Jump to content

Ates

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  15
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Ates Hakkında

 • Derece
  Member
 • Doğum Günü 25-01-1974

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Biraz açarmısınız sayın andromeda... Eğer bu laf bize ise, bizler kıt kanaat geçinen insanlarız bunu belirtmek istiyorum..
 2. Her yerde konudan konuya atlamakta üstünüze yok(siz ateistler)
 3. moderatör değil

  Root Admin

 4. Ates

  Ikilemdeyim..

  Deicide... Sizin için atıp tutmak kolay adam kızı deliler gibi seviyor
 5. Ates

  Ikilemdeyim..

  Sen Allah ın "cebbar" ismi şerifini bilirmisin? Bilmiyorsan bir koşu git öğrende gel buraya Kıçınızın yakılmasındanmı korkuyorsunuz?
 6. Ates

  Ikilemdeyim..

  Allah cidden yeryüzünde dilediğini yaptırandır..Bugün namaza gitmeni taktir etmiş ve dediğini sana yaptırtmıştır.İster aşk de ister kız arkadaşım (farketmez) bunlar sadece birer vesiledir..
 7. Ates

  Arş Hakkında Saçmalamalar

  Bu ayet ne demek istiyor peki? 55/33. Ey cin ve insan toplulukları, eğer göklerin ve yerin bucaklarından aşıp-geçmeye güç yetirebilirseniz, hemen aşın; ancak 'üstün bir güç (sultan)' olmaksızın aşamazsınız.
 8. Peki 1 soru.....Size göre baş örtülü kızlar hayvanmı?..........Bakalım hoşgörülü birimisiniz
 9. Ates

  islama göre kızlar buluğ çağına erince evlenebilir..

  Hiç adet görmeyen kadınlarda hamile kalabilir.50 yaşında(adetten kesilmiş) bir kadının hamile kaldığı görülmüş bir şey dir.
 10. en yakışıklı forum üyesidir kendisi :)

 11. İslamda en iyi elbise haya elbisesidir diye biliyorum; Örtü 2.sırada gelmektedir. Fakat örtünen kadında bunu taşımalıdır yani gösteriş olsun diye örtünmenin hiç bir faydası yok
 12. Andromeda; Bakıyorumda hoşunuza gitmiş çıtır kızlar.. E tabi gözünüze hoş gelen kızlar size göre çağdaş.. Bakın bakalım çıtırlara.Durmak yok yola devammmmmmmm :P "Açık kızlar süper zeka,kapalılar ise gerizekalı ve hayata küsmüş" Diyorsunuz...Sizce bu söz ne kadar mantıklı?
 13. Ates

  Müslümanlık bitiyor. Korkuları üst düzeyde.

  Niye biz müslümanlar öcümüyüz yada ney?
 14. 1400 Yıl önceki şartlarla şimdiki şartları karıştırmamak lazım Ayrıca köle ve cariye olayını iyi araştırıp öyle konuşmak lazım Ateisterde büyük bir ön yargı görmekteyim.. Dışarda bir tavuk kesilip yense hemen islamdan bilen bir ideoloji ile karşı karşıyayız
 15. Ates

  Korku dini

  Bir müslüman olarak son derece huzurlu vede mutluyum. Bunuda iyi belleyin;
×
×
 • Yeni Oluştur...