Jump to content

Lagrange

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  107
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Lagrange Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Lagrange

  Allah CC İnsanı Mükemmel yaratmıştır

  Niye inşaatte çalışanlar fikir beyan edemezler mi? Neden küçümsüyorsun herkesi sen çok mu şey biliyorsun?
 2. Lagrange

  Allah CC İnsanı Mükemmel yaratmıştır

  Tabi işinize gelmeyince anlamazlıktan gelirsiz. Sizin kalpleriniz mühürlü olduğu için göremezsiniz.
 3. Lagrange

  Darwin in Türk Düşmanlığı

  Darwin, bir Türk ve müslüman düşmanıdr. Sadece İslam'ı yok etmek için bu teoriyi geliştirmiştir. Bir çok yerde Türklere ağza alınmayacak küfürler ettiği söylenir.
 4. Lagrange

  Allah CC İnsanı Mükemmel yaratmıştır

  Günümüzdeki önemli bilim adamları insanların ve hayvanların yaratılışı konusunda Kur'an'ı refarans almaktadır. Bu da Kur'an'ın bir mucizesi bilim dünyası günümüzden 1400 yıl önce yollanan bir kitabı temel kaynak olarak kabul etmişlerdir.
 5. Lagrange

  Muhafazakarlar halka neden daha kolay ulaşır?

  Ben ABD'yi bilmem. Türkiye'de ise sol partiler hep dinsiz gib algılanır ve bir takım zengin elitist kesimden aşka kimse sol partilere oy vermez. Burda esas faktör dindir. Dini kullanır ve dindar olduğuna halkı ikna edersen ve birde ekonomiyi biraz düzeltip birkaç yol, baraj falan yaparsan %50'yi vurursun. Ama dindar olmadan veya dindar olduğuna halkı ikna edemezsen ağzınla kuş tutsan %30'u geçmezsin malesef Türkiye böyle.
 6. Evet Barbanas İncil'inde Hz. Peygamber tarif edilmektedir. Bunu hazmedemeyen Ateist Hristiyanlar bu İncil'in açığa çıkmasını istememektedir. Aksi halde herkes İslam'a koşacak ve müslüman olacaktır.Elhamdülillah.
 7. Lagrange

  Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

  Biz Ermenilere bir şey yapmadık hepsi soğuktan öldü. Kıbrıs'ı işgal falan etmedik Türkiye orda Garantör devlettir. Türk Devleti ve milleti kimseye zarar vermez. Siyonist İsrail herkesi öldürüyor.
 8. Lagrange

  Günlük yaşamda nasılız?

  Namaz kılarım. Kur'an ve ilmihal okurum. Ara sıra camiye giderim. Tesbih çekerim. Ara sıra STV ve Kanal7'e bakarım. İlahi dinlerim bunlar işte..
 9. Lagrange

  İslam:Temizlik Dini

  İslam temizlik dinidir. Peygamber efendimiz her tuvaletten sonra ellerimizi yıkamamızı emreder. Haftada en az 3 kere banyo yapmamızı ve temiz elbiselerle gezmemizi emreder.
 10. Lagrange

  Darwin in Türk Düşmanlığı

  Darwin teorisi ölmüştür aslında ölü doğan bir teoridir. Nitekim günümüz saygın bilim adamları evrimi değil, yaratılış teorisini kabul etmektedir.
 11. Lagrange

  Allah CC İnsanı Mükemmel yaratmıştır

  Cenab-ı Hak Rabbil Alemin insanı çamurdan yaratmıştır. İçine ise kendi ruhundan üflemiştir. Hayvanlara ruh vermemiştir. Nitekim son dönemde yapılan bilimsel çalışmalarda bunun doğru olduğunu ortaya koyuyor. Bilim bugün bize insanın Allah tarafından yaratıldığını söylüyor.
 12. Lagrange

  3 milyon işsiz

  AKP ekonomisiymiş!.. Sanki Dünya'da ekonomik krizi AKP başlattı. Siz başlattınız ekonomik kirizi...
 13. Lagrange

  Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

  İsrail bile korktu özür diledi bunlar hala konuşuyor. Monşerler..
 14. Lagrange

  Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

  Ordu düşmanlığınızı her platformda ortaya çıkarıyorsunuzda nafile. Ben Türkiye'yi ve gücünü iyi biliyorum. Ne aynaya bakıp kendimizi olduğumuzdan birkaç beden büyük görenlerdenim ne de sizin gibi ( tabi kasıtlı olarak ) bir kaç beden küçük görmeye çalışanlardanım. İş öyle tek tek ülkelerin yenilmesine gelecek olursa ABD'de Vietnem'da yenildi, Afganistan'da yenildi, İsrail lübnanda yenildi. Hatta o koca ABD yanına 50 tane devlet almadan Irak'a bile giremedi. ve Türkiye deteklemediği için ordada gümledi. Avrupayı baştan başa yaran Atilla Han'dır. İstanbul'u fetheden Fatih'dir. Çanakkale'de tüm d
 15. Lagrange

  Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

  Bizimkiler M.S. 600'li yıllarda kayanın üstüne yazı yazarken ( Orhun kitabeleri ) İstanbul'da Ayasofya vardı. Ama bizimkiler akınlarla Roma'yı önce ikiye böldü sonra yıktı. Kültür ve medeniyet olarak batı her zaman bizden ileridedir ama savaşta bizimle başa çıkamazlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...