Jump to content

Cigdem

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.237
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Cigdem Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 15-06-1983

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  TRABZON!
 1. sendemi müslüman oldun bende ateistmi ne olsam :)

 2. kız hemşoooooooooooooooo

  nerdesiniz ablasııııııııı.... İnsan sevenlerini bu kadar terk eder mi :(:(

 3. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  baştaki akp yönetimi değilde başka birileri de olsa aynı eleştiriye maruz kalırlardı.. sadece müslüman olmayınca sorun çözülüyor mu? neyse biraz önce msndeki yazışmalarını okudum ve yaman ve bana uzattığın dostluk elinde bile içten olmadığını gördüm.. seninle artık muhattap değilim..
 4. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  sevgili ludwig sağlık hakkı elinden alınan bir türbanlı olsaydı veya ülkücü olsaydı emin ol onu da savunurduk.. bu devlet eliyle işlenen ciddi bir suç. sen zaten onu hapse atarak onun işlediği suçun cezasını zaten veriyorsun.. ama bu şekilde biraz abes olmuyor mu? tecritin neresi insancıl. neresi hukuki..
 5. Cigdem

  Yurtdışındayken özlediğiniz şeyler?

  hiç bulunmadım ama bulunsaydım özleyecek çok şey bulurdum eminim.. çevremdekilerden dinlediğim kadarıyla. hem ne kadar olsa vatanım yani. doğup büyüdüğüm yer. akrabalarımı özlemezdim ama sevdiceğim ve onun akrabalarını özlerdim kesinlikle.. kızımı özlerdim. hamsi tavamı, mısır ekmeğimi, kokoreçimi özlerdim.. istanbulu özlemezdim ama sanırım çok fazla. ülkem derdim. zira il dışlarına çıktığımda cennet gibi yerler gezerken istanbulu hiç anmıyorum.. hatta istanbuldan güle oynaya ayrılırken, istanbula dönerken ağlıyorum..
 6. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  özel bir okulda okumak zorunda kaldığım için biliyorum fiyatlarını. ailemde sisteme uyup beni ildışına göndermediği için ne kadar direndiysem de özel çukuruna girdim. girdim ve gördüm neyin ne olduğunu. alttan ders ücretinden pay almak için hocaların nasıl sapır sapır herkesi döktüğünü.. her neyse güler zere içinse serbest bırakılsın denmedi, tedavisinin yapılması istendi.. tutuklu olduğu için kimse bu sağlık hakkından mahrum bırakılamaz.. solculuk aramak değil insanca yaşam hakkının arayışı.. neyse ludwig senle uzlaşamam ben, hazır barış da doğmuş aramızda devam etmeyeyim.. ama sende solc
 7. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  öğrencinin söylediği yaptıklarınız ortada, bu demokrasi söylemini bize siz anlatamazsınız diyor , haklılarda.. ben de olsam polis kontrolünde bir panel dinlemek istemezdim.
 8. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  benim eğitimim için harcanan para ailemin cebinden çıkıyor. devlet eğitimi ücretsiz mi yapmış cebinden ne çıkmış. en son ne zaman üniversite açmış.. her yer çığ gibi özel üniversite kaynıyor. senin hangi cebinden çıkıyor? ayrıca öğrenci hesap sormayacak, doktor hesap sormayacak herkes boyunduruğa uyacak ses çıkarmayacak eee başka? ancak ve ancak o videodaki gibi arka kapıdan çıkarmayı bilen bir devletimiz var. görüntü vermek istemeyen öğrenciyi inatla çekmeye çalışan bir halkımız var. herşeye he deyip oturmak mı neden? sen birisi paranı gasp edince sessiz mi kalıyorsun?
 9. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  en azından haklarını savunabilen daha bilinçli bir toplumdan bahsediyorum.. istanbul taşralarından birinde oturuyorum burdaki sefil halkın halini biliyorum. böyle bişey istemem neden suç olsun neden bölücülük olsun.. bilinçli halk her zaman bölücü müdür? iç savaş mı çıkarır? herkes koyun olmak zorunda mıdır? ses çıkarmasını öğrenmesi gerekenlerden biri de benim eklemek gerek.
 10. Cigdem

  cemil çiçek protesto edildi..

  güler zere zaten hapishanede olup kanser hastası bir vatandaşımız, tedavisi "kasten" ihmal edilen birisi.. edit: http://www.gulerzere.net/haber/g%C3%BCler-zere-ye-%C3%B6zg%C3%BCrl%C3%BCk.html
 11. http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1151071&Date=16.10.2009&Kategori=siyaset&b=Bakan%20Ciceke%20universitede%20protesto Mikail PELİT/MALATYA, (DHA) DEVLET Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, katıldığı üniversite açılış programı sonrasında, bir grup üniversite öğrencisi tarafından protesto edildi. Malatla İnönü Üniversitesi'nin yeni akademik yılı açılış törenine katılan Devlet Bakanı Cemil Çiçek, program sonrası dışarda bir grup öğrenci tarafından sloganlarla protesto edildi. Kanser hastası Güler Zere’nin serbest bırakılması için
 12. Cigdem

  TÜRKLERE ZATEN SONYERİCSON YAKIŞMAZ

  bide telefonlar çekse içinde estetiğe aldandık aldık şimdi döndük dolaştık nokiaya geldik..
 13. Cigdem

  20 soru

  1. En sevdiğiniz kelime nedir? Aşk 2. En nefret ettiğiniz kelime nedir? Ayrılık 3. Sizi ne heyecanlandırır? sevdiğim insana dair herşey 4. Heyecanınızı ne öldürür? ayrı düşüşlerimiz. 5. En sevdiğiniz ses nedir? belli değil mi 6. Nefret ettiğiniz ses nedir? kalabalık bir yerde olduğumu düşündüren tüm sesler klakson ve insan uğultusu 7. Hangi mesleği yapmak istemezsiniz? turizm (edebiyat öğretmeni olmak isterdim. babama hala kızgınım) 8. Hangi doğal yeteneğe sahip olmak istersiniz? düşünmedim 9. Kendiniz olmasaydınız kim olurdunuz? kendimden başkası olmak istemiyorum 10. Ne
 14. Cigdem

  Yeni Forum

  portala yönlendirme o harun eskiden de vardı
 15. Cigdem

  Yeni Forum

  teşekkürler bilgilendirme için.. atlamışım o detayı
×
×
 • Yeni Oluştur...