Jump to content

yakışıklı

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  34
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

yakışıklı Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Forumda güvende değiliz.Yöneticiler üstlerine düşüneni yapıyorlar mı bunu bilmek istiyorum. Istediği kişinin üyeliği ile yazanlar var.Bu bizim ip adreslerimizin güvenilmez tehlikeli insanların eline geçtiğinin göstergesi. Lütfen bu konuya el atilsın.
 2. yakışıklı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Anibalin niklerini sayar mısın
 3. yakışıklı

  Yapay ışık ile bitki yetiştirmek

  Arkadaşlar hepinize cevaplariniz için teşekkür ederim.Mesela 1 dönümlük araziye çilek eksem ve bunu raflı bir sistem ile yapsam 2-3 dönümlük araziden elde edeceğim verimi alır mıyım? Tahmini elektrik tüketimi ne olur? Işıklar sürekli kullanılaxak çünkü raflardan dolayı alttaki ürünler yeterli güneş ışığı alamaz. Sizce bu işe yaramayacak bir plan mı?
 4. Merhaba geçen gün TVde gördüm bazı kişiler tünel gibi yerde mavimsi bir ışık ile raflara koyulmuş bitki yetiştiriyordu. Bu konuda nette bilgi yok. Hangi kaynaklarda istifade etmeliyim? Bu şekilde kapalı bir alanda mesela çilek yetiştirebilir miyim?
 5. yakışıklı

  Amerika yatırımcı vizesi E2

  Hocam ben zaten araştırma yapmaya çalıştığım için konu açtım. Amacım hem Amerikaya gitmek hemde yaptığım yatırım ile gerçekten para kazanmak. Kapağı atma derdim olsa ide sahte evlilik düşünürdüm ama düşünmüyorum. Drone konusu zekice ama bana göre karmaşık emin değilim. Aklıma tarım yapmak geliyor. Yapay ışıklandırma ile ürün yetiştirme planım var mümkün mü araştırıyorum falan nette pek bilgi yok. Düşüncem bazı meyve sebzeleri raflı bir sistem şeklinde yapay ışık ike üretmek. Böylece küçük blr araziden maksimum verim elde edebilirim diye düşünüyorum.
 6. yakışıklı

  Amerika yatırımcı vizesi E2

  Hocam tavsiye için teşekkür ederim.Sizce baska hangi fikirlerle gidilebilir amerikaya? Konsolosta ikna olmalı ama.
 7. yakışıklı

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  Bakın,ben size bana iftira atanları şikayet ediyorum ses çıkarmıyorsunuz, Nagihan Alçı ya "s*kmek istiyorum diyenleri şikayet ediyorum ses çıkarmıyorsunuz, Ananı teraten gördürürüm deniyor bana gene ses çıkarmıyorsunuz. Be Sadece ama sadece soruyorum,siz normal misiniz?
 8. Hangi yatırım yapan firmalar mesela?
 9. yakışıklı

  Amerika yatırımcı vizesi E2

  Hocam merhaba epeydir forumda yoktunuz hoş geldiniz. Hocam ben aktif bir yatırım düşünüyorum. Yani yatırım yapıp para kazanmam lazım. E2 vizesin yatırımcı vizesi demek. Konsolosluk görevlilerini yapacağım yatırımın katma değer üreteceğine ikna edip bu yol ile oturum izni almam lazım. En fazla 100 bin dolar ile aktif bir yatırım olarak ne önerirsiniz? İyi forumlar.
 10. Merhaba herkese, bu vizeyi araştırıyorum. Öğrendiğim alt sınırı yok ama makul olan miktar 100 bin dolar civarı. Fakat öğrenemediğim, bu miktarda parayla ne yatırımlar yapılabileceği. Çeşitli insanların yaptığı yatırım örneklerine nasıl ulaşabilirim? Ayrıca sizlerin yatırım fikirlerini de almak isterim. İyi forumlar.
 11. yakışıklı

  Eşcinsel, vegan, ateist, solcu, hdp'li insan

  Tavuklar ile ilgili bilgiler bilimsel mi? İnsanlar doğduktan sonraki süreçte doğru büyütülmezlersede cinsel yönelim anlamında bozulmalar yaşayabiliyor. Yani hastalık değil. Eksik veya yanlış gelişim demek lazım.
 12. yakışıklı

  Türkiye'den umudunuz var mı?

  Hocam müslümanlar hep olacak ama. Onları eğitmeliyiz.
×
×
 • Yeni Oluştur...