kadınlar maço erkeğe gider?" tarzında bir sorgulama yapılmıştı ve orada da yazdım, bu maço tipleri popüler yapan işte bu örnekteki gibi erkeklerdir çünkü hiçbir maço çıkıp da sevdiği kadına "Tüm mahalleyi dolaşsan da fark etmez, bana döndüğün sürece sorun yoktur." demez. Kadınlar şayet bir erkeğe duygu besliyorsa başkası ile zaten olamaz. Nymphomaniac filmindeki gibi bir kadın değilse bahsettiğimiz kadın tipi, sevdiği adam bunu teklif ettiği an, hem kendini değersiz hissedecek hem de o adamdan uzaklaşmaya başlayacaktır. İnsan sevdiğini kıskanır ve kimse ile bu şekilde paylaşamaz, paylaşanlar da seviyor mudur gerçekten? Şahsen ben buna hiç ihtimal vermiyorum. Ahlakçılık ya da tutuculuk ile alakası yok fakat kendi adıma, bu tip durumlarda ortada bir sevgi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.
 25. Kafkaslı

  Tüm güzel kadınlara açık mektup!

  Konuyu Srebrenitsa katliamına kadar nasıl bağladığını pek anladım fakat yine de anladığım kadarına görüş bildireyim. Bazı kadınlar mafyavari erkeklere yöneliyorlar çünkü onları daha sözünün eri, tuttuğunu koparan ve güçlü bir karakter olarak algılıyorlar. Hiçbir kadın ezik, yılışık ya da kadınların önünde şekilden şekile giren erkekten hoşlanmaz yani bir kadını elde etmek için paspasa dönüşen tipler var malum ve bahsettiğin bu mayfa modeli erkek, böyle hareketlerde bulunmuyor, herhangi bir kadının karşısında ezilip büzülmüyor. Durum böyle olunca kadınlar bu erkekleri daha çekici buluyorlar. Bu forumda yazıldı işte defalarca ve kadınların romantizm adı altında çok iltifat eden ya da sürekli yılışan erkekten hoşlanmadığı, kadın düşkünü erkek profilini elediği hep belirtildi. Senin kibar erkek dediğinin belli bir limiti olmalı yoksa aşırı kibarlığı abartanlar da var. Aldatma başlığındaki örnekteki gibi sevgilisine başka erkeklere gidebilirsin diyen birini gerçekten isteyen kadın çıkmaz fakat belli bir süre takılan da olabilir. Burada erkek hem ben sana yeterli gelemeyebilirim mesajı veriyor hem de kadına sahip çıkmıyor yani kadın bu noktada kendini değersiz hissetmeye başlar ve o erkekle zaman kaybetmeden başkasını bulur. Gördüğün gibi para ya da şöhret bir insanı kendine güvenli yapacak diye bir kural yoktur. Yakışıklılık, renkli göz, sarışın, esmer gibi durumlar kadınları çok etkilemiyor. Kadın bir erkeğin güçlü bir karakter olduğuna kanaat getirirse ne tipine bakar ne de parasına çünkü güçlü karaktere istese de karşı koyamıyor. Kadınlar internette daha rahatlar çünkü tek bir fotoğrafa dağları aşacak saf tipler var. Kadın bunu kullanır elbette çünkü başka bir meziyete ihtiyacı kalmıyor. İki fotoğrafla herhangi bir erkeği elde edebiliyorken, niye o erkeğe saygı duysun ki? Sen olsan bu kadar kolay elde ettiğin birine saygı duyar mıydın? Günlük hayatta da aynı şekilde bir erkeği kolaylıkla kendine çekebiliyorsa o erkeğe saygı duymuyor ve kolayca harcıyor. Tüm yazdıklarım sadece şahit olduklarım ve duyduklarım üzerine yani biyoloji açısından net bilgiye sahip değilim ama çok örneğini gördüm ve kadınlardan birebir duydum.
×
×
 • Yeni Oluştur...