Jump to content

Turdur

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Turdur Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Turdur

  haber kanallarında sürekli neden para konuşuluyor?

  Gündemde neyin olmasını isterdiniz ?
 2. Turdur

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  Nolan Democrassian Sexy_Huri denen kişi de iyi konu açıyordu.
 3. Yaşanan gerçek budur. Sadece bizim ülkemiz için geçerli değil. Ancak Hristiyan genellemesi hatalı.
 4. Turdur

  Sizce bu ilişki yürür mü?

  Çok tez canlı duruyorsunuz. Beğendiğini belli et, gelir veya gelmez yapacak bir şey yok ki. Onun kararı sonuçta.
 5. Turdur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Sayın teflon; insanlar yazılanları anlamıyorlar. Burada bir hamile bayana saldırı yok, o adamlar o kadının hamile olduğunu bile bilmiyorlar, kadına saldırdıkları da yok. Olayın trollenmesi tamamen o şahsın bana ettiği küfürlere tabanlık hazırlamasıyla alakalı. Siz karşı tarafı kabul etmeden yargı koyuyorsunuz, yargı-adalet böyle işler mi? Bu medeniyetsizliktir. Bas küfürü geç, sosyal medyada en yaygın tepki şekli. İlk tepki küfür etmektir. Çoğunluğun kafasında ki adalet algısı bile bozuk. İki kişi kavgaya karıştığı için sülalesini açlıktan öldürmeye kalkıyorlar. Bir medeni ülkede bu yapılıyor mu? Sanırım büyücü Afrika kabilelerinde oluyordur böyle linç kararları. Saçmalığa bakar mısınız? Siz kavga etseniz anne-eş-çocuklarınız cezalandırılmaya kalkışılsa? İşte bu saçmalıktır. Olaydan önce ne olduğu daha muamma. Ben davayı örnek olması ve sizlere uygulayacağınız adımların zor olmadığını göstermek için açacaktım ama siz bile anlayamadınız. Bu insanlara prim vermeye devam edin ve her sayfada böyle küfürleri okumaya da. Bu şahsın bana saldırması ve küfürler yağdırması da başka bir sebeptendir. Siz buradan böyle adaletçilik oynamaya devam edin durun. Bu ülkede cinayetlere tepki göstermeyen insanların böyle beyaz Türk edalarıyla trafik kavgasına 20 sene istemesi, şirketleri batırın demesi saçmalığı. Sizler yada bu küfürleri savuranlar hangi kafada tepki veriyorsa işte ODTÜ'de ki poliste o derece biber gazı sıkıyor. Anlatmak boşuna, böyle geldiniz ve böyle gideceksiniz.
 6. Turdur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Başka bir forumda yapmadığım için çok pişman olmuştum ama burada bu yaptığınıza izin vermeyeceğim. Sabah ilk işim hakkınızda dava dilekçesi vermek olacak.
 7. Turdur

  Medeni Toplum Boylelerini Boykot Etmeli

  Medeni toplumlarda böyle boykotlar olmaz. Ürün kirliyse, zararlıysa o zaman o firma boykot edilir. Adam trafikte kavga etti diye firmasını batırmak medeniyet falan değildir. Hamile kadına bir saldırıda yok ortada. Siyasi linç başlatanların propagandasıdır bu. Bu kitle sürekli kadınları istismar eder. 2 gündür bu olay hakkında yapılan yorumları okuyorum, twitter ve ekşisozlukten. İnsanların akıl ve zeka seviyeleri erişim olmalı. Bu olaya jet iddianame ile 20 yıl istemişler. Bu iki kişi kullanışlı bir gündeme denk geldiler ve linç ediliyorlar. Adamların ifadesine göre karşıdaki kılkuyruk adam ağır tahrikte bulunmuş ve bunların aracını bariyerlere sıkıştırmış. İnsanları bu konuyla ilgilenmesini sağlamak çok kolay çünkü Türkiye'de ki insan algıları televoledir. Gerçek hiç bir gündem ilgi çekmez. Son 2 günün asıl gündemi ODTÜ'de polis zoruyla yapılan ruhsatsız ve hukuksuz ağaç kesim olayıdır. Ağaçlar jop ve biber gazı zoruyla kesilmiştir kimsede engelleyememiştir. Şimdi medeniyet diye kafanızda canlandırdığınız olguyu düşünün, medeniyetlerde biber gazı zoruyla polis eliyle ağaçlar kesilirken, insanlar gidip hamile kadına saldırdılar mağduriyeti oynar mı? Hemde göz göre göre ortada hamile bir kadına saldırı olmadığı halde.
 8. Turdur

  Böyle Demokraside Böyle Ceza Olur

  Takkeli Mehter'li yeni bir kurtarıcımız oldu beyler. Adamın en büyük arzusu şu an Erdoğan'ı kucaklamak. Unutmayın müteahhit müteahhitin kurdudur.
 9. Turdur

  Türkiye'den umudunuz var mı?

  Hoş buldum. Evet gerek yok.
 10. Turdur

  Ayak mantarı hakkında....

  Ayak parmakları arasına ve üstüne gres yağı sürün 3-4 saat bekletin yıkayın. Bir süre devam edin bakalım bana teşekkür edecek misiniz.
 11. Turdur

  Türkiye'den umudunuz var mı?

  AKP gidince ne olacak ki? Kendi içlerinde iktidar kavgasıdır. İktidar bu muhalefet bu beklentimiz ne olabilir?
×
×
 • Yeni Oluştur...