Jump to content

amisulashvili

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  35
 • Katılım

 • Son ziyaret

amisulashvili kullanıcısının paylaşımları

 1. amisulashvili

  Seçim Sonuçları 2011

  Chp ye oy veren zihniyetin ben neyse. Akp kazanacaktır, göynüm Hak ve eşitlik ten yana olsada.
 2. amisulashvili

  Müzikle Açalım

  http://www.youtube.com/watch?v=l5-fE7czi9Q
 3. amisulashvili

  Ladys! 17 Temmuzda başarılar!

  Yasak mı? offf çok saçma çok
 4. oha çüş rossa hayranlık duyuyorum diye 0 yaptın ya neyse. Sapına kadar.

 5. amisulashvili

  Müzikle Açalım

  http://www.youtube.com/watch?v=iDMqmwyq05k Hepinize.
 6. amisulashvili

  Müzikle Açalım

  Bu ayrılık, neyin nesi?
 7. amisulashvili

  Gripten ömür boyu kurtuluoruz...

  Benim derdim daha bir başka grip falan değil de böyle arada burnumda tıkanıklımı var anlamıyorum ama ses çıkartmak zorunda kalıyorum. rahatlamak için tik olmasından korkuyorum bazen oluyor hiç yapmıyorum bazen oluyor 1,2 gün burnumdan dıksınıyorum.
 8. amisulashvili

  MHP BARAJA TAKILIR

  Son zamanlar da nefretimi kazanmış bir parti mhp, kayseride bahçelinin, halkın önüne urgan atması zaten gözümde gram olan değerini sıfıra indirmiştir. Hak ve Eşitlik partisi milliyetçilik konusun da mhp'ye ders vericektir.
 9. Eğer mümkünse kanzap, olan rumuzumu Hic olmasını istiyorum. Hic
 10. amisulashvili

  "Alkol tüketimi kanser riskini artırıyor"

  Birgün içerken ölürsem, beni tutmayın bira'mı tutun dökülmesin. Büyüklerimiz alkolün önemini ve ehemmiyetini güzel bir cümle ile açıklamış. İçmeyelim de taşamı dönelim yahu. pf
 11. amisulashvili

  En son okuduğunuz kitap hangisi ?

  Sarah Waters - Ustaparmak and Murat Hiçyılmaz - Aum
 12. amisulashvili

  Bekarete önem veren erkeklere bir soru

  Aydoe senin bu anlattığın, şehir efsanesi oldu çıktı.. Her karı-kız mevzusun da bu anlatılır erkeğin biraz olsun dizginlenmesi için. Muhtemel o erkek serseri işsiz güçsüz, sevgilisi eşi öyle işte.
 13. amisulashvili

  İstanbul Ateistforum Buluşması

  Evet bende sizinle beraber olmak istiyorum, aynı ortamda nefes almak ayrı bir zevk olsa gerek. İçimden bir ses geç kaldın, oylama bitti diyor sanki.
 14. amisulashvili

  BU VAHŞETE NE DENİR?

  Bu video yu bizimle paylaşan arkadaş, istersen sen kaldır bunu. İyimi ettin kötümü ettin bilmiyorum ama keşke izlemeseydim ve bunlardan böyle yapan insanlardan bihaber olsaydım.
 15. Dokuz numaralı yerimiz hem havadar hem göreceli. Hak ve Eşitlik.
 16. amisulashvili

  Bekarete önem veren erkeklere bir soru

  Güneşli de bir apartman yaparken yan tarafımız da cami var dı. Alt katında ise kuran hatip mi okula benzer biryer tam ismini hatırlayamıyorum. pederin sigarasını almak için bakkala yola koyulmuştum ki üstteki arkadaşın cümlesinde geçen bir ifade (oral) kızımız 17,18 civarlarında kapkara bir başörtü yanında bir çocuk işte o şekilde bir ilişki içerisindeydiler.. pislikler. velhasılı, insan olsun huyu güzel olsun.
 17. amisulashvili

  Ateistin Cenazesi Nasıl Olmalı?

  Bellirli bir zaman sonra bedenime ait bir avuç kül yada toz her neyse, Avni aker stadyumunun her 2 kalesinede gömülmesini isterim.
 18. amisulashvili

  Müzikle Açalım

  http://www.youtube.com/watch?v=oq7RW_qD6gk Herkes için,
 19. amisulashvili

  BU VAHŞETE NE DENİR?

  O anki sinirden olsa gerek, -ki iyiki duymamışım senin ettiğin küfrün bir başka benzerlerini sıra halinde dile getirebilirdim.
 20. amisulashvili

  aileniz ateist olduğunuzu biliyor mu?

  Evli olmadığım için pek sorun etmiyorum. Arkadaşlarımdan aldığım tepkiler canımı sıkıyor ve her ters giden şeyde hadi kanzap allaha küfür et demeleri bıktırdı açıkcası. Bana bu konuda en önemli desteği babam sağlıyor sağolsun.
 21. amisulashvili

  BU VAHŞETE NE DENİR?

  oha Şerefsizliğin daniskası bu, o köpeğin haykırışlarına nasıl kulaklarını tıkarsın yanında duran BAŞÖRTÜLÜ KAHPE TEYZE..
 22. amisulashvili

  Adanalılara

  Hep merak ederim bu modern insanlığın tek tük görüldüğü O memleketi. Kurtcukların lider olduğu bir vilayette her gün televizyonlar da pkk gösterilerin merkezi haline gelmiş olmaları ne kadar muamma. Şu da var bu yaz oradayım
 23. amisulashvili

  BU VAHŞET SİZİN İÇİN YAPILIYOR!

  Neden se domuzlara yapılan bu insanlık dışı muameleyi izlerken içim cız etmedi. Tavuk ve ineklere yapılan bu öküzlüğün sonu gelmesi dileğiyle.
 24. amisulashvili

  7 sehit, 3 yarali..

  Hiç acımadınız mı o gencecik çocuklara kıyarken. çoluğunuz çocugunuz ölsün hastalık dert keder versin. Kemalist geçinipte pkk sempatizanlıgı yapanların da...
×
×
 • Yeni Oluştur...