Jump to content
Ateistforum

ApollonTheGod

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  58
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ApollonTheGod Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

432 profil görüntüleme
 1. Forumlar eskisi gibi değil, durum güncellemesi gibi attığımız hislerimize, artık Twitter "Gel buraya" diyor. Ama yazılanlarda birilerinin yanmakta olan ateşi tekrardan harladığını seziyorum, en iyisi ateşi onu harlayana doğruca püskürtmek.
 2. ApollonTheGod

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Bizim eve de gelsin, kalabak su ara sıra geçmiyor, apartmanın önüne bıraksın..
 3. ApollonTheGod

  Yalvarırım bana yardım edin.

  Halter kaldır. Kafan yerindeyse bisiklet sür. Gerekirse acizler gibi koş, sür, kaldır, çünkü acizlerden pek farkın yok şuan.
 4. ApollonTheGod

  Bu nasıl bir hastalıktır?

  Paracelsus da bir şeyler demiş vaktinde, düşünüp kafa yormak okuyana kalsın: "The dose makes the poison" Burada asıl cevabım Smile'a,şeker ve ekmeği kes diyemezsin, kabul. Hatta ben şeker ve ekmek yemeden aylar geçirdim. Tüketmek zorunda kalmadım, tüketme ihtiyacı duymadım ama bu söylemekle kurala bağlanacak bir şey değil. Akşama kadar bir şey yiyememek gibi, fakat intermittent fasting ismini takmadan. Bu mevzuya da hiç şaşmadım, hatta açıp baktım. Boyuma göre bir iki kiloyla kaçırıyorum. Zaten mekik de çekmem, dakikada 57 tane falan çektir
 5. ApollonTheGod

  Bu nasıl bir hastalıktır?

  Onun mutlu olup olmadığı beni aşar ama senin alıntıladığın kocaman yazıda, "TEŞHİS KONULMASI İÇİN BİR ŞEYLER İHMAL EDİLMİŞ OLABİLİR, YA DA OLMUŞ" gibi bir şey yazıyor. Yani yine anlamadıysan, "KLAVYEDEN TEŞHİS KOYMAMIŞ". Ve çok doğru olarak da, işin ucunu bırakmaması için, tıp fakültesine gitmesini söylemiş. Böyle kulaktan dolma bilgilerle, komşudan alınan öğütlerle iş yürümüyor maalesef. Şeker zararlı, çok kötü, şeytan... Peki ne yapsın onu kullanan, derdi bitmiş gibi bir de onu mu sarsın başına. Keto diyet yazmayı uygun görecekse, psikiyatr'ı görür. Ne
 6. ApollonTheGod

  Fizik Kanunları Nedir?

  Kopernik insanı merkezden uzak tutarak güneş sistemini açıklamış. Bu örnek gibi, bazı soruların cevaplarını almak için sahip olduğumuz yanılsamaları ne kadar en aza düşürdüysek, sonuçlar o kadar anlamlı oluyor.
 7. ApollonTheGod

  Fizik Kanunları Nedir?

  Kanun, teori olsa da olmasa da, evren işleyecek. İşleyişi hiç değişecek mi, değişti mi, şimdiki evren eskisi ile aynı mı, bunlar başka sorular. Ama sırf doğaya anlam verelim diye çabalarımızın sonucu olan şey, evrenle birbirini gerektirmemeli. Evren var ki, kanun ve teori ile açıklamaya çalışabiliyoruz. Biz olmasak, ne kanuna ne de teoriye hiç de gerek kalmayabilirdi.
 8. ApollonTheGod

  İlginç Fizik Soruları

  Bahsettiğin merkezkaç'lar merkür ve venüse ne yapmamışlar ki, hala küre kalmışlar?
 9. ApollonTheGod

  Ateizm Derneği de bulunsun buralarda

  Diyecem, lan hiç mi görmedin. Baya boylu poslu adamlar, popolarına pipi kaçmasından hoşlanıyorlar, ergen bile uyanır bu mevzuya.
 10. ApollonTheGod

  Kan grubunuz nedir?

  Her şeyi sıralamışsın zaten, ne anladık bu işten?
 11. ApollonTheGod

  EN SEVDİĞİNİZ FİLM MÜZİKLERİ

  Daha vardır, rock ya da metal film müzikleri, arayasım gelmedi şuan.
 12. ApollonTheGod

  Kaç yaşında ve neden

  Dini savunmaya çıktığım lise yıllarıydı, okuldaki feminist deneycilerin, "Erkeklere birden fazla eş var, biz de çok erkek istiyoruz" laflarına, mürekkep yalamış halimle "Biyolojik olarak 9 ay içinde taşıyacağın kişiye muhtaçsın, dediklerin de deli saçması" gibi boş laflar etmiştim. Oysa kafam yeteri kadar çalışmamış ki, saf iyilik içeren cennetin katmanlı olduğu saçmalığı, çöpteki pisliklere beslenen cinler saçmalığı, hatta bizim inşaat ettiğimiz evlerde yaşayan cinler, karısını kendi elleriyle muhammede siktiren zavallı zeyd gibi basit şeyleri göremedim. Dini
 13. ApollonTheGod

  Herkese merhaba

  Hoş geldin Hoşçakal.
 14. ApollonTheGod

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  Çünkü basit. Tehlikeli ve zararlı olsa da, enerji tasarrufu sağlayabilecek bir yöntem. Ayrıca kime göre kötü Hah, sonunda akıllıca bir yazı yazmışsın, bak işte, elemanın birinin neden dinden çıktığını doğru bildin. Sorunlar şöyle: 1. Bir tren rayı var, makası değiştirmezsen tanımadığın bir insan ölecek 2. Sokakta küçük bir çocuğa saldıran bir erişkin gördün, çocuğun kıyafetlerini yırtıyor 3. Kapının önünde önceki yazdan beslediğin kediyi gördün, bir deri bir kemik kalmış.. ... .. .
 15. ApollonTheGod

  Hastaya küfreden doktor

  Hiçbir şey, olayı bilmiyoruz zira. "Aralarında ne gibi bir anlaşma var, Doktor söz vermiş mi" gibi sorularla uzar gider. Doktorların yaptığı meslek her ne kadar hassas olsa da, onlar da birer insan ve onlar bir şeyi eksik yaptıklarında maliyeti gördüğünüz gibi çok büyük olabiliyor. Yazmışsın zaten, bu gibi kişiler az değil, hatta bunlardan birisi de benim. Küfürden rahatsız olmayacağını düşündüğüm birine bir olayı küfürle anlatmak beni rahatsız etmiyor. Sinirlendiğinde ise mevzu seviye atlıyor, karşıdakinin hassasiyeti p
×
×
 • Yeni Oluştur...