Jump to content

medyumasker

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

medyumasker Hakkında

 • Derece
  Newbie
 1. medyumasker

  Kendi özdevinim tasarımım!

  Sayfalarca bos muhabbet. Bu makinalara bosu bosuna kafanizi yorup enerji tuketmeyin. Acin termodinamik kitabini devridaim makinalarini okuyun. Ne tasarlarsan tasarla calismayacagi kanitlanmis. Calistigini soyleyenler dolandiricidir. Yenilenebilir enerjiye kafa yorun bunlar yerine.
 2. medyumasker

  Akp savaş baltasını neden tekrar çıkardı?

  “İstikbal(gelecek) göklerdedir” Mustafa Kemal Atatürk. Konuyu dağıtmak istemiyorum ama söylemem gerekiyor: Bu 3 gücü köklü olarak alt ettikten sonra Türk ulusu cumhuriyetten sonra aydınlanmasını perçinlemiş olacak. Ancak bu sefer yeni bir varoluş mücadelesi başlayacak gözüküyor. Bakın arkadaşlar söyleyeceklerim hayal değil. Amerika ciddi derecede başka gezegene yerleşmenin planlarını yapıyor. Orada yaşayacakları evlerin prototipini hazırlıyorlar. Dünyanın iklimi ve koşulları da hiç iyiye gitmiyor ve farkındalar. Türk ulusu göçebedir. Uzaya başka gezegene göç etmek Türk ulusunun geç kalmadan araştırmaya başlaması gereken bir atılımdır. Güneş enerjisi Türklere bunu sağlamada yardım edecektir. Atatürk bize bunu söylemiştir: “İstikbal(gelecek) göklerdedir”
 3. medyumasker

  Akp savaş baltasını neden tekrar çıkardı?

  Basliktaki arkadasin sorusunu yanitlamadik. Tayipin amaci evet, kendi dusen oylarini toparlamaktir. Ama Tayibin daha buyuk amaci emperyalist ulkelerin amaclaridir. Tayip Suriye’ye, Kurdistani kurmak ve Turk Devletinin parcalanmasina hizmet etmek icin girmistir. Buyrun gercekci ve guzel bir yazi: https://mutlakaoku.com/kurt-devleti-kurulacak-mi/ Erdogan ve orduyu ayri dusunmeyin, sizin düşündüğünüz gerçekçi ve vatansever ordu yönetimi yok edildi Ergenekon, Balyoz kumpas davalarıyla. Dediğim gibi Cumhuriyet kurulduğundan günümüze, vatansever halkın alt etmesi gerekeceği 3 güç var: Dindarlık (halkin cogunlugu), emperyalizmle ortaklik yapan bazi etnik kökenliler(kürt), Ortadoğu ve Türkiye’yi parçalama aktivitesinde olan devletler(Dünyanın çoğunluğu )
 4. medyumasker

  Akp savaş baltasını neden tekrar çıkardı?

  Asıl romantiklik, insanlar binlerce neden saymasına rağmen, bu nedenlere gözünü kapatıp, “terör bitirme” sevdasıyla hurrraaaa dalalım yaklaşımıdır. Oraya girmememiz gerekliliğinin nedeni “savaşa hayır” değildir. Vatan savunması söz konusu olduğunda herkes savaşır, ordudaki askerden, tango dansçısı Berke’ye, en hümanistimiz bile savaşmak zorundadır. Ama orası vatan toprağı değildir. Ayrıca işgal olduğunu belki hissedersin diye yazıyorum: Herhangi bir devletin ordusu Türkiye’ye havadan, karadan askerleriyle girse, bunun işgal olduğunu düşünür müsün düşünmez misin? Düşünürsün. Çünkü bu nedeninden bağımsız olarak apaçık işgaldir.
 5. medyumasker

  Akp savaş baltasını neden tekrar çıkardı?

  Bu savaşı destekleyecek kadar nasıl akıl tutulması yaşar insanlar anlamıyorum. TSK ve milletini düşünen kimsenin bunu destekleme hakkı yoktur. Türkiye, Rusya ve Amerika gibi emperyalist ülkelere özenip başka bir ülkenin topraklarını işgale kalkışmıştır. Kuruluşu emperyalizme karşı olan bir ülke emperyalist olmaya adım atmıştır. Ayrıca ülkenin başında, ülkenin celladı islami düşünce var. Ve artık Erdoğanın şahsi çıkarlarının verdiği zarar ülke içinden ülke dışına da sıçradı. Artık türk milletinin karşısında 3 güç olacak, islami düşünce, etnik kökenli(kürt) hainlikler ve bu Suriye savaşının oluşturacağı Türkiye düşmanı devletler.
 6. medyumasker

  TÜM BEYAZ BATI HALKLARI TÜRKTÜR

  Söylediğin şey doğru ya da yanlış bilmem, güzel bi tartışma konusu da olabilirdi ama verdiğin kaynak baştan tezini çökertiyor. “Gene Matlock” kim? Öylesine açılmış desteksiz bir başlık.
×
×
 • Yeni Oluştur...