Jump to content

la ferrari

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

la ferrari Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Benim onlarca kadın ve erkek arkadaşım var lakin,beraber olmak istediğim birisi ile nasıl tanışmalı ve nelerden bahsetmeliyim bilmiyorum
 2. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Bunun sex sitesi ile ne alakası var? Hocam siz bence yaşlılıktan dolayı saçmalamaya başladınız. Yada yobaz bir ailede büyüdüğün için,kadınları cinsel obje olarak görüyor ve cinsel deneyimlerin aile baskisindan dolayı karşı cins ile değil hem cinslerinle oldu. Her halükarda negatif dusuncelerinizi kendinize saklayınız. Iyi forumlar.
 3. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Merhaba herkese,kadınlarla nasıl tanisilir nasil muhabbet açılır bildiklerinizi anlatmanizi istiyorum. Özellikle tecrübeli üyelerin cevabını bekliyorum. Iyi forumlar.
 4. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal bi cevap yazar mısın?
 5. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal tanışma konusunda hiç bilgi vermedin bu zamana kadar.Lütfen bu konuda da yardımcı olur musun? Bugün bir kız vardı otelde açık giyiniyor ve konuşacağı zaman yaklaşarak konuşuyor yani erkeklerden çekinmiyor.Ilk tanışmaya nasıl girilir? Kullanılması gereken cümleler başlıca nelerdir? Ilk ne sorulur?
 6. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal sen her şeyi söyledin ama tanışma kısmı nasıl halledilir soylemedin.cümleye nasıl başlamalı? Sen nasıl taniyorsun? Cümle cümle yaz.
 7. la ferrari

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Ülkede özgürlük demokrasi isteniyorsa eğer Hdp siz olmaz.Bunu herkes anlamalı. Hdp olmazsa biz kürtler politika yapamayız .
 8. Merhaba herkese, insanları sersemleten mantıklı karar. vermelerini engelleyen maddeler nelerdir? 1yıldır haberlerde en az5 -6 kişi çay içtim sonra yanlışlıkla imza attım diyerek dolandırıldıklarını söylüyor. Bu maddeler neler olabilir? iyi forumlar
 9. la ferrari

  Sözlüklerdeki hiçbir şeyi beğenmeyen enteller(!)

  Eksidekiler mi böyle yoksa başlık sahibi mi? Ben nedense ne kadar planlarımdan is tecrubelerimden bahsetsem nette veya çevremde mutlaka alay etmeye küçük düşürmeye çalışan insanlarla karşılaşıyorum.
 10. la ferrari

  hızlı yürümek mi koşmak mı

  Anibal ben her gün yüzlerce adım yürüyorum otel içerisinde.Şeker tuketmiyorum.Ama 170 cm den uzun boy varken kilom 56 civarında.Ne düşünüyorsun?
 11. la ferrari

  Idrar tutamama

  Merhaba herkese,bugün canimı sıkan bir şey oldu.Iş sırasında iken aninden istemsiz olarak bir iki damla idrarırımı tutamadım.Doktora gitmedim çünkü bunun bir sağlık sorununun göstergesi olup olmadığından emin olamıyorum.Ilk kez böyle bir durum yaşıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
 12. Merhaba herkese, İngilizce öğrenmek istiyorum ve kararlıyım da. Nasıl başlamalıyım? İngizce çocuk kitapları mı okumalıyım? Teşekkürler.
 13. la ferrari

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  Anibal benim matematigim yok ancak maddi durumum iyi. Ne yapmam tavsiyesinde bulunursun? Kendimi nasıl geliştirmeliyim? Ticaret ilgimi çekiyor devam mı etmeliyim sence? Övmek için demiyorum ama burdaki saygı duyduğum nadir insanlardansın.
 14. la ferrari

  Kadınların çoğu neden aşağılanmaktan zevk alır?

  Kadınları aşağılayan birisi olduğun icin böyle düşünmene şaşırmadım. Anlamıştım çünkü. Nagihan Alçı ya ettiğin lafların hala şokundayım.
 15. la ferrari

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  @Yâdellerdeki Yurtdaş özlüyorum bu üyeyi. Keşke burda olsa. Gerçek bir ateistti.
×
×
 • Yeni Oluştur...