Jump to content

himmler2

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

himmler2 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. himmler2

  merakettiğim bazı sorular

  """"""""dünya kare şeklinde olsaydı ne olurdu Dünya ilk oluştuğunda armuta benziyordu. Ama armutun sapına yakın tarafı zayıf kaldığı için koptu. Ve dünyanın yörüngesinde pozisyon aldı. Bu ay idi. Kopuş nedeni aşırı hıza ayak uyduramamak. ( Taşkın Tuna 'nın kitabından faydalanılarak yazıldı ) """""""""""dünya ile ay arsında bir halat bağlasaydık halat koparmıydı. Kesinlikle kopardı. Deneylere göre 50 km uzunluğunda her ne olursa olsun( yapısı ve maddesi ) bir ip kendi ağırlığından kopar. Ay ve dünya arasına halat germek mümkün değil. """""""""dünya büyüklüğünde bir pinpon topu olsa
 2. himmler2

  Prag da gördüklerim

  Sen nik ve avatarlara takılma..
 3. himmler2

  Prag da gördüklerim

  İşte ŞÖYLEEEEEEEEE... """acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne..""" Sen şimdi 600 den fazla yıl ayakta kalan imparatorluğa saldırdınya gerçek aydınsın artık. yaa 71 yaşında aydın. Sen bunlara söveceğine 600 den fazla yıl nasıl ayakta kaldı onu bir anlatıver. Bence disiplin ve organizasyon. Bak Cumhuriyet'e. Her 10 yılda bir darbe oluyor. Hem senin Türk büyüklerin kim ? Geçen bir liste yayınlamıştım galiba. Onlar saz çalmaktan ve şiir yazmaktan başka ne yapmış.
 4. himmler2

  Prag da gördüklerim

  Alıntıdır Seni gene Vatan şairine havala ediyorum. """acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne.."""
 5. himmler2

  Prag da gördüklerim

  Bir zamanlar biz de millet, Hem nasıl milletmişiz. Gelmişiz dünyaya millet, Milliyet nedir öğretmişiz. Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem. BİRİ ECDADIMA SALDIRDI MI HATTA BOĞARIM –Boğamazsın ki! –Hiç olmazsa yanımdan kovarım. ÜÇBUÇUK SOYSUZUN ARDINDAN ZAĞARLIK YAPAMAM
 6. himmler2

  ÇANAK ANTEN DE DEVRİME GİDİYORUM.

  Osiris kardeş , Sende hangi çeşir reciver var yav.. Benim ki şu ana göre az biraz ilkel. Ama tamamen de ilkel değil.
 7. himmler2

  ÇANAK ANTEN DE DEVRİME GİDİYORUM.

  """""""""""90 lık olsa sanırım hotbird + türksat tek çanakla izlenebiliyor Mümkün değil. 5--6 Yıllık çanak kullanıcısıyım. Bir çok çanaklı arkadaşım da var. Böyle bir şey olmaz. Ancak motor ile olur.
 8. himmler2

  ÇANAK ANTEN DE DEVRİME GİDİYORUM.

  Tabi o kanallara da bakacağım. Ama işi gücü koyup ta Tv karşısında sabhlamam. Ben sistemi daha kurdurmadım. Yani yeni sistemi daha kurdurmadım. Şu an çanağın bir Hotbird 'e bir TÜRKsat ' dönük. Yani hotbird den de O kanalları izlemem mümkün diyorsun öyle mi. Hotbird 'in kanallarını izlemem için kısaca ne yapacağım ben. Sen bana o konuda yardımcı ol.. O konuda anlat. Benim reciver " Next ye 2000 cıs plus " İşin içinde "cıs" varmıydı, bak tereddüte düştüm şimdi.
 9. himmler2

  ÇANAK ANTEN DE DEVRİME GİDİYORUM.

  """"""""""""""""""""""Merkalısına benim kartın markasını vereyim: Skaystar3.. Üzerinde Sharp tuner var... Emmi ; Bu kartlara 180 dolar diyorlar doğru mu.. Ayrıca sana uzaktan kumanda ile emir komuta edilen motorlu çanak öneriyorum.. Hele böyle kartın falan da var ise dünya ayağına gelir. Mesela ben bir arkadaşımda gördüm. Adam hem döviz ile kart almış. Hem çanak anten çapını büyütmüş. Hem de motor taktırmış. Baktığı bakmadığı 10 binlerce kanalı var.
 10. himmler2

  ANAM BABAM CANIM SANA FEDA OLSUN YA RESULULLAH

  """"""""""""""""""SARAP dahi hertürlü icki serbest.Ama bu dünyada YASSAHDIR. Tolon, birde okuyalım eğitimli olalım diye başlılar açıp , iststistiki bilgileri bu foruma koyarsın. Senin okumadığın belli. Sen ateist isen ben artık kendi ateistliğimden vazgeçeceğim. Sen araştırmacıysan ben kitaplara küseceğim. Dünyada ki şarap sarhoş edici. Bilinç ve şuur bunaltıcı. Ama Muhammedin vaadine göre vu kur 'an a göre Cennet şarabında bu özellikler yok. Aslen seni en hafif dille eleştirmem gerekirse sende İslam gibisin. Sapır sapır dökülüyorsun.
 11. Evet. Artık çanak antende 90- 100 cm lik çanakları geride bırakıyorum Benim çanak 90 cm idi. Ve 2 tane idi. Üzerine de kar yağardı. Kış Kıyamet günü birde çatı katına çıkıp antenlerin üzerinden kar kürürdüm. Yav zaten işten yada kahveden geldik mi 2 saat TV bakacağız. Bu keyif burnumuzdan gelmesin diye Daha çok kanal dedik. Daha az zahmet dedik. Çanağı 150 cm liklerden aldım. Motor da taktıracağım. Gelelim asıl 4 köşeli yumurtaya.. Elimin altında muhakkak Hustler Tv , Spıce rivate de olacak. Tabi hiçbir zaman Fashion Tv nin "Midnight Hot" saatinden vazgeçmem. Tabi b
 12. himmler2

  Ben Türkiyede olsam kime oy verirdim?

  """"""""Dört basi mamur böyle bir parti olmadigindan hic bir partiyi desteklemiyorum."""""""""" Senin partin olmadığı için gelene geçene ecdada sövüyorsun. Onun arkasına geçip buna sobe.. Bunun arkasına geçip ona sobe diyorsun. Bir- iki çoluk çocuk kandırabilirsin. Ben yemem. Sen yersin. Sende ancak kendi dürüttüklerini yersin. 600 yıldan fazla hüküm sürmüş imparatorluğa ne diyeceğini şaşdın. Şaşsan ne olur ? Onlar benim ecdadım. Onlardan memnunum. Senin ecdad dediklerin saz çalmaktan şiir yazmaktan başka ne yapmış. Sana 1500sefer dedim. Yine diyorum. TÜRK BÜYÜKLERİNİ S
 13. himmler2

  belirli bir organin evrimsel olusumu nasildir

  Bende şahsen ara geçiş form- ve canlılarını merak ediyorum. "Bilimin ta kendisi" Adlı belgesele bakmama rağmen, ve ilgili kanalın da evrimci olmasına rağmen, oluşum ve ara geçiş hakkında hatırı sayılır bilgi bulamadım..
 14. himmler2

  Ankara belediye baskanligini kim kazanacak

  Neden lan kızılbaş. Yakıldığınız oteli restorantlıktan çıkarıp müza yaptı diye mi ?
 15. himmler2

  Dünya %100 müslüman olsa

  O değil de motorcu H.Y. Hazretleri yandaş gazetelerine her gün ilanlar veriyor. Türk islam birliği kurulsun diyorlar. Hemde Türkiyenin liderliğinde. Ya başarırlarsa. !
×
×
 • Yeni Oluştur...