Jump to content

Teşup'unOğlu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  148
 • Katılım

 • Son ziyaret

Teşup'unOğlu kullanıcısının paylaşımları

 1. Teşup'unOğlu

  Tanrı'nın Varlığı

  Tanrının okuma yazması yok galiba, gelsin kendisi anlatsın nasıl yarattığını. Ateist bilim adamlarının araştırmalarına neden bel bağlıyorsunuz. Ay, neden sizin için bu kadar önemli ben size söyleyeyim. Çünkü ay tanrısı; İslamiyet öncesi arapların taptığı bir put. İslamiyet de arap paganizmden türediği için; bu tür sacmaliklardan kurtulamıyor...
 2. Teşup'unOğlu

  cehenneme gidersem bahanem hazır

  Müsloşlar 70 huriyle cennette ödüllendirildiğini zannetsin. Ben cehennemde; gelmiş geçmiş bütün porn starlarla beraber olacağım. Gerçek cennet hangisi dersiniz ??
 3. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Bıçak asla bıçak olarak kalmaz,paslandiktan sonra o pas ta pas olarak kalmaz. Kara delikler bütün elementleri içinde toplar, daha sonra sıkışıp patlayarak tekrar dağıtır. Hiçbir şekilde, hicbirşey aynı kalmıyor. Her defasında farklı aksiyonlar farklı sonuçlar ortaya doğuyor. Düzen bunun neresinde ?? Üstelik kozmolojik takvime baktığınızda dünya yaşamı 4.5 milyar yıl içerisinde son 1 saniyede olup biten herşeydir. Bu 1 saniyeyi nasıl düzen olarak görürsünüz bre beyinsizler. Milyonlarca yıl olan değişimi görmez de aradan 1 saniyeye bakıp aha da ne güzel düzen demek salaklık değilde n
 4. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Kesin arap putu yapıyordur demi. Seni beyinsiz, düzenli yapı olduğunu nerden çıkardın. O inşa olunan yapının düzenli davrandığını nereden uydurdun. Bir bıçak ele alalım, bu bıçak senin tabirine göre atomları ve atom altı parçacıkları düzenli davrandığı için bıçak şeklinde duruyor. Peki beyinsiz o bıçak sonsuza kadar aynı mi kalıyor sorarım sana. 100 yıl geçse,1000 yıl geçse aynı mi kalıyor. Yoksa üzerinde oksitlenmeler meydana gelip bozulmaya mı başlıyor. Evrende değişim esastır. Hiçbirsey yerli yerinde ve sabit değildir. Her kural her an değişebilir.
 5. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Evrenin her yerindeki fizik kuralları aynı değildir. Farklı kütle çekim etkisinde farklı aksiyonlar ortaya çıkıyor. Atom altı parçacıklar hakkında birşeyler okusaydın herhangibir kurala uymadığını,tamamen kaotik olduğunu bilirdin. Beyinsiz !! bi konu hakkında konuşmadan önce aç bi oku. Bilmiyorsan konuşma.
 6. İniş için 4-5 farklı modül sırayla çalışıyor. Sırası gelince açılacak, izlediğim kadarıyla yere belirli bir mesafe kalınca devreye giriyordu.
 7. Teşup'unOğlu

  Kuran yırtan İbrahim Atabey Ne Yapiyor

  İnancına takıntılı olanlar kuran yirtmayanlara da suikast yapıyor. Turan Dursun bunun çok acı bir örneği. Bu mallara onların anladığı dilden konuşacaksın ki kafalarına girsin. Kutsal saydıkları kitaplarda da hakaret dili kullanıldığı için beyinleri bu tür hakaretleri çok güzel işliyor. Saygı çerçevesinde konuşunca kendilerini bir bk zannediyorlar. O yüzden alıştıkları dilden, kara köpek,pç,aşağılık maymun gibi hakaret içerikli konuşma olmalı ki beyinleri algılasın.
 8. Abiler sohbetinden yeni çıktın galiba. Diyorsun ki bitkiler insanların tat organı için evrilmiştir. Diyorsun ki tüm kuruyemişler insanlar için var olmuştur.
 9. Teşup'unOğlu

  Kuran yırtan İbrahim Atabey Ne Yapiyor

  99 Gölcük depremi. Kuran sohbetindeyiz. Sohbet anlatan arkadaş batıda dinden uzaklaştıldığı,kuran yırtıldığı,okuma yapılmadığı için bu tür doğal afetlerin yaşandığını anlatıyor. Birde adamın biri yurtdışında kuran yırtmış ta, evinde durduk yere yangın çıkmış ta , tüm sevdikleri ölmüş te. Blablabla. O dönemler ağzım açık dinlerdim, ortamdaki herkes öyle. Şimdi kıçımla gülüyorum.
 10. Sen onu bırak ta kuran gökleri aşamazsınız diyordu. Bak mars,ay,Venüs, Plüton, gidilmedik gezegen kalmadı. Ayrıca yıldızlar arası seyahat eden başka bir uzay aracı da yıllardır ilerliyor. Ne oldu?? Dünya merkezli ptolomey kuranınız boşa çıktı...
 11. Beslenme alışkanlıkları kültürden gelir. Doğu'da küçükbaş, büyükbaş hayvan tüketimi fazladır. Karadeniz'de balık, ege Akdeniz de sebze. İstisna gıdalar hariç beslenme düzeninin dinlerle bir alakası yok. Ayrıca, gerçekten aç kalan birisi; müsloş bile olsa, ateşte kızarmış babanın götünü bile yer.
 12. Teşup'unOğlu

  Kuran yırtan İbrahim Atabey Ne Yapiyor

  Kitabı yirtinca maymun olunuyor denilirse eğer bunu kanıtlamak için o kitap yırtılır. Aha bak maymun olmadı, adam sapasağlam duruyor.
 13. Teşup'unOğlu

  Kuran yırtan İbrahim Atabey Ne Yapiyor

  Binyillar boyunca "din" dokunulmaz bir özellikte olduğu için varlığını sürdürebilmiştir. Din, bu dokunulmazlığa zorbalık ve şiddetle ulaşmıştır. Bu durumda ortada saygı duyulacak birşey yoktur. O yüzden her bir sayfasına tükürüp,yırtıp atmak gerekiyor. Tıpkı müslimlerin kabedeki Allah putu hariç diğer putları kırıp attığı gibi.
 14. Teşup'unOğlu

  Hayvanların kendi pisliğini yemesi?

  Hayatta kalma içgüdüsü. Savaş sonucu mağarada mahsur kalan insanlar da hayatta kalmak için kendi bokunu yemişlerdir. Uzun süre aç kalınca,beyniniz yeteri kadar beslenemez. Bu durumda hormonlarınızın salınımı değişir. Davranışlarınız değişir. Farkında olmadan asla yapamayacağınız şeyleri yapabilirsiniz. Yamyamlık yapıp arkadaşınızı yiyebilirsiniz. Öyle 1-2 gün oruç tutmakla beyniniz bu hale gelmez tabi. 1-2 gün oruç tutmakla gerçek açlığı tecrübe edemezsiniz.
 15. Teşup'unOğlu

  Forum Çok Durgun

  Her konu yeteri kadar konuşulmuş. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanın bir manası olmadığı gibi insanı yoruyor. Gelen misafir kullanıcılar da hep eski konular arasında geziniyor.
 16. Müsloşların kader, sınav,irade çıkmazı bitmez. Kendileri de bir süre sonra bu konular hakkında düşünmeyi bırakıp; " yahu bunlara sıra gelene kadar sen hele bir 5 vakit namazını kıl da sonra düşün. Bu tür ilmi meseleleri defalarca açıklamışlardır. Sen üstüne düşeni yap,ibadetlerini tamamla çok ta düşünme. " diye kendilerini telkin edip, düşünmekten kaçarlar. Sonra cüzi irade,külli irade saçmalıklarında boğulup giderler...
 17. Teşup'unOğlu

  Dua etmek fantastik bir yardım beklemektir

  Geçen gün diyanet yağmur duasına çıktı, üstelik meteoroloji yağmur bekleniyor dedikten sonra. Allah putu çok kızmış olmalı ki dua bir işe yaramadı, yağmur yağmadı Dua etmek acizliktir. İnsanin yaşamı boyunca aciz hissettiği bir dönemlerinin olmasi gayet normaldir. Kimse yoktur ki bütün hayatı mükemmel geçmiş olsun, hiçbir zorluk yaşamamış olsun. Dua edeceğinize içinde bulunduğunuz mevcut durumdan kurtulmanın yollarını arayacak olursanız, duaya ihtiyaç olmadığının farkına varırsınız.
 18. Yiyemeyeceğin y***ğın altına yatma diye bir deyim vardır. Tam sana uygun. Kusursuz dediğin günümüz matematiği; birkaç sayfa aksiyon üzerine inşa edilmiş bir sistem. Farklı aksiyonları kabul edip bambaşka matematik türleri inşa edildi. Ha bunu senin gibi gerizekalılar değil Wolfram'ın elindeki yapay zeka yaptı. Senin gibi gerizekalılar her baktigi yerde boklu tanrısını gördüğü için bir adım öteye gidemiyor. Her boku bildiğini sanan aptal beynin tüm bunları kavrayamaz tabi. Anca böyle kem küm, ah uh yapar kıçının üstüne oturursun.
 19. Matematik,kendi başına hicbirşeyin açıklaması olamaz. Fiziksel teoriler, matematiğin prensipleri öyle söylüyor diye var oldukları şekillerde değildirler. Matematiksel prensipler, fiziksel teorilerimizi ifade etmek için kullandığımız bir dilden ve bu teorilerin sonuçlarını hesaplamakta kullandığımız bir araçtan ibarettir. Günümüzdeki matematik varolabilecek tek matematik türü değildir. Tamamen farklı matematik sistemleri inşa edilebilir. Buraya sayfalarca şey yazardım ama senin gibi beyinsizin eğitimini üstlenecek değilim. Meraklı olanlar yeteri kadar araştırma yaparlars
 20. He he tamam. Şu g*tü boklu tanrınız bir işe de burnunu sokmazsa olmaz zaten. Şimdi de matematikçi oldu. İbnelik nedir desek en büyük ibne tanrıdır rö rö diye bağırmaya başlarsınız. Tanrıyla kafayı yemişsiniz. Önce matematiğin ne olduğunu öğren de sonra millete akıl ver.
 21. Einstein kendi tezini mutlak gerçek olarak görmemiştir. Atom altı parçacıklarin davranışları hakkında, Einstein in görelilik kuramı yetersiz kalıyor. Kendisi de bir gün kendi kuramının yetersizliğini tamamlayacak daha kapsayıcı bir kuram bulacak biri çıkacaktır diye belirtiyor. Atom altı parçacıklarin davranışları bildiğimiz matematik diliyle hesaplanamıyor. Bugünkü matematikle hesaplamayan birçok durum var.
 22. Tüm evren matematik ile hesaplanamiyor.
 23. Teşup'unOğlu

  Yeni Yıl Kutlaması

  Ateyizler şimdi bunu açıklasın da görelim. 7=0+3+4 mucizesi tesadüf mü
 24. Teşup'unOğlu

  ..................da ROBOTLARIN GÖSTERİSİ

  DNA in yapay versiyonu olan RNA zaten üretildi... Şimdi ben bu Atlas robotu satın alsam, hacerul esved putunun etrafını benim adıma dönüp dursun. Devreleri yanana kadar tavaf etsin. Kesin cennetlik olmam mi ?? Sonuçta hac ibadetini vekalet verip başkasını gonderebiliyorsun. Eee İslam kolaylık dini.
 25. Teşup'unOğlu

  Yılbaşı ve Kuran'da geçen YIL

  Norveç,Finlandiya,İsveç te 6 ay güneş batmıyor haberin yok galiba.
×
×
 • Yeni Oluştur...