Jump to content

Doğuştan işşiz

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  488
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Doğuştan işşiz Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

621 profil görüntüleme
 1. Doğuştan işşiz

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  bende senin annı sikim it oglu it..
 2. Doğuştan işşiz

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  ADIM ADIM TÜRK KADINININ KÖLE OLUŞ(YOK OLUŞ) SERÜVENİ.(ŞERİATİZİM)
 3. Doğuştan işşiz

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  MÜSLÜMLERİN ATEİSTLERLE TARTIŞIRKEN RUH HALLERİ.
 4. Doğuştan işşiz

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  Ewrime göre milyarlarca yıl önce, ilk insan abiyogenez oluşumuyla başladı, islama görede ilk insan 20.000 yıl önce ademle havva ile başladı, sizce hangisi daha mantık lı? 4 ana kan grubunuda sayarsak....?
 5. Dostum editleme süreleri, en az 30 dakika olmalı 5 dakika çok az, sonra üst üste flood! yapmak zorunda kalıyoruz. ...
 6. Doğuştan işşiz

  Foruma ne kadar kişi giriyor?

  E Dostum editleme süreleri, en az 30 dakika olmalı 5 dakika çok az, sonra üst üste flood! yapmak zorunda kalıyoruz.
 7. Doğuştan işşiz

  Mükemmel bir ateist olmam lazım...

  BENCE BURDA EZİLEN AÇIKÇA! ATEİSTLER DEĞİL ÇOK AÇIK! BİR ŞEKİLDE MÜSLÜMLERDİR, BU YORUMUMU HAFİFE ALAN KAYBEDER, BURDA ALLAHIN İSPATI DENDİĞİNDE , ÖNCE BİR YARATICI İSPATLANICAK, BU YETERLİ OLMAZ DAHA SONRADA , BENİM ADIM ALLAH DİYECEK BEN ARABIM DİYECEK ÇÜNKÜ ALLAH ADINI BİR ARABADA KOYABİLRSİNİZ.. SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN ATEİSTLER AKILLI İNSANLAR MÜSLÜMLER LE BÖYLE KONULAR TARTIŞIYORSA YA O KİŞİ ATEİST DEĞİLDİR, BU BİR KUMPASTIR! YANİ O VİDEO BİR ALDATMACADIR YADA O ATEİST GER.EKTEN ÇOK SAFTIR. ?
 8. KONU BAŞLIĞINI AÇAN ARKADAŞ YANLIŞ YAZMIŞ, TANRI KÖTÜ! İNSANLARI SEVER İYİLE'Rİ SEVMEZ OLUCAK'TI BAŞLIK..
 9. Doğuştan işşiz

  reenkarnasyona inanıyorum

  Bu post çöp tavan arasına gidicek, bana göre en büyük gerçek ölümdür ölüm bir ispattır, sonrası yok.. (ölünce insanda ne psikolojı kalıyor nede tartışıcak bir konu)
 10. Doğuştan işşiz

  TANRI VE GİZLİ DEĞİŞKENLER TEORİSİ

  akıllı insanlar erişkin olduğunda, birşeylerin yanlış olduğunu anlamak zorunda kalıyor , bence insanlıgın asıl sorunu bu, ateistmiş müslümanmış bunlar önemli değil, asıl soru şu, neden herkes farklı zekaya sahip ? 1: farklı zekalar farklı iannışlar dogurur, 2: farklı inanışlar farklı sorunlarta yol açar, 3 .farklı sorunlar farklı sorunları dogurur. 4. tüm bunlara bakarak tek bir gerçeklık ortaya çıkar işte bu atristonun mantıgıdır. irademiz özgür değildir. böyle bir irade özgür bile olsa süreklı sorun çıkartıcak, her insan nasıl barış içnde yaşıyabilr ki? hiç düşünmedin değil mi?mümkün mü sence böyle bir barış ortamı ben farklıyım sen farklısın , bütün bunların temel sebebini çözdüm ben .mutlak dogru olmadıgı için .işte ben bunu istiyorum bir ateist bir müslüman boş yere tartışıyor çok zekilerya . :))bir sonuç alınamıyorsa kimin haklı oldugunu asla anlıyamayız, ee o zamanda işte böyle herkes haklı oldugunu anlatmaya çalışır . bunun zekayla alakası yok, mirasyedi. , insan düşünen hayvanda olsa içgüdüleriyle hareket ediyor, dogal olarak, iç güdüleriyle hareket eden havyan ve bitki türlerinden düşünce hariç bir farkımız yok, dogru yada yanlış kavramını iç güdülerimiz belirliyor her iç güdü kişiye göre farklılık göstericekse o zaman dogru kavramı sürüncemede kalır yani tekıl olmaktan çıkar ama geçekte dogru tektir farklı algılanırsa o kavram karmaşası yaratır.
 11. Doğuştan işşiz

  TANRI VE GİZLİ DEĞİŞKENLER TEORİSİ

  zamandan bagımsız bir ilahın , evreni yaratmasıda bana garip geliyor, evreni yaratmadan önce nasıl tasarlaması gerektiğini düşünmesi gerekiyorki bu çok karmaşık bir konu zamandan bagımsız bir ilah nasıl düşünmüş? veya hangi zaman diliminde düşünmüş farklı bir tanrısal boyut varsa o boyuttada bir yaradan olmalıdır.o zaman biz evrene yaradana tanrı diyemeyiz çünkü onuda yaradan biri var demektir. tanrının herşeye gücü yetiyorsa, sınavsızda bir evren de yaratabilirdi, kim bilir belkide yaratmıştır, örnegin müslümanlar bu dünyada yaşasın, ateistler farklı galakside yaşasın ,kısaca her iannç betimi farklı galaksilerde yaşasın sınav olurmuydı tabiki olurdu hemde daha iyi olurdu bak gördünmü? buna akılcılık derler, yeri geldiginde tanrıdan daha iyi düşünmelisin. .)))benım herşeye gücüm yetseydi, inan bana böyle kurardım sistemi. böyle boktan bir sistem kurmazdım..
 12. Doğuştan işşiz

  Resmi gazetede şeriat hükümleri yayınlandı!!

  AGIR KELİMESİ HAFİF KALIR, DOĞUŞTAN BENCE..(GENETİK)?
×
×
 • Yeni Oluştur...