Jump to content

Doğuştan işşiz

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Doğuştan işşiz Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

41 profil görüntüleme
 1. Doğuştan işşiz

  standart bir insanda kusurlar nelerdir?

  Rahim bölgesi olmasına rağmen, çocuk doğuramazlar, döllenme oluşmaz, yumurtalık bir işe yaramaz, bunlar ciddi anlamda kusur değilmidir?
 2. Doğuştan işşiz

  standart bir insanda kusurlar nelerdir?

  Nasıl bir avantajmış bu? eş cinsellik genetik bir bozukluk olmuyabilir, fakat, varoluşla ilgili bir kusurdur, örneğin eşçinseller östrojen salgılar, ama çocuk doğuramazlar, sizce bu kusur değilmidir? ne erkek neden kadın? genetik olarak kadın, görsel olarak erkek eşcinsel kromozumu gösterdik size, xy olması gerekirken, xxy kromozomu, oluşuyor, yani 1 x kromozomu fazladan oluşarak, erkeğin ostrojen hormonunu artırıyor, ve kadın gibi hissediyor, ilginç değilmi?
 3. Doğuştan işşiz

  standart bir insanda kusurlar nelerdir?

  Nasıl yok arkadaşım? sana sürekli birşeyler ispatlıyoruz, anlamıyorsun, bir ayet verelimde ayeti anlamaya çalış, tin . süresi. 4. şüphesiz ki o insanı kusursuz yarattı..
 4. Doğuştan işşiz

  standart bir insanda kusurlar nelerdir?

  Genetik olarak erkek, görüntü olarak kadın olan Swyer Sendromlular (XY-Kadını), 47 XXY , 46 XY /47 XXY kromozom setine sahip olan Klinefelter Sendromulular, 45,X0 veya 45,X/46,XX kromozom setine sahip olan Turner-Sendromlar, üçüncü grupta bulunan cinsiyetlerden sadece birkaçını oluşturur.. Tamamen cenin döneminden önceki süreçte, başlar genetik kusurlar ve sonuçta,(dogal seleksiyon) 1. hermofroditler. 2 :eşcinseller. 3: genetik hastalıklar ve bozukluklar
 5. Doğuştan işşiz

  kitabın yarısına iman...

  İnsanların iradesi gerçekten özgür olsaydı, her irade aynı zekaya sahip olurdu, sonuçta zeki, saf aptal, uyanık kurnaz bu terimler olmazdı, allah iradeyi bile farklı yaratıyorken, özgür iradeden bahsetmek, bana komik geliyor.., Einstein doğuştan zekiydi, genetik olarak bu özelliğini çok iyi kullandı, yobaz dinciler doğuştan zeki doğmuyor, bütün mesele bu işte, bu şartlar altında sınavda genel anlamda mantıgını kaybediyor
 6. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  yaratılış kusurlarının açık ve net ispatları. 1: erkeklerde kadın organı meme. 2: her insanın varoluşa xx olarak başlaması yani her insan kadın olarak başlar, sonra y olarak devam edenler, ise erkek olur xx ve xy gibi buda yaratılışta ki kodlama hatasıdır. 3: kör bağırsak. 4: down sendromu (47 kromozom) 5 :doğuştan deliler. 6: genetiği bozuk yaratılış ,2 kafalı tek vücüt olan insanlar. 7. eşcinseller.
 7. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  özgür irade yaratılan bir olgudur, neden burayı tartışmıyoruz? yaratılmış herşey gibi iradeninde belli başlı sınırları vardır. seçim yapabiliyoruz tabiki, fakat bu seçimleri biz belirlemedik, bu seçimlerimiz bir varolmadan milyar yıl önce belirlendi. şeytan kötülükleri sunuyor, kötü bir simgedir, tanrıda iyi bir simgedir, fakat insan nedir? ne iyi nede kötü iyi ve kötü irade yaratılmıştır, kuralları ve sonuçlarının dışınada çıkılmaz. özgür iradenin içinde kurallar olmamalı, eğer kurallara baglı irade, nedenleri ve sonuçları ile bilinir. O zaman yaradan hiç birşey planlıyamaz, planladığı an, zaten amacına ulaşmıştır, Allah tanımı zaman ve mekandan bagımsız ise , o zaman özgür irade zaten olmaz ki Allah nerde ve ne zaman diliminde düşünmüş evreni yaratmayı? sen bu soruya mantıklı cevap veremezsin.
 8. Doğuştan işşiz

  Müzikle Açalım

 9. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  yahudilerde ahiret inancı vardır, bi yanlışınız olmasın,bunu destekleyen ayetlerde var,sadece kuran gibi değildir, sadece farklı şekilde anlatılmış, ahiret inancı. Eski ahitler öncesi ve sonrası olmak üzere ,sadece farklı anlatılmıştır.
 10. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  benim sorumlulugumu kim belirliyor? irademmi yoksa benmi? eğer ben belirliyorsam, tanrıya ve şeytana ne gerek varki? bende tanrıyım o zaman,ayrıca şeytanında irade özgür değildir, şeytanı sadece kötü iradeyle yaratıp ademe secde etmesini beklemek ise, düpedüz akıl ile dalga geçmektir,şeytanın özgür iradesi olsaydı zaten şeytan olmazdi ki. Bu durumda Allaha nasıl sevgi ve merhametli diyebiliriz ki? Şeytan kötülüğü temsil ediyor, dediniz, kötülülük şeytandan geliyor demediniz,bu durumda iyilik ve kötülük Allah tan gelmiyormu? İyilik ve kötülük Allahtan geliyorsa, şeytan başta olmak üzere, dünyadaki tüm insanların, iyi kötü iradeleri sadece sınırları olan bir , otobana benzer, daha önce şeritleri çizilmiş ve yolun sonuna da otogar yapılan bir duraktır, irade.
 11. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  O zaman Tanrıya ve Şeytana ne gerek var ki? İnsanın iradesi özgür ise...
 12. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  İnsanın iradesi varsa, neden kötülük şeytandan iyilikte allahtan gelir? insanın kötü ve iyi iradesi Allaha ve Şeytana mı bağlıdır? yanlış anlamayınız, efendim açıklamanızı, pek inandırıcı ve mantıklı bulmadım, iyi günler.
 13. Doğuştan işşiz

  Tanrı’nın varlığının anlamı

  İslamda şöyle bir mantık hatası var, iyilik Allahtan gelir, kötülükte Şeytandan, iyi de o zaman insanın ne suçu var?
 14. Doğuştan işşiz

  Emekliye Her Gün Zam!!!

  Faiz indirimi 325 değil, 525 de olsa dolar TL yi yine düşüreceklerdi. hiç nefesinizi tüketmeyin, müdahalenin olduğu bir yerde teknik analiz işlemez.dolar 2023 e kadar yükselmez bu hükümet düşmedikçe dolar yükselemez.
 15. Doğuştan işşiz

  Allah olsaydınız ne yapardınız?

  anlıyamadım.
×
×
 • Yeni Oluştur...