Jump to content

Zihinsel Orgazm

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  391
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

7 Takipçiler

Zihinsel Orgazm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 22-10-1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İSTANBUL

Güncel Profil Ziyaretleri

2.947 profil görüntüleme
 1. Zihinsel Orgazm

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  benim bir arkadaşım hatta sevdiğim nadir kafa dengi bir insan, geçen yıl haziranda miami 'ye gitti hatta gitmedi resmen kaçtı herif ,bir hotele resepsiyonist olarak.türkiyede askerlik bile yapmamış, henüz 30 yaşında ve kesinlikle bu ülkeye dönüpte askerlik yapmak gibi bir niyeti yok, hatta bu ülkeye dönmek gibi bir niyete hiç rastlamadım onda..
 2. valla aslında konu zerre umurumda değil ama sen sormadınmı fatih bukadar çok istediği oğlanı idam ettiriceğine neden babasını idam ettirmemiş istemeyen babasıymış sonuçta..
 3. Zihinsel Orgazm

  Ayak mantarı hakkında....

  mantar mantardır virüs olduğunu hiç biryerde duymadım..
 4. Zihinsel Orgazm

  Yurt Sevgisinin Kanıtı Nedir?

  yurdundaki aydın insanların izinden gidiyorsa yurdunu seviyordur mesela kendi ülkem için bir örnek veriyim atatürkün yazdığı nutuk ve medeni bilgiler kitabı neden liselerde okutulmuyor diye bir soru soruyorsa yurdunu seviyordur,aksi taktirde yurdunu seviğinden şüphe edilebilir..
 5. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  valla güzel tespitler yapmışsın,ben 15 temmuz günü sabah altıda kalkıp işe gittiğimden eve gelir gelmez yatıp uyumuşum uyandığımda ortalık karışmıştı kendi kendime bu internet çağında ne darbesi dedim bana bir şaka gibi gelmişti ,fakat 12 eylül darbesini yaşayan insanlar için durum farklı olabilir ve japonyaya atılan atom bombasıda toplumsal travmaya örnek gösterilebilir..
 6. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  valla haklısın ama ,noktalama işaretlerinden gerçekten hiç anlamıyorum asıl kötü olan nasıl öğrenebileceğim konusundada hiçbir fikrim yok,soru işareti ve ünlemden başkasını bilmiyorum bird e nokta .
 7. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  yazının karmaşık olduğunun bende farkındayım,yazdıktan sonra editlemek zor geldi silersemde birdaha yazmam diye öyle bıraktım, asıl merak ettiğim şeyi açıklıyım eğer bir bireye bir uzman travma teşhisi koyduysa o uzmanın koyduğu teşhisin doğruluğundan nasıl emin olabilir. travma zihinsel duygusal ve ruhsal diye üçemi ayrılır? kısaca şimdilik bukadar sorayım çünkü zor ve karmaşık bir konu..
 8. Ufacık çocuklara böyle bir korkuyu yaşatmaya kimsenin hakkı yok ve ilk etapta 18 yaşına geldiğinde eğer istiyorsa gider kendi olur düşüncesi oturtulmalı halkın kafasında.. yasakla olucak iş değil bu..
 9. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  Neden size böyle geldi?
 10. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  kastettiğim şey kişinin farkındalık ,bilinç, uyanıklık durumunun düşük olması..
 11. Zihinsel Orgazm

  travma nedir?

  fikrim dahilinde olan konuyu soru başlığı şeklinde açarak kendi fikrimin kesin doğru olduğunu dayatmamak niteliğinde bir mesaj olmasını dilediğimden bunu açıklıyorum. herkezin fikrine açık olması için bunu açıklamayı vicdanen yaptım.bana göre travma kişinin yaydığı enerjinin yetersiz oluşu daha baskın kişilerin onun üzerinde etkili olması(daha baskın kişilerin belki kötü niyetli olmamasına rağmen bu farkındalıktan yoksun oluşu anne baba gibi) ve kendini bu etkiye karşı savunamaması ve etkiye tepki göstericek yeterli motivasyonu ve enerjisinin olmayaşından travmaya maruz kalmaktadır.. ve içe atarak bastırılmış olan artık buna ister öfke deyin ne derseniz deyin bir özgüven eksikliği meydana getirerek kişinin üzerinde olumsuz korkulu düşünceler meydana gelmesine sebebiyet vermektedir ve kişi zihninde kendisini ürküten düşüncelerle bir çıkmaza girmiştir..dediğim gibi bu benim fikrim kesin doğru olduğunu idda edicek kadar egosantrik biri olmadığımı tekradan belirterek diğer bilirkişi arkadaşların düşüncelerini merak ettiğimden ve başka insanlarında aydınlanması ihtimaline karşı konuyu açmak istedim..
 12. Zihinsel Orgazm

  Sizce nasıl özgür olunur?

  ayrıca senin cevap niteliğindeki iletin akıcı değil..özenmeden yazılmış bir iletinin kaideye alınması pek mümkün değil.. müspet ilime ve bilime aykırı..
 13. Zihinsel Orgazm

  Sizce nasıl özgür olunur?

  kendine karşı özgürlük ilan etmek nedemek? bunu anlamadım..
 14. Zihinsel Orgazm

  Sizce nasıl özgür olunur?

  korkular engelleyici bir duygudur örneğin yüzmek isteyen birinde boğulma korkusu varsa aklında bununla ilgili düşünceler varsa kendini derin bir suya bırakamaz yüzmeyi becerebilse bile yapamaz ama aklında bu tarz korku bulunmayan bir birey rahatlıkla yüzebilir ve bu durum onu bu konuda özgür bir birey yapar.. belkide özgürlük toplumsal değil tamamen bireyseldir..mesela travmaları olan insanlarla olmayan insanlarda özgürlük konusunda birbirleriyle kıyaslanabilir.
 15. Zihinsel Orgazm

  Optimistik nihilizm...

  bana gökten bir güncelleme geldi. optimist nihilist kendini henüz yeterince tanıyamamış bu yetiden yoksun,iyi olmaktan başka bir çaresi olmayan,devamlı başkaları için yaşıyan,sosyal medyayı sürü psikolojisi modunda kullanan,belki yeteneklerinden belli belirsiz habersiz,uyanıştan uzak kitle..
×
×
 • Yeni Oluştur...