Jump to content

cengiz_han

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  66
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

cengiz_han Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

239 profil görüntüleme
 1. cengiz_han

  ....

  Admin panele girebiliyorsan birden fazla nick ile girenlerin hesaplarını verebilirmisin?ip adresleri aynı olan nickleri yani.
 2. Tasarlanmış bir evren zaman içinde değişebilir. Bir milyar önceki dünya ile şimdiki dünya aynı olmaz. Evrimi bilgisayar simulasyonu ile açıklamaya kalkınca tasarlanmış evrim olmuyor mu? Evrim acı ağrı haz duyumlarını avantajlı olduğu için seçti diyende ben değilim. Evrim geri zekalı ise bana ağrı acı haz duyan bir robot yapsana? Yaptığın şey sadece ağrı acı haz duyumlarını yaşayan insanı taklit eden bir robot olacak. Senin gibi ağrı acı haz duymayacak.
 3. cengiz_han

  Şehvetiye tarikatı

  Hazcılığı temel alan birinin(malta erigi) başkalarının hazlarını eleştirmesi tuhaf oluyor. Forumun arşivinde aramak zor olduğu için yazısını bulup atamıyorum.Alakalı alakasız bir sürü şeyler çıkıyor.
 4. Daha önce birbirlerini çizen eller resmi atmıştım. o resimde ayna görüntüsü gibi birebir çiziyordu. Bu defa birbirlerini çizen ressam atayım.Bu resimde aynısını birebir çizmiyor. Evrim bu resim gibi saçmalık üstüne kurulu. Tasarlanmamış bir evrende evrim olmaz. Evrim eylemin adıdır sebebin değil. Evrim için uygun ortam olmalı ki evrim olabilsin. Evrimi açıklamak için bilgisayarı kullanmanızda tuhaf. Doğada bilgisayar gibi ortam yok programcı yok.
 5. cengiz_han

  Kemalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?

  Yunanistan tarafında da acayip dolaplar dönüyor. 1974 yılına kadar ülkeyi yönetenler yunanlı değil. Otto ya da Otho (1 Haziran 1815, Salzburg, Avusturya - ö. 26 Temmuz 1867, Bamberg, Bavyera), Yunanistan'ın ilk kralı (1832-62). Yunanistan topraklarını Osmanlı Devleti aleyhine genişletme çabalarında başarıya ulaşamamış ve tahttan indirilmiştir. Bavyera kralı I. Ludwig'in ikinci oğluydu.. I. Georgios (Modern Yunanca: Γεώργιος Αʹ, Βασιλεὺς τῶν Ἑλλήνων, Geórgios Αʹ, Vasiléfs ton Ellínon; 24 Aralık 1845 - 18 Mart 1913), 1863 ile 1913 yılları arasında Yunanistan Kral
 6. Benim için zor olanı evrim yapabiliyorsa evrime akıllı tasarım muamelesi yapmamın bir sakıncası var mı? Forumda evrene canlı muamelesi yapanlar var. Biraz daha ileri gitseler tanrı gibi üstün niteliklerde yükleyecekler.
 7. cengiz_han

  asosyallik

  O dedeler kedi köpek tavsiyesinde bulunurlar.
 8. cengiz_han

  asosyallik

  Arkadaş olmayı bir şekilde başarsa bile bu toplumda linç edilme tehlikesi var. Flörte zaten yaşadığımız toplum olumlu bakmıyor. Kızada fikrini soran yok zaten. Erkeklerde bu yüzden sevdiği kızı kaçırmak zorunda kalıyorlar.
 9. Doğru bir ifade bulamadığım için öğrenmek yazdım. Hissetmek deseydim daha doğru mu olurdu bilmiyorum. Motor sargılarına yerleştirilen termistor motor sıcaklığı aşırı yükselince kontaktöre kumanda edip motora giden akımı kesiyor. Bunun gibi çocukken elimi sobaya değdirince acı ağrı duymadanda elimi sobadan çekebilirdim. Refleks hareketlerimiz için zaten zeka gerekmiyor. Ayrıca zeki değilsen ağrı ve acı duyumununda sana bir faydası olmayacak. Çevrendekilerde zeki olmayacağı için sana şapşal şapsal bakıp duracaklar.İğneyi belki biraz zeki olan çıkarabilir.Ama i
 10. cengiz_han

  Şehvetiye tarikatı

  Hazcı biri olarak katıl aralarına.
 11. Saksılardan birine arpa tanesi ekmiştim.6 başaktan 3 gram elde edebildim. saksının alanı 16cm x 16 cm Metrekareye 750 gram elde ediliyormuş. Biçerdöverler çoğunu yere döküyor.Kuşlar fareler yiyor. Nasıl bu kadar ürün elde edebiliyorlar?
 12. Dünyada satılan bütün ağrı kesicileri uyuşturucuları ben tüketmediğime sadece beni bağlamıyor.
 13. Ağlayan görmedim ama bağırıp çağıran gördüm. Ama elimde acı ölçer yok.aynı acıyı yaşayıp yaşamadığımı bilemeyeceğim. Evrimin derdi değil ama benim derdim bu. Hastahanede ağrıdan acıdan bağırıp çağırırken bu numara yapıyor diyen doktor aklıma geldi şimdi.
 14. cengiz_han

  Kuran kendisinden neden “o” diye bahsediyor?

  https://www.nasrani.net/2007/01/12/preserved-traditions-rituals-of-christians-of-kerala/
 15. cengiz_han

  Kuran kendisinden neden “o” diye bahsediyor?

  Nasara Hristiyanlar. Nasraniler. Hz. İsa'ya (A.S.) ilk önceleri Nâsıra Karyesindeki ahali yardım ettiklerinden, onlara "Nasara" ismi verilmiştir. Nasıra İsa peygamberin büyüdüğü yerin adı.
×
×
 • Yeni Oluştur...