Jump to content

Erinc

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  25
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Erinc Hakkında

 • Derece
  Member
 • Doğum Günü 23-09-1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ADANA

Güncel Profil Ziyaretleri

242 profil görüntüleme
 1. Erinc

  Amerika hakkında neler biliyorsunuz?

  Rusya Ve Türki ülkelerde çalışmak Amerikaya gidebilmek için daha hızlı birikim yapabilmeni sağlar. Özellikle Rusyanın maaş skalası bir tık aşağıda olsa da sunduğu yaşam standartları ve para biriktirme oranı gayet tatmin edicidir. Şu videoyu izlemeni tavsiye ederim.
 2. erken teşhis ve tedavi şart.
 3. Erinc

  İsa Peygamber Musa ve Harun Peygamberlerin Yeğeniydi

  Bozacının şahidi şıracı.
 4. Erinc

  Tek hücreliden çok hücreliye geçiş evrimi

  Aşağıda Dr. Çağrı Mert Bakırcı'nın konuyla ilgili yazdığı güzel bir makale var. Biyolojik Olarak Irk Nedir? Alt Tür Nedir? Aslında alt tür ile ırk arasında çok net bir ayrım bulunmamaktadır. Ancak biyolojik terminolojiye baktığımızda, ırkın aynı türe ait popülasyonların çeşitli coğrafi bariyerlerle izole olmuş ayrı grupları olduğunu görüyoruz. Yani bir arı türünün Torosların güneyinde kalan bireyleriyle, Torosların kuzeyinde kalan bireyleri eğer ki birbirlerine artık hiçbir şekilde ulaşamıyorlarsa ve ulaşma potansiyelleri de yoksa, ayrı biyolojik ırklar olarak isimlendiriliyo
 5. Erinc

  Kuran yine haklı çıktı

  Bunu bulanlarin akillarina kurani okuduktan sonra mi boyle bir sey yapmak geldi acaba? Bana göre naif insanları korkutmak ve hipnotize etmek için yazılmış anlamı olmayan şiirler.
 6. Erinc

  evrendeki en güçlü ve gerçeğe en yakın din deizmdir.

  Ölçüm cihazları ile varlığına dair bir kanıt bulunamayan bir şey bir gün ölçülebilene kadar yok kabul edilir. Tanrinin varlığını ispatlamak istiyorsanız onu ölçmeniz gerekiyor. Aksi takdirde tanrı bir inançtan yani bir teoriden oteye gitmez.
 7. Erinc

  evrendeki en güçlü ve gerçeğe en yakın din deizmdir.

  Ok. Yazdıklarını 2 kere okudum. Ancak inanmayı reddettiğim konular hakkinda düşüncelerim değişmedi. Çünkü yazdigin seyler bana temelsiz geldi.
 8. Erinc

  Amerika hakkında neler biliyorsunuz?

  Turist vizesi ile oraya gider ve vergi numaran olmadan çalışmaya kalkarsan kaçak ve daha düşük ücretlere uzun mesailer yaparak çalışırsın. Kendi işini kyrmak için minimum 500bin usd sermayen olması lazım. Calsma vizesi almak istiyorsan spesifik ve orada ihtiyac bulunan bir meslekte tecrübeli olman ve çok şanslı olman lazım. Çünkü işveren yabancı birisine vize çıkarabilmek için ABD'yi böyle birisinin amerika'da bulunmadığına ikna etmesi gerekiyor. Prosedürleri uzun ve yıldırıcı. En kolay bu işler şöyle olur: work and travel ile gidersin. Vergi numaranı alırsın. Daha sonra turist vi
 9. Erinc

  evrendeki en güçlü ve gerçeğe en yakın din deizmdir.

  Deizm inançtan yani bir teoriden öteye gidemez.
 10. Erinc

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Ben de Tanrinin bilgisizliğe karşı oluşan korkuyu bastırma ihtiyacına karşı doğduğunu düşünüyorum. Ve belirtmiş olduğun gibi, bu korkuyu bastırma ihtiyacı kalmadığında insan tanrıyı reddedebilir.
 11. Erinc

  Hayalindeki tanrının masal olduğunun ispatı

  Tanrı insanın yarattığı sanal bir şey.
 12. Erinc

  Ötanazi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Bir insan böyle bir karar verebildiyse tarifsiz acılar içerisinde olmalı. Köprüden atlamaktan daha medeni bir ölüm şekli. Ben destekliyorum. Insanlar intihar yerine otenaziyi seçsin. Otenazi isteyen birisine gerekli destek verilsin. Verilen desteğe ragmen otenazide kararliysa otenazi hakkı kullandirilsin.
 13. Erinc

  Talak Suresi 4.ayet

  "kadinlarinizdan" ifadesi islamın ne bok olduğunu gayet net ifade ediyor bence. Bunun tartışma konusu olmasi dahi iğrenç inanclarinizin kökenini gözler önüne seriyor.
 14. Erinc

  Yaşadığı En Kolay Ispat Edilecek Kişidir Peygamberimiz

  O dönemin kayıtlarının tamamını abbasiler yok etmeseydi belki dolu kaynak bulacaktik Muhammed ile ilgili ve onu daha yakindan taniyacaktik. Ne yazık ki tarihi araplar yok etmiştir. Bu nedenle kuran bir efsane olmaktan öteye gidemeyecek bir kitaptır bana göre.
×
×
 • Yeni Oluştur...