Jump to content

mirasyedi

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  865
 • Katılım

Topluluk Puanı

0 Neutral

mirasyedi Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

675 profil görüntüleme
 1. Allah'ın özürlüsü.:) İki insanda Allah yapısı ise neden farklı davranıyorlar? Beyin yapıları farklıdır. Örneğin biri bir tekrarda öğrenirken diğeri ömrü boyunca tekrarlasa öğrenemiyor. Büyüdüğü çevre koşulları farklıdır. Biri iyi eğitim almıştır.Ailesinin maddi durumu iyidir.Diğerinin kötüdür. İnsanı farklı yapan bir çok sebep var. Örneğin bazı insanlar doğuştan şeker hastasıdır.Bazıları sonradan olur. Şeker hastalığı insanların psikolojisinide etkiler.Örneğin çabuk sinirlenirler. Bütün bunların sorumlusu ALLAH'In kendisidir. Yoksa başka tanrıların mı var? İnsanların kendi istekleri ile suça yöneldikleri söylemek aptallıktır.
 2. mirasyedi

  Yorumsuz ..

  Savunma sistemi zayıfladığı için bedene yerleşen bakterilere karşı kullanıyorlar.virusa karşı değil.
 3. mirasyedi

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Doğada virusler canlıların genleri değiştiriyor zaten. Gdolu canlı üretirken bunları kullanıyorlar. Altın tozuna bulaştırılmış gen aktarımı gibi diğer yöntemlerde başarı oranı zaten düşük.
 4. mirasyedi

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Bu komplo teorisi değil gerçek. https://www.independentturkish.com/node/151826/dünya/ispanyol-doktor-solunum-cihazları-65-yaş-üstündekilerden-alınıp-gençlere-veriliyor Solunum cihazı eksikliğinden durumu ağır olanları ölüme terk ettiler. Dini gerekçeler ile uyuşturucuda vermiyorlar.Bağıra bağıra ölüyorlar. Aynısı ingilterede de uygulanmaya başlamış. .
 5. mirasyedi

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Koronavirusten sonra ekonomide sosyal darwinizm gelecek. Koronavirus zaten hastaları yaşlıları öldürüyor. https://tr.wikipedia.org/wiki/Sosyal_darwinizm https://tr.wikipedia.org/wiki/Thomas_Robert_Malthus Nüfusun azaltılmasını savunan kişilerin referans kaynağı bu adam. Nüfusun nasıl azaltılacağı konusunda uzlaşamıyorlar. Nüfus fazla olduğu için öldürmeyi seçenler çoğunlukta. Hitlerin Mein Kampf kitabından alıntı.
 6. mirasyedi

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  % 15 ile sosyalizmin komunizmin iktidar olması sosyalizme aykırı. Adı üstünde toplumculuğu savunan azınlık ile iktidara gelmeyi istemez.gelirse dikatörlük ortaya çıkar.Pol pot,kim il sung gibi. İnsanların öğretileri özümsemiş olmaları gerekir. Fakir biri komunizmi sosyalizmi iyi görebilir ama biraz durumu düzelince kendini diğer insanlardan ayrıcalıklı duruma getirmeye başlar. Parayı görene kadar komunist olan tipler bunlar. Coronavirus içinde devletçi uygulamalar yapacaklar ama durum düzelince gene eski ayara dönerler. Birde zenginden alıp fakire vermeyi sosyalizm sana ahmaklar var.zenginden alıp fakire vermek kapitalizmde olur.onun adıda eşkiyalıktır.Mafyalıktır.
 7. mirasyedi

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Sosyalizm komunizm filan gelmeyecek. Diktatörlük ve faşizm gelecek. %15 ile bir bok olmaz. % 50 bile az %75 geçmeli. Oylar mantıksal bilimsel düşünce ile verilmeli. Evet hayır seçeneğinde neye evet neye hayır diyeceğini bilmeden takım tutar gibi körü körüne oy veriyoruz. Karma ekonomiyi sosyal demokrasiyi sosyalizm olarak gösterenlerde salağın teki. Sözlüklerde sosyalizmin tanımını bile değiştirdiler. Solculukda sosyalizm değildir. Var olan sistemi değiştirmeye çalışan bütün öğretilere solcu denir. Sosyalist ekonomide kapitalizmi savunan solcudur. Laikliğin uygulandığı bir ülkede dini yönetimi getirmekde solculuktur. Sosyalizmin uygulandığı bir yerde sosyalist olmak sağcılıktır.Çünkü var olan sistemi korumaya çalışıyorsun. Birde anarşist grup var.Neye karşı olduğu belli değil.Sürekli sistemi değiştirmeye çalışırlar. Kemalistlerde bu grupta.Sürekli devrim olmaz. Var olan sistemde kusur olupda ona karşı çözümün varsa yenilik yaparsın.Çözümün olmadan ayaklanıp duruyorlar.
 8. mirasyedi

  Zihin Kontrolü ve Parazitler

  Doğru. Şizofreni hastalığına yol açan bir sürü sebepler vardır.Neden birine takılıp diğerlerini dışlıyorsun? Karanlıkta kalmak,uzayda kalmak bile etkiliyor insanları. Vucut sıcaklığı ile aynı su tankı içinde karanlıkta bırakılan insanların çoğu psikotik belirti göstermiş. Duyu organların gürültü üretir.Onları bastıracak sinyal gelmezse o gürültülerden beyin 3 d görüntüler stereo sesler oluşturmaya başlar.
 9. Allah'ın özürlüsü. Belge ne işimize yarayacak? Belge istemiyorum Allah'ın yaratılışından kaynaklanan hataları düzeltmesini istiyorum. Öğretmen değil ALLAH.Öğretmen acizdir. ALLAH aciz mi? Öğretmen öğrenciyi tasarlamıyor. ALLAH'ın bozuk yarattıklarını ayıklamak için sınav yapıyor. Arızalı ürünleri düzeltmek için değil. Sınav,test,deney,ölçme yapınca hataları öğrenmiş olursun. Örneğin rüzgar tünelinde uçağın sürtünme direncine yol açan noktaları tespit edip düzeltmek için yapılır. Senin gibi kişiler ve inandığın tanrı bozuk çıktı kaldır at çöp kutusuna diyorsun. Bunu yapsa iyi birde neden hatalı çalışıyor diye işkence yapıyor. Suçu kendinde aramıyor. Suç imal edenindir.İmal edilenin değil.
 10. Allah yarattığı şey hakkında birşey bilmiyor mu? Sınav öğrenmek için yapılır. Sınav sonucu hatalar varsa o hataların sebebi bulunup düzeltilmeye çalışılır. Allah insan gibi ne yarattığını bilmiyor dersen başka. Sakın sınav Allah için değil insan için yapılıyor deme. İnsan kendi kendini tasarlayamaz. Allah'tan kaynaklanan sorunlarını düzeltemez. Konuyu değiştirdiniz gene formun cinleri(trolleri)
 11. Koronavirus için camilerde salatı ummiye neden okunuyor? Türkçe anlamına baktım birşey anlamadım. Salat ve selam eyle ne demek? Allah Muhammed'e ve ailesine mi dua ediyor?
 12. mirasyedi

  Ledün ilmi nedir?

  Sorularım bunlardı.Konuyu nereye getirdik. Sorularımı unutturdunuz bana.
 13. mirasyedi

  Ateist Çocukları!

  insan tavuğu yemek için sever,besler,öldürür. Tanrının beslenmeye ihtiyacı yok.Ama aynısını yapıyor. Öldürse kurtuluruz birde işkence yapıyor. Belki zevk alıyordur. Böyle bir tanrıdan ne umudun var?
 14. yıl 2020 oldu mehdi ortalıkta yok
 15. mirasyedi

  Ateist Çocukları!

  niyet etmek için niyetlendiğimiz şeyi sevmemiz haz duymamız gerekiyor. Bunuda insan belirlemez yaratan belirler. Ayrıca yaratanın bir şeyi sevdirip haz duymamızı sağlayıp sonra onu söz ile yasaklaması anlamsızdır.
×
×
 • Yeni Oluştur...