Jump to content

tit@n

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  49
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

tit@n Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. tit@n

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Başlık sahibi kızıyor lütfen bu tür sorularınızı yetkili makamlara sorun.. Diyanet işleri devletin bir resmi kurumudur. Sizin benim düşüncem bunu değiştirmeyecektir. Çünkü kurumu kuran kişi zaten dogmakutsaldır.
 2. tit@n

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Konu sahibine bir şey dediğimiz yok ki, Kendisi bizim yorumlarımıza direk saldırı vaziyeti almış. Sizlere de(af edersiniz aklınıza) çaktırmadan hakaret etmiş. Bizim paylaştığımız fikriyatta en ufak bir art niyet yok iken, gereksiz yere ajitasyon yapması kendisinin art niyetine karinedir. Okumazsın olur biter bizim yorumlarımızı.. Başlığın altında gördüğümüz fotoğrafa yorum yapmamızdan daha doğal ne olabilir ki? Konuyla alakalı yazı olur ancak olsa olsa bu! Alıp haberi ve fotoğrafı başka bir başlık mı açalım yani? İyi benim için sorun yok. Forum moderaratöründen ricam Türkiye de zorun
 3. tit@n

  Evsiz biri nasıl ikametgah adresi alabilir?

  Tahriklere kapılıp adam öldürmemeye bakın, çünkü 3 lü koalisyon gibi katil affı çıkması RTE ' nın başta olduğu süre içinde imkansızdır. Katil affını çıkaran - destekleyenlerin kim oldukları geçmiş tecrübesi ile sabittir. Poğca affı demek. E götürseydin çalanın dosyasını zaten Reisi Cumhur salardı dışarı.. Hülasa, bunlar acayip origanize işler..
 4. tit@n

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Yaşadığınız ülkenin sizde karnesini paylaşırmısınız? Matematik-Anadil-Fen Bilimi dersleri haftalık saati yabancı dil dersinden az olsun lütfen.. Konunun dinle ne alakası var sayın kavak? Böyle artniyetli bir çıkarıma nasıl alet olursunuz lütfen akli selim olunuz. Veya inceleyin TRT nin haberi ile başlık açılsaydı ve başlıkta kocaman fotoğraf olmasaydı bu yorumlar yapılabilirmiydi? Yani sorunu hem yaratıp, hemde niyet okuyup, karşı tarafa ifitra atan artniyetli ajitasyon yapan@bilgivehis olduğu alenidir? bkz; https://www.trhaberler.com/egitim/mahkemeden-
 5. tit@n

  Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

  Kürtsaidciler haricinde hiç bir dincicemaatin böyle kötü emelleri yoktur. Tabii canavarı yaratan sistemide burada atlamamak ve aklamamak lazım gelir.. Masum hislerle falan hareket edilmemiştir. Fetoşun niyeti baştan beri budur , kendisi söylüyor bunu biz söylemiyoruz.. Devleti bırak dünyayı ele geçirecekmiş.. İşte bu yüzden batı ve ABD bu baş ve silsilesine nüleer atık muamelesi yapmalıdır.. Bunlar bulaşıcı virüs taşıyan zararlı haşeeredirler.
 6. Size bundan böyle , boyle muamele edeceğim.. Dolayısı ile, seçime masrafa vatandaşı yormaya gerek yoktur. Vali bey belediyeyi yönetmeye devam etmelidir.
 7. tit@n

  Evsiz biri nasıl ikametgah adresi alabilir?

  Anlamadım çingenlerin oyuna mı talipsiniz. Ne içtiniz?
 8. tit@n

  Fetoculukla algı operasyonu

  https://www.youtube.com/watch?v=1wSmyaOk4UQ
 9. tit@n

  Fetoculukla algı operasyonu

  Kelime oyunu yapıp durmayın.. Nazlı ılıcak ı savunan sizlersiniz.. Dolayısı ile boşa çırpınıyorsunuz.. Ajitasyona devam ediyorsunuz..
 10. tit@n

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Laik anayasa kendisi ile diyanet işlerini bünyesine alarak zaten çelişmektedir. Keza gene okullarda din dersi de aynı çelişkinin bir devamıdır. Din dersi diyanet işleri kurumunca isteyenlere verilmelidir.. Bu işin çözümü bireysel dava yolu değildir.
 11. tit@n

  Evsiz biri nasıl ikametgah adresi alabilir?

  Baro Adli yardımı için sıfır gelir istiyorlar. Dedim ya bu şahıslar bilerek ve isteyerek kayıtdışı kalıyorlar. İşlkerine gelmiyor ikamet etmek.. Bu ülkede sıfır gelirli insan var mı? Yok. Cingenler üzerinden yürümeyin.. Argümana videolar boşuna koyulmadı, mesleklerinin ne olduğunu cingenin kendisi söylüyor bize... Kanun nizam bu şahıslara uymaz.. Kirasını verip ev tutsa belediye gene oturmazlar.. İşlerine gelmez. İşe koysan gene işlerine gelmez.. Kayıtdışı iş ve ev çoğunluğun geçim kaynağıdır. Yani baroyu eleştiriceğine halen bu şahısların üzerinden acitasyon yapıyorsun. Ajitasyon yapıyor
 12. tit@n

  Bu kadın gibi cesur olabilir misiniz?

  Siz ifitracı bir çetesiniz, işinize bakın sizinle muhatap olmayacağım.. Fikirlerimi sizin için paylaşmıyorum. Okumazsan ajitasyonda yapmazsın..
 13. Yazdıklarınızın benim yazımla virgül kadar alakası yok.. Anlayamadım ne alaka?
 14. tit@n

  Fetoculukla algı operasyonu

  Sayın moderatör @malta erigi, @Türk Ateist , @anibal mahlaslı üyelerinizide uyarırmısınız.
 15. tit@n

  Fetoculukla algı operasyonu

  Hiçte alttan almadınız, bilakis ilk hakareti ve nezaketsizliği yapan sizsiniz.. Özür dileyeceğiniz yerde üste çıkma kalkışmasındasınız.. Şahsıma hakaret edersiniz hehe der geçerim. Lakin, daha önceki ATA ma hitabınız, edebemugayir ve karakter yoksunu bir ifadeden ibarettir. Buna rağmen Halen burnu havalarda kibirli havalardasınız. Forum sizin ise şahsi malınız ise yazmanızı istemiyorum dersiniz. Ve ben üyeliği sonlandırmanızı isterim. Size ait bir forumda niye emek harcıyayım.. Aksi taktirde size meydanı bırakmam ise ahmaklık olur sanırım.. Aradaki nüans budur . Ayrıca, ben kimseni
×
×
 • Yeni Oluştur...