Jump to content

muslumbaba

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  320
 • Katılım

 • Son ziyaret

muslumbaba kullanıcısının paylaşımları

 1. muslumbaba

  Müslüman Olmaya İkna Edici Cümleler Nelerdir?

  "Cehenneme gidince sonsuz azap ve işkence seni bekliyor" demekten daha ikna edici ne olabilir?
 2. muslumbaba

  Osmanlı,kocaman bir balondur..

  Osmanlı'nın ne olduğunu anlamak için "Padişah Anaları" isimli kitabı okumak yeterlidir...
 3. muslumbaba

  Türkiyede ´ki Ateist orani

  Eğer bir insan dini vecibelerin hiçbirini yerine getirmiyorsa o insan ateisttir. Bu bağlamda bakıldığında Türkiye'nin yüzde 95'inin ateist olduğunu söyleyebiliriz.
 4. Bu adamlar dünya'ya en ufak bir eser bırakmadıkları gibi olanıda yıkıyorlar. Umarım kendi kendilerini yokederlerde dünya kurtulur.
 5. Zeyd, Muhammed'in evlatlığının ismi. Zeyd'in karısına Muhammed göz koyar ve kendine alır. Belki bu yüzden Zeyd ismi koyulmaz çocuklara...
 6. Kadıncağız içindeki faşist ve zalim duyguya gem vuramamış ne yapsın?
 7. muslumbaba

  8 yaşındaki gelin gerdek gecesi öldü

  Ne yazıkki araplar bu dünyadaki en aşağılık ırk ve islam da bu aşağılıklıklarını dahada tetikliyor. Böyle sapık toplumlara ciddi hukuk kuralları getirmek lazım ki insanlar biraz kendine gelsinler.
 8. muslumbaba

  Sübyancı Osmanlı Padişahları

  Padişahlara sübyancı demek diğer kabahatlerini gözden kaçırmaktır. Adamlarda bir tane ahlaki birşey yok...
 9. muslumbaba

  Bizi de Fazıl Say! İmza Kampanyası...

  Fazıl Say yine şanslı, istediği ülkeye yerleşir asıl acınacak durumda olanlar biz başka bir yere gitme şansı olmayan garibanlar dır.
 10. Yaklaşık 30 yıl kadar önceydi. Büyükbabam "Büyük İslam İlmihali" diye bir kitap hediye etti. Amaç dinimi tanıyayım ve daha sıkı bir müslüman olayım. Kitap Diyanet tarafından bastırılmış, başında kıçında Turgut Özal gibi büyük adamların övgü dolu sözleri var. Kitap islamı anlatıyor. İbadet şekillerinden islam hukuğunda el ayak kesme biçimlerine kadar birçok mesele en ince ayrıntısına kadar anlatılmış. Kitabı kısa bir süre içinde okudum ve bitirdim. Bugün düşünüyorumda dinsizliğim o kitabı okumamla başladı diyebilirim. O kitabın yaptıklarını binlerce ateist bir araya gelse yapamazdı. TEŞEKKÜR
 11. muslumbaba

  Ateistler et yememeli

  Ben zaten et yemiyorum:)
 12. Yani sözün özü "Ölene kadar mokoko"
 13. muslumbaba

  Orman bakanı, ormandan bakanı

  “Acaba o bombalar Suriye’deki muhaliflere mi gönderilecekti.” 1- Mühimmat sayımı neden akşam saatlerine bırakıldı. Bu durum normal mi? 2- El bombası bu derece kolay patlayacak bir mühimmat mı? Çünkü askeri personel el bombasını üzerinde dahi taşıyor? 3-Patlama sırasında 25 askerin bir arada olması normal mi? 4- El bombasının patlamasının diğer el bombalarına patlatacak bir etki yaratabilir mi?
 14. muslumbaba

  Kuran sayfası yakan hristiyan kız

  Eeee müslüman ülkeler bunlarla uğraşmaktan dolayı ortaçağı atlayamıyor işte...
 15. muslumbaba

  28 şubatçı Fetullah Gülen

  Bunu biz biliyoruz, bu adamların ne kadar omurgasız ne kadar riyakar olduğunu biliyoruz...
 16. muslumbaba

  Muslumanlara sorular

  Benim tek bir sorum var; Neden tüm müslümanlar paraya tapar?... Ve soruya ek bir soru; öbür dünya inancının altında "bu dünyada gözümüz doymuyor belki öbür dünyada doyar" düşüncesi mi yatıyor?
 17. muslumbaba

  Ateistler Allaha İnanmanız İçin Ne Lazım?

  Bir şeye ihtiyaç duyulması o şeyin var olduğunu kanıtlamaz. Ayrıca ben de şunu sorarım müslümanlar neden bu dünyanın boş olduğunu düşünür?
 18. muslumbaba

  SOMALİDE ORUÇ TUTMAK

  Cahillik en büyük hastalıktır...
 19. Nüfus cüzdanlarında "Din" hanesi türünde ibareler bulunamaz. Diyanet İşleri Başkanlığı gibi kurumların giderleri halkın vergilerinden sağlanmaz. Hiçbir kimse dindarlığından dolayı kendine menfaat sağlayamaz aynı şekilde hiçbir kimse de dinsizliğinden dolayı tacize ve saldırıya uğrayamaz.
 20. Geçenlerde bir televizyon kanalı Somalide bulunan bir kampta çekim yapmış. Kampta bulunan açların tamamı oruç tutuyor... Sonra aynı kamptaki bir Kur'an kursunu gösterdi, bu kamlardaki tek eğitim Kur'an eğitimiymiş meğer. Üstelik program sunucusuda bunu ballandıra ballandıra anlatıyor. Sonra dedimki gönlüme " Din insanı aptallaştırıyor, aptallaşan insan dahada çok dindar oluyor"
 21. muslumbaba

  Son Seçim Tahminleriniz

  Şıklardan hiçbirinde AKP 45 den fazla gösterilmemiş,neden?
 22. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.Allah bin bereket versin ama 100 kişinin arasında RTE'ninde olması lazım diye düşünüyorum ben...
 23. muslumbaba

  ve TSK geri döndü !

  Imam goes to Afganistan...
 24. muslumbaba

  Erbakan vefat etti!

  Memlekete çok büyük zarar verenlerin başındaydı ama Tayyibanlarla mukayese edince sütten çıkmış ak kaşık gibi görülebilir.AKP'lilerden en büyük farkı Amerikan yalakası olmamasıydı.
×
×
 • Yeni Oluştur...