Jump to content

poseiodon

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  119
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

poseiodon Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. poseiodon

  Maçoglu - Dersim

  50 senedir fetöşü görmeyenler bir koministi de görmeyiversin biz zahmet yani.. Ne zararı var adamın size? Halk istemişse kayıtsız kalamaz orada yaşayanlara orada yaşamayanların kurallarını dayatabilmeniz için bedava hizmet vermelisiniz ki sözünüz geçsin!. Hem vergi toplayıp, hem efendin benimi, anca diğer koyunlar yiyor demek ki, komistler yemiyor bu ucuz numaraları demek ki.. Sorun değil oda takiiyye yapsın. Dersimi tekara rtunceli yapsın takılan şeye bak.. Fetöş denen bir adamı ülkenin içinde güç sahibi chp nin görememesi, müdahale edememesi diye bir şey söz konusu olabilir mi? Siz bizimle maytapmı geçiyorsunuz, yoksa aklımızla eğleniyormusunuz? Hülasa bu toplumun %92 si fetöşcüdür. İtirazı olana cevaba gerek yoktur. Bu alenidir. Baykal akpartilidir. Ecev' it fetöcüdür.. Fetö değil fetöye sızmaya(kendi devletinde anayasal çalışma hakkı; derin millet olarak) çalışanlar vardı. Ve buna izin verilmiyordu, sistem fetoş türevipara'lel k*peklerince.. %92 rakamına inancım sonsuz.. 81 ilin 76 em zargo müdürü fetöcü beyanlı ülkenin içişleri bakanı var iken, bu zaten tartışma götrümez derecede aleni kanıtlıdır.
 2. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  ulan mulan kılan dılan falan filan... Neci olduğunuzu bahşedermisiniz?
 3. poseiodon

  Ötanazi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Be …. bunu nerenden uydurdun? Utanmıyormusun hasta beyninle yöneticilik yapıp bunu kişisel kendinden kaynaklı yarattığın kusurunu insanların konuşma- ifade hürriyeti ile tehtid etmeye.. Valla ceza da yatsam söz yerini söyle gelecem senin ötenazi isteğine kayıtsız kalamayacağım seni bir güzel temizleyeceğim.. Asıl ben sinirlendim. Ve bu kararım kesin delikanlıysan söyle yerini yurdunu.. Sen cahil değil zararlı haşeresin ötenazi hakkın yani.. Gelip sana seve seve yardımcı olurum. Senin için ceza yatarım..
 4. poseiodon

  Ötanazi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Hastasınız siz, Tedavi olmalısınız, diyeceğim lakin, bu hastalığınızın tedavisi yok! Senaryo yazmayın.. Mevcut -Olgu üzerinde yorum yapın ve ayrıca insanların kendi bedeni hakkında karar verme özgürlüğüne müdahale etmenin düşünülmesinin bile düşünülmesinin hastalık olduğunu kafanıza kazıyın. Kız anlamış ki senin gibi pisliklerin yaşadığı bir dünyada nefes almak bile istemiyor demek ki? Bende senin gibi bir pislikle aynı havayı solumamak için onun gibi öteneazi yaptırmaz, tersini yapar ceza yemeyeceğimden emin olsam ve de gücüm yetse sizi haşere misali ezerdim. Veya alayınızı ilaçlardım. Siz yaşamayı hak etmiyorsunuz. Hastalığınızın tedavisi yok! BeyniZararlı haşeregillersiniz..
 5. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Dünya kaynaklarının % 50 sine % 1 nin sahip olmasına razı bir tanrının bu %50 ye sahiblerini savunma savaşı olarak niye gerbertmiyorlar da bu forumda halen sürtüyorlar? Baksan ilkadam oğlu sırf eş taksimi/taktiri hoşuna gitmedi diye kardeşini öldürmüş. Bir Müslüman bu 3dünya yetecek kaynaklarının, adaletsizce çoğunluk bireylere açlık sınırı altındaki taksimine nasıl razı olur? Gavurlara nasıl kaptırır o kadar kariyi- cariyeyi- malı mülkü... Tanrı hani kurbanına göre taksim etmişti. Hadi o ilk oğul kötü kurban layık gördü tanrısına.. Allah da ona yarattığı çirkin karıyı taksim etti. Diğer dünyada yaşayanlara niye böyle adaletsizce taksimat yapmış? Bu kadar adaletsiz mi bu tanrı? Bir simit çayı esirgemiş bu insanlardan.. Hiç mi kurbanları hoşuna gitmemiş.. Aynı çiller gibi 2 anahtar vaad etmiş tanrı kandırmış milleti.. İnsanlar hep kurban kesiyor.. Ama ben bugüne kadar hiç güzel kurbanına karşılık güzel hayat verile görmedim. Aksine milleti soyan- köleleştirnelere bu tanrı kaynakları aktarmış. İnsanları soydurmuş. Yolsuzluk yapmış. Fakirden çalıp zengine hortumlamış velhasıl..
 6. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  hale konuşuyorsunuz ne arsız yüzsüz insanlarsınız.. Haydin cihada farz ahmak farz anlamıyormusun. Nerde o yürek.. Buralarda forumlarda sürtmek varken.. Yeniılımlı bir dincilik uydurup kendini kandırmak varken değil mi? Sizde zerre ahlak olsa bir virgül daha paylaşmaz. Müslüman olsanız gider cihad farzınıza odaklanır ölürdünüz. Nerde o günler çakma müslimler sizi gidi sizi..Ribalıaptestlikapitalistevangelistmüşriklersiniz.
 7. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Köpek necistir. dinci havuzuna köpek mi sokar. amerikanyaevangelistDinci senin gibi savaş farzını inkar eder ve forumlarda sürter trollük yapar. Gözünle gördün mü, elinte tv belgeseli mi var o döneme ait aq im? Harem de o kadar karı olacak ve sen niyetini bozmayacaksın. Hadi ya.. Yusuf kıssası seni yalanlıyor. Peygamber bile nefsine yenilir mesajı veriyor iken, orjdinde yeri olmayan yarı Hristiyandinci-yarı İslamcı(hyprid) bir imparatorluk-krallık müessesi nasıl putlaştırılabilir ki? Sahi islam dini ve krallık nasıl zıtlık arz etmiyor? peygmaber- ilk halifeler kral mıydı? İmparator muydu? Kendine saray mı yaptı? Lüks şatafat gırlamıydı? Koruması bile yok ki camide katledilebiliyor. zamane yeni dinciRecep kralın yanında namaz kılmaya gelen vatandaş önce koruma ordusu tarafından didik didik aranmak zorunda. O da arada 500 m mesafe kalacağı halde.. Hadi oradan.. Bizede tekkelerde Osmanlı yı yücelttiler, kutsal anlattılar. Onlar onların hayal ürününden ibarettir. Osmanlı ağzına içki sürmezdi dediler. Bugün İlber Hoca saray arşivcisi mı yalan söylüyor? Tekke hayalperesttarihçilerimi? Avam dinciler mi? Kaldı ki aynı tekkeci ve Katolik dinciler öz kız çocuğuna bile belli bir yaştan sonra mesafeli yaklaşım tavsiye ediyor.. Böyle bir zihniyetin sarayda kendi malı-kölesi binlerce kadına -kıza dokunmayacağını hayal etmesi olası iş değil. Yusuf suresi de ortada iken.. Melek mi bu padişahlar? Veya ipne mi afedersiniz?
 8. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  Asıl pislik dincilerdir. Hepimiz tinerciyiz var mı ulan? Bu çocukların ne günahı var pis dinciler.. Hakikatten de 10 küsür sene önce bir sabah denk geldim bir tanesine. Gördüğüm en gururlu çocuktu. Çocuğa bir poğaça bile alamadım. Yazıklar olsun böyle kendi ülkesindeki sorunlar durur vatandaşlarının sorunlarını çözmez iken. Böyle elalemin ülkelerine bol keseden sallayan zihniyettekilere..
 9. poseiodon

  Sonunda Tayland'a Yerlestim

  İnsanlığın bittiği yer elin memleketi demek!. Siz düşündü diye insan yakan, kriptofetöcü dincilerden ala pislik mi olur.. Sıkıntın varsa kendi ülkendeki manukyanının kerhanesine ses çıkarsaydın. Asıl orada zorla kadınlar çalıştırılıyormuş. Seneler sonra öğrendik.. İStismarın kralı sizdeymiş yani..Aynaya bakmaktan acizler. Kalkmışlar burada taylanda yerleşmiş birine çemkiriyor. eleştiriyorlar. Size ne ? Siz kendi kapınızın önünü süpürün siz ahlak zapıtasımısınız? 3 krş luk cücük soğan beyninizle bize ayar vermeye yelteniyorsunuz.. Sıkıntın varsa dediğim gibi gidin , insanlıktan nasibini almamış, kendi bataklıklarınıza rahatlatsınlar sizi.. Dikkat edin de tinerciler kesmesin bi taraflarınızı…
 10. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Arapça bilene anlat ne anlatıyorsan. Ben ilgilenmiyorum. Senin çevirine de ihtiyacımız olsun hiç sanmıyorum. Elmalılı, Nasuhi Bilmen, BAEKrallığın Türkçe çevirisinden, diyanet çevirisinden çek ederim. Siz çevrilerinizide alın dinci forumlarda kek arayın- savunma dinini yayın..
 11. poseiodon

  FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

  Edepsizliğe devam ediyorsun bak.. demin para aldığımı iddia ediyordun.. Şimdi halen lafları eğip büküp aynı kelimeyi çaktırmadan çaktığını sanıyorsun. Ben trollük yapmıyorum. Sen yapıyorsun.. Yapsan da bu seni şeref yoksunu yapmaz. Şeref yoksunluğu adi suça bulaşana, kuruma, otoriteye v.b. atfedilebilir bir ithamdır. Nedir adi suç? Senin T.C. 'inde tanımlanmış bir çok suç batıdan aldığın kültürde adi suç değildir mesela.. Onun için bilmediğin kavramlarla bana sataşma.. Bana elbise giydirmeye hele hiç kalkma.. Hiç birini üzerime dikemezsin!. 1- sigorta şirketini soymuş.. Türkiye' de hayali faturalarla, işlemlerle, sağlık bakanlığını soyuyorlar. Orası Amerika orada sağlık sektörü özel. Paran yoksa hastalanırsan sigortanı yaptırmamışsan ölürsün. Hiç acıması yoktur sitemin!. 2- 3. sınıf taşeron tetikçi pisliğine 1,5 milyon dolar mı verecek cia? Sen ne içiyorsun bu arada.. Verseydi zaten o işi yapmazdı. 3- Devlete mevlete çalışmıyor onu nereden uydurdun? Cia kadrolu elamanı değil bu, fetöcü taşeronunun bir kullanılan pislik piyonu..
 12. poseiodon

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Hayır teferruat asla tabidir. İllidir.. Amerikanyaın doğaya hükmettiğini(tanrılık atfetmek) iddia etmek şirk değilmidir? Siz dinciler varya.. Ağzınızdan çıkanın nereye vardığını bile bilmeden bol keseden sallıyorsunuz!
 13. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  bu iyiydi.. İimdi çıkıp bunlar müteşabih 19lar, siz anlamadığınız, ilimde derineleşemediğiniz için biz 19 cular anlatıyor diye çıkıp gelmesin şimdi..
 14. poseiodon

  OROSPULUK VE İSLAM

  Hele bir savaşsınlar din Allahın olsun yeryüğzğnde, sonra sen şehadet getirir kandırırsın onları. Hep onlar kandıracak değil ya değil mi ama? Müslüman oldum diyor, namaz farzı işine geliyor(genelde hep yaşlılarla dolu cami emeklilik meşgalesi), iş savaşma farzına gelince eğip büküyor, işine geldiği gibi yorumluyor... O zaman salatcı alevilerede laf söylemeyin. Onlarda öyle yorumlamış. Hülasa bir kelam herkezce nasıl farklı algılanabilir ki? Bu mümkün değil bir kast yoksa!. Zaten sağlamasını yaptık tarihi veriler savaş ve yeryüzünü islama hakim kılma dini olduğunu gösteriyor.. İlk doğduğu andan ta 1600-700 lere kadar hep sefer- hep fetih. Ondan sonra ne olmuşsa olmuş. Bu korkak dinciler türemiş.. Korkuyorum diyemiyorda.. Şimdi kim kariyi çoluğu çocuğu bırakıp ölecek velhasıl! Delikanlı dürüst olun canımızı yeyin demi ama..
 15. poseiodon

  FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

  Böyle saçma bir argüman duydunuz mu? Devlet görevlisinin tetikçisi niye suç işlesin? Soru bu yanılıyorsam düzeltsin birisi..
×
×
 • Yeni Oluştur...