Jump to content

deepSKY

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  53
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

deepSKY Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 22-08-1969

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. deepSKY

  Kahramanlar Hapiste Kansızlar Her Yerde

  başlığı açan zibidi ne olacak bu fener'in hali derken türk adaletine güveniyordun şimdi mi güvenmiyorsun yandaş yemiş roma hukuku profesörü ???
 2. deepSKY

  Özdemir İnce'yi kaybettik

  tamam reyiz forum otoritesi sensin..
 3. deepSKY

  Biri Bu CHP Aptallığını Açıklasın

  bu ülke halen M.Kemal'in kurduğu Türkiye Cumhuriyeti sen bağ bağ pırasaları yalamaya devam et
 4. deepSKY

  CHP GENE KENDİNİ BİTİRECEK BİR OLAY YARATTI

  Chp ,6 oku ambleminde taşıdığı sürece ilke partisi olmuştur ,olmalıdır olacaktır. tabii amaçların içinde iktidar olmak olsa da esas misyonu Atatürk ilkelerini ve devrimlerini savunmak ve geliştirmek , ülkeyi bu çerçevede uyarmaktır bunlardan vazgeçmek partiyi iktidara taşıyabilir ama doğru değildir.. düne kadar Baykal'ın iktidar olmamasının sebebi de bu ilkelerdir Chp yalan söyleyemez söylememelidir.halkı din ile kandıramaz kandırmamalıdır. iktidar olmak uğruna olmadık sözler veremez vermemelidir.. Kılıçdaroğlu anlamadan dinlemeden oldu bittiyle başa geçince yanındakilerin olmadık saçm
 5. deepSKY

  Özdemir İnce'yi kaybettik

  İnce sünnet kıyafeti giyip,önüne maşallah takıp sünnet olmuş adını da hans'ken hasan mı yapmış ?? duyanda adam resmi törenle müslüman olmuş zannedecek.. yazının başlığından belli ''solcu'' ayetler kuran'nın içinde her kesime her yola hitap eden sürüyle ıvır zıvırın içinden sefaletine şükreden zavallıları uyandırmak için 3 5 tane ayet yazıp , tv'de tartışılmasını önermiş. kime neden yalakalık yapsın? bu yaştan sonra doğan'nın talimatıyla yazı yazacak biri gibi mi duruyor ? sen ayetleri referans yapıp sürüsüne bereket video yapmıyor musun ?? keriz olduklarının farkına varmalarına belki
 6. deepSKY

  Müzikle Açalım

 7. deepSKY

  Özdemir İnce'yi kaybettik

  Özdemir İnce'nin dik duruşunu kaybedip yamuk durduğunu zannetmiyorum. bence; bozuk saatin günde 2 defa doğruyu gösterdiği gibi, kuran'nın da içinde garibanların yararına 3 5 faydalı ayet olduğunu belirtip, birileri 7/24 ceplerini doldururken ; sefaletten içleri kokuşmuşların açlıklarına şükretmeyip biraz da haklarını korumalarını onların diliyle anlatmaya çalışmış..
 8. deepSKY

  Müzikle Açalım

  http://www.youtube.com/watch?v=s8PEEvODG7c&
 9. deepSKY

  Etek Boyu Genelgesi

  seçimlerde zil takıp oynadığın partinin cumhurbaşkanı kaç yaşında almış acaba karısını.. ikiyüzlü rezil seni....
 10. deepSKY

  Bu video da ne oluyor?

  tam demokrasi beşiği nesini beğenmediniz ??
 11. sen ne zaman doğru bilgi veriyorsun ki??? sana ab,aet ve öncesi sordum 3 sayfa önce.. görmezden gelme ve anlat bakalım menderes'li TC nin nasıl kurucu olacağını ????
 12. sen nasıl karacahil bir angutsun ya??? 3,5 gün sonra Atatürk ab'ye girilmesin dedi dersen şaşırmam.. ab nedir ? ne zaman ab olmuş??? ab'den önce aet nedir haberin varmı?? aet'den öncesi neydi?? yoksa neden okuyup araştırmıyorsun??? ahmaklığın yüzüne vurulunca hoşuna mı gidiyor???
 13. o saman dolu kafan basmıyor değil mi??? refahyol hükümeti kuruldu bu ülkede ama anında alaşağı ettiler nedenini bir sor bakalım kendine onların içinden çıkanlar 3 dönemdir seçiliyor şimdi bunu da bir sor kendine.. hangisi daha müslümandı acaba ?? sen akp aracılığı ile abd kucağına oturmayı daha karlı görüyorsun demek
 14. deepSKY

  CHP nin başarısızlığının nedeni nedir?

  kuru fasulyeden kuzu tandır çıkmaz.. böyle başa böyle traş... bu halk 73 senedir böyle yoğruldu, böyle kıvama getirildi ne olmasını bekliyordunuz?? tamam chp'nin de illa hataları,eksikleri var.. ama 0 hata çıksa bile ortaya, gene birşey yapamaz..
 15. deepSKY

  AKP'nin Gelip Geleceği Yer Buraya Kadar.

  şakirt kafası da ancak bu kadar basıyor abd'nin kucağında zıpladıkça şarkı söylüyor
×
×
 • Yeni Oluştur...