Jump to content

husnu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  108
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

husnu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. husnu

  Forum Çok Durgun

  Reenkarnasyon inancım olsaydı sana Vladimir İlyiç Lenin derdim. Materyalizm ve Ampiryokritisizm kitabında diyalektik materyalist olmayan komünistler ile uzlaşamıyordu.
 2. husnu

  Hobileriniz Nelerdir?

  Gerçekten geleceği biliyor musun? İgnostik denilince benim aklıma ignition coil(ateşleme bobini) geliyor.
 3. husnu

  Forum Çok Durgun

  Hoşgeldin. Hiç değişmemişsin. "Nato kafa nato mermer." sözüne uyan bir üyesin.
 4. husnu

  Forum Çok Durgun

  Hoşgeldin. evrensel-insan gerçekten hocan mı?
 5. husnu

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Senin meslektaşlarını evire çevirip dövmek lazım. Kırım kongo kanamalı hastalığına çözüm bulmak için uğraşmıyorlar. Aids için aşı buldular mı bilmiyorum. Korona olunca bir kaç tane aşı ortaya çıkardılar.
 6. Bilmiyorum. Ben sadece verdiğin örneğin anlamsız olduğunu göstermek için başka örnek verdim. Aynı soru tanrı içinde geçerli. Tanrı ezeli ise evreni yaratmak için nasıl harekete geçti? Deney gözlem ile doğrulanamayan şeylerde akıl yürütmek hatalı sonuçlara götürüyor. Zenon paradoksunda bir yerden bir yere gitmek için sonsuz sayıda noktaları geçmek zorundasın. Sonsuz nokta olduğu için bir yerden bir yere gitmek imkansız der. Ama hareket edip bir yerden bir yere gidebiliyoruz.
 7. Enerjinin ezeli olmasındaki problem ne? Sayarak geçmişe gidince sonsuz zaman geçiyor bugüne ulaşmam imkansız olması mı? Işık hızında gidince zaman duruyor birde olaya böyle bak.
 8. husnu

  Forum Çok Durgun

  Ben 50 yaş üstündeyim. Yeni nesil değilim. Tanrı konusunda tabiki kararsızım. 2008 yılından beri üyeyim buraya. Kararsız olduğum tanrı islamın hristiyanlığın museviliğin tanrısı değil. Bilmediğim başka türlü tanrı türleride olabilir. Yoktan varolmayı savunana deli gözüyle bakıyorum mesela. Buradakilerin kafasında oturmuş birşeyde yok. Nonteist, Ateist olunca her sorun çözülmüyor ayrıca. Ahlak, Özgür irade,estetik,siyaset, bilim vb konularda uzlaşma yok. Farklı eğitim ve mesleklerde insanlar var. En çok şikayet ettiğim kon
 9. husnu

  Korona gibi salgın hastalıklardan ne kadar korkmalıyız?

  Etkilenmiyorsa o şeker hastası değildir. O insanlarda şeker değil kilo sorunu vardır. İhtiyacından fazla tüketiyorlar yani.
 10. husnu

  Forum Çok Durgun

  Başkasının yerine konuşma. Bana gına gelmiyor. Kafamda da bitirmedim herşeyi. Fikirleride farklı düşünmeyen ezberciler çarpıştırır. Yeni nesilden farklı düşünenler bekliyorum ama yok. Hayatları seks chat küfür vb şeylerden ibaret.
 11. husnu

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  O eski toprak ona birşey olmuyor. :)
 12. Eski mesajları sürekli siliyorum. Yeni mesaj atacaklar eski mesajlardan ileti göndermesinler.
 13. husnu

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Biontech aşısının yan etkileri içinde uyuklama var mı? Bütün gün uyudum ben.
 14. husnu

  Meditasyon

  Herhangi bir hobi ile ilgilenmek meditasyon yapmaktan iyidir. Çünkü zamanını boş yere harcamamış oluyorsun. Meditasyonun amacı düşünmemek değil düşünceyi belli bir düşünceye veya işe yoğunlaştırıp diğer şeyleri düşünmemekten ibaret. Ne kadar çok tekrarlarsan odaklandığın düşünce veya işde otomatiğe bağlanıp zihnin rahatlamasına neden oluyor. Yeni ehliyet alan biri araç kullanırken sürekli dikkat halinde huzursuz olur. Ustalaştıkça uyuklasa bile rahat araç kullanır. Tamamen dünyadan koparsan kaza yapma ihtimalin var ama.
 15. husnu

  Korona aşılarından hangisini seçmeliyim?

  Taşikardi ve yüksek tansiyonum var. Sinovac seçeneği var ama bir türlü randevu alamıyorum. İleri tarihe bile randevu vermiyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...