Jump to content

uygur

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  183
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

uygur Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

426 profil görüntüleme
 1. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  Biliyoruz sosyalist olduğunu geri zekalı. Övdüğün atatürkün ne kadar rezil biri olduğunu göstermek için verdim. sana göre senin atatürk ün sözde ağalık sistemini yok edecek. Halktan topladığı vergiler ile aldığı amerikan malı traktör biçerdöğer alıp amerikan elçisine hava atıyor. Toprakda atatürk ün şahsi malı.Kendisi ağa olmuş bir kişi mi ağalığı yok edecek. Neymiş ölünce halka vermiş.halka vermiş olsa üretilen ürünler halka dağıtılırdı. Ne için örnek verdiğimi anlamayacak kadar aptalın tekisin. üretilen ürünlerde ürün olsa halkı kendisi gibi ayyaş yap
 2. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  Hakaret dışında cevaplarını beklliyorum.. Bana salak demek ile kendi salaklığını örteceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Gülebilirsin atatürkçüler zaten kendilerini dev aynasında görüp halka tepeden bakarlar. Tito devlet aarzilerinde üretilen ürünleri ücretsiz dağıtırken senin atatürk ün parayla dağıtıyordu.Herkesi üretimede katmıyordu.hadi yaylan git şimdi.
 3. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  Bursa nutkunu örnek verdin.Ama o nutuktakileri nasıl uyguladığını söylemediğin için ilk soruyu ben sordum. Sen benim sorumu cevaplamak yerine atatürk ü nasıl yargıladın diye soruyorsun. sen detay vermiyorsun benden detay bekliyorsun. Soruna cevap vereyim kprkma ben senin kaçmam uyduruk resimlerde atmam. Ben sosyalistim.Felsefemde pozitivizm daha doğrusu deneycilik. Atatürk döneminde avrupadan kopyalanan yasalarda dokunulmazlık var. Padişahlığı hilafeti kaldıran biri böyle kanunları alıp uyguluyorsa ciddiye alınmaz. Uyguladığı ekonomik sistemde kapitalizm.
 4. uygur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Fazla çalışmak suç neden şikayet etmeyeyim. Kendimi edince işvereni şikayet etmiş oluyorum.
 5. uygur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Devlet bahçeli gibi mafya liderlerine ziyarete gidenler var. Onu açığa alan yok.
 6. uygur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Kamera ve ses kayıtları bazen delil sayılmıyor. Hatta savcılıktan izinsiz çektin diye suç sayılıyor. Başkası yerinede şikayet edemiyorsun.Örneğin ben fazla çalışma saatleri için hem kendimi hemde başkalarını şikayet ettim.Benim başvurularımı değerlendirdiler sadece diğerlerine birşey yapılmadı.
 7. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  O kişiler ile atatürk ü biraya koyduğum için rahatsız oldun. Lenin ,çankayşek, mao nasıl onlar uygun mu? Yoksa atatürk ulaşılmaz biri mi? Bursa nutkundan bahsediyorsun bende soruyorum ne yaptın diye. O saydığın tartışmaları herkes yaptı.Geç onları. Tayyibe karşı bir atatürkçü ne yapmalı onu yaz baride öğrenelim. Vaybe hiç aklıma gelmemişti onu yapmak diyeyim.
 8. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  vicdanın rahat ise ne yaptığına örnek verir misin? nasıl karşı çıktın devlet polisine askerine hakimine? Dhkpc li gibimi pkklı gibi mi hizbullah gibi mi? Atatürk gibi deme ilk önce onun gibi devletin askeri olman gerekiyor. Kaddafi ile sisi de asker kökenli.
 9. Bu alfabede harf sayısı az. Türk alfabesindeki karekterler yok. Aynı isimde birden fazla kişi olursa hangisinin rüyasına gireceğiz?Niyet ettiğimiz kişinin mi?
 10. uygur

  Güncelleme

  Kimse admin olmak istemiyor diye şikayet ederler ama admin olmak isteyenleri yapmazlar.
 11. https://www.flightradar24.com Şu anda havada uçan uçak sayısı 17577. Google şirketinin internet ve telefon iletişimi için saldığı balonlarda haritada gözüküyor. Bir yolcu uçağı ortalama 80 ton yakıt alıyor.Bunların egzos gazları sera etkisi yaratır mı?
 12. uygur

  Google klavyeden memnunmusunuz.

  Klavye ayarlarından otomatik tamamlama, sözlük,büyük harfle başlama filan kapat hepsini.
 13. Forum züğürt ve asalak olan kapitalistler ile dolu. Hadi asalak çıkarı için savunuyor züğürtler ne için savunuyor onu anlamış değilim. Belki özeniyordur asalakların yaşantısına.
 14. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  Kıçına batması mı gerekiyor bazı şeyleri anlaman için. Atatürk ile uğraşmıyorum sizlerle uğraşıyorum.Ah atatürk vah atatürk diye zırlayıp durmaktan başka birşey yaptığınız yok. Tayyip hangi eğitim sisteminin ürünü? uzaydan mı geldi tayyip? Abdullah öcalanda o andımızı okudu tayyipde okudu.Faydası oldu mu? Forum sahibi hacida o sistemin ürünü ama turkiye yerine amerikaya hizmet ediyor. Ölmeye yakın duygusal vatan sevgisi tuttu.
 15. uygur

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  yurt sevgisi kazanmak için senelerce andımızı okuduk.
×
×
 • Yeni Oluştur...