Jump to content

ata3rkil

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  47
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ata3rkil Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

928 profil görüntüleme
 1. ata3rkil

  Safarideki Cumhurbaşkanımız..

  Afrika geleceğin parlayan yıldızı. Bizim Apo iyi işler yapıyor. (Bkz. Fetoşun Afrikadaki okul faaliyetleri.)
 2. ata3rkil

  takip ettiğiniz diziler

  Sürükleyici niteliği olan ve içindi çok fazla gizem barındıran LOST. Birde tabi Elveda Rumeli.
 3. ata3rkil

  ABD Kapitalizminin Sonu mu Geldi?

  Evet sayın Astur haklar var; ancak bu hakların nasıl alındığını, alınış yöntemlerini görmezden gelerek bu hakları kapitalizim verdi demek yanlış. İşçi sınıfı "Ekonomik Savaş" vererek bu hakları aldı. Önemli olan nokta şu: Bu haklar kapitalist sistem içinde ne derece korunabilir?
 4. ata3rkil

  YÖK'ten gericilere derin darbe!

  YÖK'ü ben çok severim. İlahi bir aşk mertebesindedir aramızdaki ilişki. Özellikle "Öğrenci Disiplin Yönetmeliği" adı altında toplanan kutsal metinler hayatıma yön vermektedir. Forever YÖK!
 5. ata3rkil

  3 milyon işsiz

  Yapılabilecek en sağlıklı sıralamada resmi rakamlara göre 3. çıkmışız. Türkiyede oranların daha fazla olduğunu herkes bilir. Krizde küçük atölyeler ya da taşaronlar hep kapandı. Oralarda çalışan binlerce insan işsiz kaldı ki bunların çoğu hesaba katılmaz. Üniversizte mezunu işsiz oranımız kaç acaba? Gerçekten merak ediyorum.
 6. ata3rkil

  ABD Kapitalizminin Sonu mu Geldi?

  İşçiler bu hakları almak için mücadele etti de öyle aldı. Fazla uzağa gitme kendi ülkendeki sınıf mücadelelerine bak. Kapitalistler sanki bedavadan veriyor bu hakları vermek zorunda olduklarından veriyor.
 7. ata3rkil

  YÖK'ten gericilere derin darbe!

  Ben uçaktan paraşütle aktif bir volkanın içine atlamak istiyorum. Bir Atatürk resmi görünce gazlara gelmişsiniz. Siz gidin o YÖK'ü üniversite öğrencilerine sorun.
 8. ata3rkil

  Şimdi ne dinliyorsunuz?

  ENRiCO MACiAS - Zingarella
 9. ata3rkil

  3 milyon işsiz

  Çok kaderci gördüm sizi. Doğal olan bu değil doğal olan dengeli paylaşımdır. Doğada bunu çok rahat gözleriz. Ancak bu dağal olana uymayan ise insan denen ciğeri beş para etmeyen canlıdır.
 10. ata3rkil

  İşçiler Ergenekon'u meydandan attı

  Birleşik Metal İş Sendikası'nın yaptığı açıklama:
 11. ata3rkil

  3 milyon işsiz

  IMF den alınan para devlet borcu olarak alınmıyor mu? Alınıyor. Sonra bu para en uygun teoriye göre dağıtılıyormuş. Aman yeriz senin teorini. Biz o teorilerin ne olduğunu biliriz, hiç anlatma bize. IMF parayı verdikten sonra arttır vergileri, otomatiğe bağlanan seri zamlar. Memur zamlarını düşür, işçinin üç kuruşuna göz dik. AKP IMF ile ona mecbur olmadığı için değil yakında seçim var diye anlaşma yapmıyor.
 12. ata3rkil

  İşçiler Ergenekon'u meydandan attı

  Türk Metal ihanet çetesi daha mitingin başından itibaren şovanist bir havaya girdi. Ellerinde TC bayrakları ve Özbek denen hainin posterleriyle yürüyen ihanet çetesi alakasız alakasız sloganlar attı. Alanda da aynı tavrı sürdüren Türk Metal asıl olayları tetikleyendir. BMİS o pankartı açınca Türk Metal saldırıya geçti. KESK olayları yatıştırmak için araya girdi bu seferde Türk Metal çetesi KESK lilere saldırdı. Daha sonra polis Türk metal çetesini alandan kaçırdı. -------------0------------- İşin ilginç tarafı Özbeğin hain olduğunu herkesin bilmesine rağmen tepki veriliyor olması. Son
 13. ata3rkil

  3 milyon işsiz

  Bence doğru değil; çünkü IMF ile yapılan her anlaşma milletin cebinden çalınan para. Devlet parayı alıyor borçlanan devlet oluyor dolayısıyla halk oluyor; ama parayı cuk cebe indiren patronlar. Devlet işi yapınca soygun resmileşmekte. Yemezler canım yemezler eğer patronlar çok para istiyorlarsa gitsinler IMF den kendileri alsınlar. Ki onların parayada ihtyaçları yok servetleri krizi aşmaya gani gani yeter. Ama hazır para gelicekken servetlerini niye tüketsinler ki. Seçim geçsin hemen anlaşma imzalanıcak.
 14. ata3rkil

  türkiye için battık edebiyatı yapanlara

  Kasım ayı işsizlik raporlarını gördük. İşsizlik almış başını gidiyor. İnsanlar etrafta pisikopat gibi geziyor. Ekonomik sistemler insanları mutlu etmek için vardır; ancak muvcut sistemin nasıl insanları mutsuz ettiğini görmekteyiz. Sadece Türkiye değil Dünya battı ve bu tabloyu sadece üreten güç değiştirebilir gerisi tayyare.
 15. ata3rkil

  Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

  Arkadaşım saf ayağına mı yatıyorsun yoksa gerçekten saf mısın? Türkiye ile İsrailin savaş yaptığı bir dünyada NATO diye bir örgüt yoktur artık. İsrail ordusu modern bir ordu Türkiye ile kıyaslanamayacak kadar hemde. Yorumlarınızı okuyunca kendimi bir anda milli güvenlik dersinde hissettim. Ne diyim Allah akıl fikir versin.
×
×
 • Yeni Oluştur...