Jump to content

la ferrari

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

la ferrari kullanıcısının paylaşımları

 1. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Benim onlarca kadın ve erkek arkadaşım var lakin,beraber olmak istediğim birisi ile nasıl tanışmalı ve nelerden bahsetmeliyim bilmiyorum
 2. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Bunun sex sitesi ile ne alakası var? Hocam siz bence yaşlılıktan dolayı saçmalamaya başladınız. Yada yobaz bir ailede büyüdüğün için,kadınları cinsel obje olarak görüyor ve cinsel deneyimlerin aile baskisindan dolayı karşı cins ile değil hem cinslerinle oldu. Her halükarda negatif dusuncelerinizi kendinize saklayınız. Iyi forumlar.
 3. la ferrari

  Tanışma Kuralları

  Merhaba herkese,kadınlarla nasıl tanisilir nasil muhabbet açılır bildiklerinizi anlatmanizi istiyorum. Özellikle tecrübeli üyelerin cevabını bekliyorum. Iyi forumlar.
 4. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal bi cevap yazar mısın?
 5. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal tanışma konusunda hiç bilgi vermedin bu zamana kadar.Lütfen bu konuda da yardımcı olur musun? Bugün bir kız vardı otelde açık giyiniyor ve konuşacağı zaman yaklaşarak konuşuyor yani erkeklerden çekinmiyor.Ilk tanışmaya nasıl girilir? Kullanılması gereken cümleler başlıca nelerdir? Ilk ne sorulur?
 6. la ferrari

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  Anibal sen her şeyi söyledin ama tanışma kısmı nasıl halledilir soylemedin.cümleye nasıl başlamalı? Sen nasıl taniyorsun? Cümle cümle yaz.
 7. la ferrari

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Ülkede özgürlük demokrasi isteniyorsa eğer Hdp siz olmaz.Bunu herkes anlamalı. Hdp olmazsa biz kürtler politika yapamayız .
 8. Merhaba herkese, insanları sersemleten mantıklı karar. vermelerini engelleyen maddeler nelerdir? 1yıldır haberlerde en az5 -6 kişi çay içtim sonra yanlışlıkla imza attım diyerek dolandırıldıklarını söylüyor. Bu maddeler neler olabilir? iyi forumlar
 9. la ferrari

  Sözlüklerdeki hiçbir şeyi beğenmeyen enteller(!)

  Eksidekiler mi böyle yoksa başlık sahibi mi? Ben nedense ne kadar planlarımdan is tecrubelerimden bahsetsem nette veya çevremde mutlaka alay etmeye küçük düşürmeye çalışan insanlarla karşılaşıyorum.
 10. la ferrari

  hızlı yürümek mi koşmak mı

  Anibal ben her gün yüzlerce adım yürüyorum otel içerisinde.Şeker tuketmiyorum.Ama 170 cm den uzun boy varken kilom 56 civarında.Ne düşünüyorsun?
 11. la ferrari

  Idrar tutamama

  Merhaba herkese,bugün canimı sıkan bir şey oldu.Iş sırasında iken aninden istemsiz olarak bir iki damla idrarırımı tutamadım.Doktora gitmedim çünkü bunun bir sağlık sorununun göstergesi olup olmadığından emin olamıyorum.Ilk kez böyle bir durum yaşıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
 12. Merhaba herkese, İngilizce öğrenmek istiyorum ve kararlıyım da. Nasıl başlamalıyım? İngizce çocuk kitapları mı okumalıyım? Teşekkürler.
 13. la ferrari

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  Anibal benim matematigim yok ancak maddi durumum iyi. Ne yapmam tavsiyesinde bulunursun? Kendimi nasıl geliştirmeliyim? Ticaret ilgimi çekiyor devam mı etmeliyim sence? Övmek için demiyorum ama burdaki saygı duyduğum nadir insanlardansın.
 14. la ferrari

  Kadınların çoğu neden aşağılanmaktan zevk alır?

  Kadınları aşağılayan birisi olduğun icin böyle düşünmene şaşırmadım. Anlamıştım çünkü. Nagihan Alçı ya ettiğin lafların hala şokundayım.
 15. la ferrari

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  @Yâdellerdeki Yurtdaş özlüyorum bu üyeyi. Keşke burda olsa. Gerçek bir ateistti.
 16. la ferrari

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  Ayyaş herif madem forum ruhunu biliyorsun niye bana defalarca iftira atıp beni kışkırttın? Bir ton küfrettin arkamdan ANANI TERSTEN GÖRDÜRÜRÜM dedin. Yaptığın tüm pisliklerden yanına kar kaldı. Forum ruhunu biliyorsan ve şerefli bir insansan atılmasına neden olmazsın insanların.
 17. la ferrari

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  Anibal sürekli sorumluluk bilincincede olursak e kendimizi geliştirmeye özen gösterirsek hrm özel hemde iş hayatında başarılı olur muyuz sence? Ben sürekli olarak aileme bakmam gerektiği ve bu nedenle çalışmam gerektiği psikolojisi icindeyim. Cevap için şimdiden teşekkürler
 18. la ferrari

  asosyallik

  Içe dönük bir yapım var ve asosyal kelimesini üzerime alınıp yanlış düşündüm belki de. Bir sürü arkadaşım var ve belli zamanlarda buluşurum.Yanlarında iken rahatsız olmam.Ama genelde kendime özel zaman ayırmayı ve işime gücüme bakmayı tercih ederim. Sence böyle olmamda sorun var mı? Şimdi veya gelecekte?
 19. la ferrari

  asosyallik

  Internette sayesi de zaten insanlar sosyallesiyorlar bu yeterli degil mi? Asosyolligi gözünüzde fazla buyutmeyin bence.Bif topluluğa dagil olmanin günümüzde bir anlamı yok.
 20. la ferrari

  asosyallik

  Genelde sosyalleşme tavsiyesi verilir ama bu. bencede anlamsız. Her kisin kişilik yapısı farklı. Sosyal olmak şart değil. Dışarıda bit kaç boş insanla zaman geçirmek yerine, evde ailenize zaman ayırın. Çünkü tek güvenebileceginiz insanlar onlar. Arkadaş her zaman yarı yolda bırakabilir. Sadece kendi geleceğinizi düşünün ve bunu yaparken de bencil olun. Kendi çıkarlarınızı düşünün. Yalnız kalmayada ihtiyacımız var unutmayın .
 21. la ferrari

  Üniversite ve Yaş sorunsalı.

  Hocam siz ne işle meşgulsünüz?
 22. la ferrari

  Şehvetiye tarikatı

  Varsa yaparsın yani?
 23. la ferrari

  Üniversite ve Yaş sorunsalı.

  Turist vizesiyle gidince bir süre verilmiyor mu?
 24. la ferrari

  Baz istasyonlari icin guvenlik mesafesi

  Vay be. 4 yıl önce bu konuya girip mesajları okuduğumu dün gibi hatırlıyorum. Harmonia sevdiğim bir üye idi. Babyknight isimli sevgiliside burda yazardı onuda severdim. Zaman ne çabuk geçiyor.
 25. la ferrari

  Amerika yatırımcı vizesi E2

  Hocam hangi konularda araştırma yapmalıyım bilemiyorum. Yani demek istediğim, ilerlemek için önce yönümü belirlemeliyim ama yapamıyorum çünkü nerden başlamalıyım bilmiyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...