Jump to content

cantona

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.486
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

cantona Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Dostum, uzun zamandır konuşamıyoruz. Umarım iyisindir ve her şey yolundadır.

  Kendine iyi bak.

  Mehmet.

 2. cantona

  Kur’an meallerindeki farklılık neden?

  Kankası yaşar nuri gelir bir saat propagandasını ve kitap reklamını yapar.İlk 1 saatten sonrasını izlemek kafi.
 3. cantona

  Rızıkı veren Allahtır

  Off kapak gibi yapıştırmışsın mürted. Bu ve benzeri ayetler,muhammedin doğaya ait gözlemlerini allah isimli puta mal etmesidir.
 4. cantona

  Benim kafama yatmıyor.

  Risaleler yazmışsa doğrudur (!) Bu soruyu kendine sormalısın.Hem bilgiye güvenilemeyeceğini söyleyip hem bir yığın masala,rivayete inanan ve kesin sonuca ulaşan sensin.
 5. cantona

  KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

  (Bugün size dininizi ikmal ettim, üzerinize nimetimi tamamladım ve sizin için din olarak İslâm’ı beğendim.) [Maide 3] (Resulüm diyen yalancılar çıkacaktır. Benden sonra resul yoktur.) [Nesai, İ.Ahmed, Taberani] (Kıyametten önce resulüm diyen yalancılar çıkar. Onlardan sakının.) [Müslim, Taberani] (Diğer nebilere göre benim durumum şuna benzer. Güzel bir ev yapılır, ama bir kerpici eksiktir. Ziyaretçiler, evi beğenir. Yalnız "Şu boşluğa da bir kerpiç konsaydı" derler. İşte ben o kerpicim, nebilerin sonuncusuyum.) [buhari, Müslim] Nübüvvet ve risalet sona erdi. Benden sonra nebi de, resu
 6. cantona

  KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

  Zekice olan o kısmı değil,sonuncu olması. Ben sonuncuyum demeseydi bu 1400 yıl içinde islam ve arap coğrafyasında neler olurdu sizce ?
 7. cantona

  KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

  "Muhammed, sizin erkeklerinizden hiç birinin babasi degildir; ancak o, Allah'in resulü (elçisi) ve nebilerin (peygamberlerin) sonuncusudur. Allah her seyi bilendir." (33:40). sırf şu ayet bile bir çöl bedevisinden çok daha zeki olduğuna kanıttır. İyilik sadece islamın tekelinde söylemleri de hiç hafife alınamaz,günümüz müslümanları bile iyiliğin islamdan kaynaklandığını düşünür. Saçma masallarla zekice kurgulanmıştır,bu benim görüşüm.
 8. cantona

  KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

  Bu konu önemli, Muhammed yazdı derseniz,muhammedin "bir çöl bedevisi" olduğu söylemini bir kenara atmalısınız zira çok zekice ve planlı kurgular var kuranda.
 9. cantona

  UEFA ÇARŞIYA KARŞI

  "Alex Ferguson dizlerini dövüyor, işte çaresizliğin resmi. O kadar maç anlattım Ferguson?u bu kadar çaresiz görmedim.? Emre Tilev
 10. cantona

  Ateistin Kuranı

  http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=25602
 11. Aynı fikirdeyim,iyiliği tekeline almaya çalışmıştır,"kafir pisliktir"...
 12. cantona

  UEFA Kupası'nın başına gelenler

  Görmemişin oğlu olmuş,tutmuş şeyini koparmış derler. Bu hikaye de o hesap sevgili Seyirci. Aldığı kupayı nakde çeviremeyen,bunun reklamını yapamayan yegane kulüp yöneticileri de Gs de idi. Kupadan sonra (süper) mario jardel alınmıştı 28 milyon dolara,yanlış hatırlamıyorsam.Yıllık 2-3 milyon dolarda jardele'e ödeniyordu. 2008 de ise jardel brezilyada aylık 6000 euroya top oynuyordu. Okan ve emre intere transfer oldu,Gs bu transferlerden beş kuruş kazanamadı.
 13. cantona

  Kimse %100 İman etmez

  Amel defteri var bir de. Tabi bildiğin beyaz sayfalı defter değil ,blue-ray şeklinde diskte olacak,.Bu diskle birlikte dünya tarihine göre sıra numaranı görevli melekten alıp beklemeye geçiyosun. Allah herkesi sırayla tek tek çağırıp sorguya çekicek.Aynı anda birden fazla kişiyi sorguya çekebiliyorsa bilemeyeceğim. Ancak amel defteri verilmişti zaten. Amel defteri solundan verilirse cehennemlik ,sağından verilirse cennetlik değilmiydi , eee nesini yargılayp terazide tartıcan ?
 14. cantona

  Kimse %100 İman etmez

  Müslümanlar cehenneme inanmaz ki. Evet inanmazlar, çünkü oraya gidecekler bellidir. Açarsın dünya haritasını Müslüman olmayan ülkeler işte cehennemlik. Müslümanlar seçilmiş kişilerdir,allafü teale ve tekaddes hazretleri bazı coğrafyalara torpil geçmiştir. Bir insan böyle bir ihtimalin varlığına kesin olarak inansa kafayı yer zaten,yiyemez,içemez,uyuyamaz ve hatta zıçamaz.Delirir. Yaw baboli, ölmeden önce eşhedü çekip Allah tektir,mahoni onun elçisidir dedin mi yırtıyorsun zaten. Ölünce de münker nekirin birkaç basit sualini cevapladın mı gelsin huriler,gitsin Nuriler. İslami bir
 15. Pardon ateist nasıl olunuyor, kim karar veriyor, biat edilecek ruhani lideri kimdir ? Ya da Kelime-i küfür mü getirmek lazım,haftada beş kitap okumak gibi "farz" ritüelleri mi vardır. Abartıyorsunuz.
×
×
 • Yeni Oluştur...