Jump to content

novahidro

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  4
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

novahidro Hakkında

 • Derece
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. novahidro

  Dinler ahlaksızlıktır

  Komünizm için Holodomo. Cengiz Han olayı ile ARAPLARI kıyasla bence, çoğunlukla Arap/Çinliler ile savaştı. Hitler bir insanı bile öldürmemiştir, holocaust'a dair kanıtlar bile yok. Hitler Satanist'idi.
 2. novahidro

  Kur'an'a Göre Dünya Düz Mü ?

  Sizler aynısınız. Kaç yıllık Araplar çözememiş olayı, biz çözüyoruz kelime anlamlarını.
 3. novahidro

  Satanist tanrının özellikleri.

  Siz herhalde Laveyan Satanizm'ini araştırdınız. Ben bir Satanist'im Joy of Satan ekolündenim. Bizim (Joy of Satan) ekol ile Laveyan'ı bir tutmak saçma olur.
 4. novahidro

  Satanist tanrının özellikleri.

  Biraz geçmiş ama neyse açıklayım hepsini. Kutsal kitap yoktur. Kitab-ı Celve var. Satanist Tanrı derken? 72 Demon ve Satan var. a: kötü bir mantıga sahiptir, herşeye gücü yeter. b: kötü ve iyi ruhlarla beslenir. Bunlar tamamen saçmalıktır. Şeytan iyilik ve güzelliktir. ruhlarla beslendikçe, evrenin mistik enerjisi artarak genişler. d: fiziksel yaratılış gücü vardır. e: fiziksel yaratılışta, güçlüler her zaman kazanmasını ister. f: bilinmek istemez. g: insan ruhunun acılarını ve zevklerini, görmezden gelir. h: muridlerini dünyanın efendisi yapar. [Muridleri tam anlamadım o yüzden susucam.] Bilinmemek değil, bilinmek ister. İnsanların acı çekmesini istemez, görmezden de gelmez. ------------------------------------------------------------------------------------------ Aşağıya attığım fotoğraf ise Şeytandır. Çarklı, boynuzlu, kötü keçi felan değil. Senin gibi etten-kandan-ruhtan varlık. [Amacım küçük düşürmek değil, yanlış öğrenmişsiniz hem Laveyan Satanizm biraz saçma olabilir.]
×
×
 • Yeni Oluştur...