Jump to content

zemzemsuyuyolunda

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  34
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

zemzemsuyuyolunda Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

303 profil görüntüleme
 1. zemzemsuyuyolunda

  Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

  Ağzına sağlık, hay bin yaşa!
 2. zemzemsuyuyolunda

  SADECE ATEİSTLER

  N'olamaz! N'alet olsun.
 3. zemzemsuyuyolunda

  Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

  Anladım ben seni rahat ol.
 4. zemzemsuyuyolunda

  SADECE ATEİSTLER

  Gruba nasıl katılabilirim?
 5. zemzemsuyuyolunda

  Tek başına İslam'ı çürüten yazı...

  Sanırım o dönem Arap erkeklerinin boşalırken sadece radyo dalgaları yaydığını iddia ederek, o dönem insanlarım çıkan "suyu" bilemeyeceğini söyleyip, bir mucizede bulunacaksın. Kendini bu kadar ezik, değersiz ve "aciz" görüyorsan iyi hoş, kendi ezik gerçekliğinde takılmaya devam et. Biz inançsızlar, insanın daha yüce bir forma dönüşebileceğinin kanıtıyız.
 6. Akılsız ve şuursuz atomlarımız anlamadı, biz değil.
 7. Senin de benim gibi yaşıyor olman ne kadar acı verici. Oysa ki yaşam bu kadar değersiz insan formlarında bulunmaması gereken bir şeydi. Kendini aşağılık bir köle olarak gören ve böyle olmak isteyen bir insan...
 8. Allah doğmak isteyip istemediğini sana sormuyor. Hadi sormadı diyelim, bari çıkman için intiharı serbest bıraksın desek, intihar da yasaklı. Hem sormuyor doğururken, Dünya'dan ayrılmana da izin vermiyor. Köle ol istiyor.
 9. 2010 ile 2020 arasında dağlar kadar fark varken, gerek teknolojik gerek sosyal anlamda, kalkıp 1000 senelik şeyin geçerli olduğunu mu savunuyorsun?
 10. Birincisi, zaten atomlar yapıyor. İkincisi, burada bir sanat yok. Üçüncüsü, peygamberine açık açık pedofili demene rağmen hâlen İslam güzellemesine devam ediyorsun. Ya adam gibi gerçekten inandığın şeyi söyle ya da sana bundan sonra omurgan olmadığın için omurgasız diyeceğim.
 11. Yani Muhammed ve Ömer'in pedofili olduğunu kabul ediyor musun?
 12. Bir Ateist, bu ayetlerin ne kadar tarih dışı olduğunu ve en ufak iyi bir tarafı olmadığını bilir. En önemlisi, bir Ateist asla Kur'an gibi bir kitabın ayet ve ayetleri için böyle konular açıp, karşı argümanları çürütmeye çalışmaz. Bunu olsa olsa Ateist kılığına girmiş bir Müslüman yapar. Şimdi sana bir kez daha soracağım: Muhammed ve Aişe evlenirken kaç yaşındalardı? Ömer ve Ümmü Gülsüm evlenirken kaç yaşındalardı?
 13. O zaman neden çaktırmadan ayetleri ve İslam'ı güzellemeye çalışıyorsun? Muhammed ve Aişe, hatta Ömer ve Ümmü Gülsüm hakkında ne düşünüyorsun?
 14. zemzemsuyuyolunda

  Türk Ateistler Neden Rahatsız?

  Ateistlerin mutlaka bilgili ve rasyonel olması gerektiğine dair bir çifte standart oluşturan Müslümanlar, halen ilkokul düzeyi argümanlar ile milleti İslam'a döndürmeye çalışıyor. Kim yanacak ve kim acınası durumda?
×
×
 • Yeni Oluştur...