Jump to content

husnu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  168
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

husnu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. husnu

  Hipnozun Bilimsel Bir Açıklaması Var mı?

  Psikolog psikiyatrist tanıdıdıklarına sorup öğrenecektin. Öğrenince bilgilendir bizleri.
 2. husnu

  Tanrı Neye Yanıt Veriyor?

  Konuyu açan şahısın bildiği tanrılar sadece ALLAH, YEHOVA, ıvır zıvır. Başka dinlerde "Tanrı var mı, yok mu?" , "Varsa nasıl tanımlıyorlar?" umurunda değil. Eski iletilerinden biliyorum onu. Bir şeyin varolmadığını söyleyebilmek için nasıl tanımladıklarına bakacaksın. Panteizmin tanrısı mesela doğa. Doğa gözlemlemlenebilir ölçülebilir birşey. Taoizmin tanrısı Tao doğanın uyduğu yasalar demek. Budizm ise doğum yaşam ölüm döngüsüne tanrı demişler. Bilmediğim bir sürü din var.
 3. husnu

  Tanrı Neye Yanıt Veriyor?

  Ateistler de dinleri tanrıları "Yok öyle tanımlayamazsın, benim istediğim şekilde tanrıyı tanımlayacaksın." diye kalıba sokuyorlar.
 4. husnu

  Tanrı Neye Yanıt Veriyor?

  Ateist diye birşey yoktur. Çünkü sadece tanrının ismini ve özelliklerini değiştirirler. Bilgi korkağı değilim. Varsa paylaşacağın bir bilgi gönderiver.
 5. husnu

  Tanrı Neye Yanıt Veriyor?

  Panteistlerin tanrısı(doğa) görünebiliyor ve algılanabiliyor. Materyalistler maddeye tanrı demese bile maddeye verdikleri özelliklerden bazıları ALLAH' ın özellikleri ile aynı.
 6. Bizim başımıza bela olan koronavirusun bağlantısı burada. Veri akışı fazla olduğu için girilemiyor. https://www.viprbrc.org/brc/vipr_genome_search.spg?method=SubmitForm&blockId=2532&decorator=corona
 7. Bu resim uydurma resim. Korona ismi dış görünüşleri resimde ki gibi çıkıntılı olan viruslere verilen genel isim. Çıkıntılarında farklılık var ama elektron mikroskopu ile net görülemiyor. Genom dizilimleri farklı hepsinin. Aşağıdaki bağlantıda verilen listedilerin hepsi korona virus. Çoğunun genom dizilimleri hala tespit edilememiş. https://www.viprbrc.org/brc/vipr_allSpecies_search.spg?method=SubmitForm&decorator=corona
 8. husnu

  Korona aşıları antikor azaltıyor, tıbben kanıtlandı..

  Facebook kullanmadığım için açamadım. İkinci biontech aşısını olalı 25 gün oldu.
 9. Adalet sistemide aynı. Avukatlar aşırı ücret alıyorlar. Devlette aşırı ücret alıyor basit başvuru dilekçeleri için. Paran varsa yaşa yoksa öl. Avrupa insan haklarına basit bir dilekçe bile 3000 tl civarında tutuyordu. Şimdi kaç lira bilmiyorum.
 10. Kısa vadede olanlar tespit edilebilir ama örneğin kanser yapma olasılığı için 10 sene bile az. En az 30 sene diyorlar. 30 sene yaşayacağımızın garantisi yok zaten.
 11. husnu

  Korona aşıları antikor azaltıyor, tıbben kanıtlandı..

  Korona ismi bir virus ailesinin genel adı olduğu için önceden bahsedebilir. Ama bu virus ailesinden birinin genlerini değiştirme olasılığını ciddiye alıyorum.
 12. https://izlerveyansimalar.blogspot.com/2013/11/cicek-assnn-bilinmeyen-srr.html Çiçek aşısı ile ilgili bunu buldum.
 13. husnu

  Hipnozun Bilimsel Bir Açıklaması Var mı?

  Meditasyon ile nasıl endorfin seviyesi yükseltiliyor? Hipnozun başlangıç kısmı meditasyon gibi . Hipnozdada endorfin seviyesi arttırabilir o zaman. Koşunca sarhoş oluyorum ama hiç ağrılarım azalmıyor. Sözde morfinden 10 kat daha etkili imiş.
 14. husnu

  Hobileriniz Nelerdir?

  Birkaç tane resim paylaşabilir misin?
×
×
 • Yeni Oluştur...