Jump to content

gokselbakkal

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  165
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

gokselbakkal Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

187 profil görüntüleme
 1. O resimdeki eşek değil at. Gözlükler de sizin gibi düşünen magandaların..
 2. Ben de öyle anlatıyorum.. Bu forumda memleketi yöneten, görgüsüz ve saygısız, sözde aydın, sürü ile maganda var. Mason Lobisi gibi forum..
 3. gokselbakkal

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  O ayetlerin de manidar olan çevirileri var. Araştırırsan bulursun..
 4. Siz halkı aşağılık bir köpek gibi görüyorsunuz. Haberiniz yok adam asgari ücretle nasıl geçiniyor.. İlluminati, ülkelerin ekonomilerini zor durumda bırakma ve darbe yapma gayesinde. Ulu önderimiz Atatürk'ün kurduğu devleti isyan ve kaos ile yıkmak istiyor. Amacı Dünya'da tek imparatorluk kurmak ve gezegeni tekeline almak . Tayyip de onların adamı, Kılıçdaroğlu da onların adamı, Bahçeli de onların adamı, Demirtaş da onların adamı. Ateistforum daki burjuvalar da onların adamı. Konunun özeti..
 5. Ben de aynı konuyu anlatıyorum. Meselenin partilerle ile alakası yok. Tıpkı bu forumda olduğu gibi. Yobazların hatalarını dini karalamak için kullanmayın. Sürekli hakaret ederek bir yere varamazsınız. Bu forumdaki züppe kesim kimin taşeronluğunu yapıyor? Siz halkın içinde yaşayan kişiler değilsiniz. Konunun amacını saptırmak istiyorsunuz. Din başka, yobazlık başka. Dinin içinde siyaset olmaz.
 6. Forumda bulunan üst tabaka halkın sorunlarına duyarsız. Forumda sürekli dine hakaret var. Dini savunanlara hakaret ediliyor. İnanç, düşünce özgürlüğünden ve saygıdan eser yok. Şeytan'ın ve Masonluğun taşeronluğunu yapan sözde aydın kesimin forumu yönettiğini düşünüyorum. Memleketin ana meselelerine neden sahip çık mıyorsunuz?
 7. gokselbakkal

  Müteşabih ayet ne demek?

  Tefsiri: Fakat dinde zorlama yoktur. Allah onu zorla kimseye vermez. Dini, kişinin kendi tercihi ile dilemesi gerekir. Dinde zorlama kanunu yoktur. Bunu böyle anlamalıdır. Çünkü "fi'd-dîn" (dinde) ifadesi, "ikrah"a müteallik değil (zorlama ile ilgili değil) haberdir. Mânânın aslı "zorlama, dinde yoktur" demek olur. Yani sadece dinde değil, her neye olursa olsun, zorlama cinsinden hiçbir şey, hak din olan İslâm dininde yoktur. Din çerçevesinde zorlama kaldırılmıştır. Dinin konusu, zorunlu fiiller, davranışlar değil; isteğe bağlı fiiller ve davranışlardır. Bunun için isteğe bağlı harek
 8. TÜRK-İŞ, dört kişilik bir ailenin açlık sınırını 2.065 TL, yoksulluk sınırını ise 6.725 TL olarak açıkladı. Bir çalışanın aylık yaşam maliyeti ise 2.536 TL'ye yükseldi. Bir başka ifadeyle 2020 liralık asgari ücret, tek bir kişinin geçimine bile yetmiyor. Üç asgari ücret bile yoksulluktan kurtulmaya yetmiyor. Ücretler ve gelirler analiz edildiğinde Türk halkının yüzde 90'ı yoksul kategorisine giriyor. Emekli milletvekili maaşı 9.978 tl. İşçiye zam yapılırken %3, vekil maaşlarına gelince bu oran %9 - %10 lara kadar çıkıyor. Neden en çok işi yapan en az maaşı alıyor?
 9. gokselbakkal

  Müteşabih ayet ne demek?

  Sen hiç baskı ve zulüm altında kaldın mı? Sadece inandığın dini yaşamaya çalıştığın için ailene ve sana işkence yapıldı mı? O yazının tamamını oku.. Fitne bu forumdaki İslam düşmanlığı. Üst tabakanın halkın içinde yaşamadan işkembeden atması. Neden bu forumda asgari ücret bu ülkede açlık sınırının altında diye bir konu açan yok?
 10. gokselbakkal

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Kur’an-ı Kerim’de çok önem verilen konulardan birisi de aile ahlakıdır. Toplumun temelini oluşturan aile kavramı dinimizin önemsediği ve önemini vurguladığı bir bütünlüktür. Ayrıca Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) da aile kavramına ve aile ahlakına çok önem vermiştir. Aile Ahlakı Nedir? Aile, toplumun temelini oluşturan çekirdektir. Sevgi, saygı ve birliktelik üzerine kurulan aile, toplumdaki en temel ve dolayısıyla da fazlasıyla önemli bir birimdir. Bir toplulukta bulunan ailelerin ahlakı güzelse, ailelerde yetişen çocuklar da güzel ahlakla yetişiyorsa o toplum ve de
 11. gokselbakkal

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Din ahlak ve doğru bilgileri öğretir. Dini istemeyen ve kulları yoldan çıkarmaya çalışan Şeytan. Şeytan ile uğraşmak varken git din ile uğraş. Ben diyorum ki ateist forum Şeytan'ın..?
 12. gokselbakkal

  Allah neden hayvanlara dışkılarını yediriyor?

  İnek zehirli mantarı yemez. Sen gitsen yersin. İnekte akıl yok sen de var!? Sen inekten akılsız mısın? ?
×
×
 • Yeni Oluştur...