Jump to content

Ruslan_Chagaev

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.140
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Ruslan_Chagaev Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Ruslan_Chagaev

  Hadisleri savunanlar buyrun...

  Şu sorudaki asalet ve eginliğe bakın, bence bilgeyogi mort olmuştur
 2. Ruslan_Chagaev

  TARAF'IN SANSÜRÜ

  Bence asıl sana koyan tarafın yaptığı sansür değil; çaldığı zılgıt yok mu işte o zılgıt koymuş sana..
 3. Ruslan_Chagaev

  ergenekon yalanı

  Hangi rezilliklere, millet adına meydana çıkıp milletin ...yanlardan hesap sorulması neden seni böyle incitmiş. Sabih gibilerin, Veli gibilerin yargılanması gelecek açısından güzel gelişmeler. Dokunulmazlara dokunulması birilerine neden bu kadar dokunuyor, insanımızın özgürleşmesine tahamül edin biraz.
 4. Ruslan_Chagaev

  Albert Camus Atatürk hayranı çıktı.

  Bazı kafaları anlayamıyorum doğrusu, hergün bombalar altında katledilen bir milletle dalga geçip "mikrop, yediği kabı pisleyen, yahudiler bunlara ne yapsa yeridir" demen insan olmanın verdiği düşünme ve vicdan mevhumundan en ufak bir kırıntı almadığını gösterir. Filistinlilere atıp tutmana gerek yok, nefret etmene de gerek yok zira her gün ölüyorlar hem de yığınlarla hem de teknolojinin en korkunç yüzü olan yeni silahlarla. Gözlerinin önünde çocukları öldürülüyor, evlerri ellerinden alınıp dünyanın türlü yerlerinden gelen koca kıçlı yahudilere veriliyor, ne zor değil mi evlerin modren ganimetl
 5. Ruslan_Chagaev

  Alevilik Nedir?

  Bu doğru değil, bu görüş alevileri islam dışı göstermeye çalışanların çabası. Çocukluğumda komşu köylerimiz kızılbaştılar ve namaz kılar oruç tutardılar(tabi biraz farklı, zaten sünniliğe en yakın olarak bilinen caferilik bile çok farklı). Alevilik kültürünün kitabi geleneği yok;sözlü gelenekten ibaret olduğu için herkes bir taraflara çekmeye çalışıyor.
 6. Ruslan_Chagaev

  Albert Camus Atatürk hayranı çıktı.

  Peki bu durumda Türkiye'nin ne yapması gerekirdi? Tabi ki Cezayiri ilk tanıyan ülke olmalıydı ama ne oldu, son tanıyan ülkelerden oldu..
 7. Ruslan_Chagaev

  Zeyd, Niçin Kuranda Adı Geçen Tek Sahabeymiş?

  Önce sorulan sorunun ruhunu anla.
 8. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Bu arada Afrikanın böğründen kopup gelen Vahşi orkidem yok oldu ortalıktan.
 9. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Prensesim!Sen yanlış biliyorsun Ateistler beni taklit ediyor..
 10. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Aslında seni üç seansta tedavi edebilirim. ruhunu "ademe verilen hata payı"ndan kurtarabilirim. Ayrıca Harun üstadımı ağzına alma..
 11. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  İşte böyle! Seni durmadan dumura uğratan adamı böyle savun yavrucum.
 12. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Değil mi? sana çektiğim formattan biliyorsun. Resmen yola geldin.
 13. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Vahşi Batı'da Ringo vardı, Ringo içindeki boşluğu adam öldürerek doldurmaya çalışırdı. Senin iletilerini görünce Ringo'yu anımsadım zira sen de içindeki boşluğu(hem de davul gibi durmadan vuran boşluğu) doldurmak için insanlara "geri zekalı, deli" diyorsun. Bil ki boşluk bu şekilde doldurulmaz; boşluk, yeşili gönüle halılar seren çayır çimenlerle, güneşin erguvan rengini yansıtan ve gönülleri yangına çeviren şarap kadehleriyle, güneşin doğum anındaki tılsımlı cümbüşün verdiği yaşama hisiyle doldurulur... Sana tavsiyem Harundan ders al, o benim de ustamdı, hem en büyük ustamdır =)
 14. Ruslan_Chagaev

  şanlı tc askeri(!)

  Yani profların insanlarla alay etme hakkı mı var? İnsanlarla alay etmek için prof mu olmak gerekiyor( Ki Harunu övmüşüm zira forumu harundan önce ve harundan sonra olmak üzere ikiye ayırmalıyız. Harunun başlattığı yeni akımın rüzgarına kapılıp onu taklit eden yığınla ahali var) Ayrıca farzet ki profum ne olacak?
 15. Ruslan_Chagaev

  İkinci Cumhuriyetçiler ve Emre Kongar

  Aslında faşistler gibi demiştim, gerçi yine de yakışıksız olmuş. Bu konuda çok haklısın, dememeliydim üzür dilerim. İmf ve diğerlerine dair: 24 Ekim 1945'te Türkiye BM'ye girdi. 14 Şubat 1947'de Dünta bankasına girildi. 11 Mart 1947'de Türkiye İMF'ye alındı..(Truman Doktrini'nden Türkiye'ye 200 milyon dolarlık askeri yardım yapılması,İsmet İnönü'nün IMF'ye girme kararının ödülüdür.) Truman doktirini 1947'de kabul edildi. 4 Temmuz 1948'de Marshal yardımı kabul edildi. Nato'ya giriş baş vurusu 4 Mayıs 1950'de İnönü döneminde olmuştur. Sonra da seçime gidilmiştir. Gördüğün gibi ülkeyi
×
×
 • Yeni Oluştur...