Jump to content

la ferrari

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

la ferrari Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. la ferrari

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Ülkede özgürlük demokrasi isteniyorsa eğer Hdp siz olmaz.Bunu herkes anlamalı. Hdp olmazsa biz kürtler politika yapamayız .
 2. Merhaba herkese, insanları sersemleten mantıklı karar. vermelerini engelleyen maddeler nelerdir? 1yıldır haberlerde en az5 -6 kişi çay içtim sonra yanlışlıkla imza attım diyerek dolandırıldıklarını söylüyor. Bu maddeler neler olabilir? iyi forumlar
 3. la ferrari

  Sözlüklerdeki hiçbir şeyi beğenmeyen enteller(!)

  Eksidekiler mi böyle yoksa başlık sahibi mi? Ben nedense ne kadar planlarımdan is tecrubelerimden bahsetsem nette veya çevremde mutlaka alay etmeye küçük düşürmeye çalışan insanlarla karşılaşıyorum.
 4. la ferrari

  hızlı yürümek mi koşmak mı

  Anibal ben her gün yüzlerce adım yürüyorum otel içerisinde.Şeker tuketmiyorum.Ama 170 cm den uzun boy varken kilom 56 civarında.Ne düşünüyorsun?
 5. la ferrari

  Idrar tutamama

  Merhaba herkese,bugün canimı sıkan bir şey oldu.Iş sırasında iken aninden istemsiz olarak bir iki damla idrarırımı tutamadım.Doktora gitmedim çünkü bunun bir sağlık sorununun göstergesi olup olmadığından emin olamıyorum.Ilk kez böyle bir durum yaşıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
 6. Merhaba herkese, İngilizce öğrenmek istiyorum ve kararlıyım da. Nasıl başlamalıyım? İngizce çocuk kitapları mı okumalıyım? Teşekkürler.
 7. la ferrari

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  Anibal benim matematigim yok ancak maddi durumum iyi. Ne yapmam tavsiyesinde bulunursun? Kendimi nasıl geliştirmeliyim? Ticaret ilgimi çekiyor devam mı etmeliyim sence? Övmek için demiyorum ama burdaki saygı duyduğum nadir insanlardansın.
 8. la ferrari

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  @Yâdellerdeki Yurtdaş özlüyorum bu üyeyi. Keşke burda olsa. Gerçek bir ateistti.
 9. la ferrari

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  Ayyaş herif madem forum ruhunu biliyorsun niye bana defalarca iftira atıp beni kışkırttın? Bir ton küfrettin arkamdan ANANI TERSTEN GÖRDÜRÜRÜM dedin. Yaptığın tüm pisliklerden yanına kar kaldı. Forum ruhunu biliyorsan ve şerefli bir insansan atılmasına neden olmazsın insanların.
 10. la ferrari

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  Anibal sürekli sorumluluk bilincincede olursak e kendimizi geliştirmeye özen gösterirsek hrm özel hemde iş hayatında başarılı olur muyuz sence? Ben sürekli olarak aileme bakmam gerektiği ve bu nedenle çalışmam gerektiği psikolojisi icindeyim. Cevap için şimdiden teşekkürler
 11. la ferrari

  asosyallik

  Içe dönük bir yapım var ve asosyal kelimesini üzerime alınıp yanlış düşündüm belki de. Bir sürü arkadaşım var ve belli zamanlarda buluşurum.Yanlarında iken rahatsız olmam.Ama genelde kendime özel zaman ayırmayı ve işime gücüme bakmayı tercih ederim. Sence böyle olmamda sorun var mı? Şimdi veya gelecekte?
 12. la ferrari

  asosyallik

  Internette sayesi de zaten insanlar sosyallesiyorlar bu yeterli degil mi? Asosyolligi gözünüzde fazla buyutmeyin bence.Bif topluluğa dagil olmanin günümüzde bir anlamı yok.
 13. la ferrari

  asosyallik

  Genelde sosyalleşme tavsiyesi verilir ama bu. bencede anlamsız. Her kisin kişilik yapısı farklı. Sosyal olmak şart değil. Dışarıda bit kaç boş insanla zaman geçirmek yerine, evde ailenize zaman ayırın. Çünkü tek güvenebileceginiz insanlar onlar. Arkadaş her zaman yarı yolda bırakabilir. Sadece kendi geleceğinizi düşünün ve bunu yaparken de bencil olun. Kendi çıkarlarınızı düşünün. Yalnız kalmayada ihtiyacımız var unutmayın .
 14. la ferrari

  Üniversite ve Yaş sorunsalı.

  Hocam siz ne işle meşgulsünüz?
 15. la ferrari

  Şehvetiye tarikatı

  Varsa yaparsın yani?
×
×
 • Yeni Oluştur...