Jump to content

Zihinsel Orgazm

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  415
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

Zihinsel Orgazm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 22-10-1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İSTANBUL

Güncel Profil Ziyaretleri

2.996 profil görüntüleme
 1. Zihinsel Orgazm

  Sevdiğim Laflar...

  yaşamın anlamı güzel göğüsler değildir,yarattığı hissin farkında olmaktır.. (ben)
 2. Zihinsel Orgazm

  EVREN CANLI MIDIR?

  kanki aynı çayırda ikikere otlayamazsın heraklitos..
 3. Zihinsel Orgazm

  TARKOVSKY

  filmlerini anlamak zordur,spritüel bir yönetmendir,sadece 5 filmini izledim bunlar 1. katiller(kısa metraj) 2.ayna(Zerkalo) 3.kurban(Offret ) 4.is sürücü(Stalker) 5.Solyaris kendisine sinemanın babası denir,kurgucu bir yönetmen değildir,şiirsel dir ayna filmini kendi çocukluğundan esinlenerek çekmiştir,ve nasıl çekebilmiştir anlamak zordur,çünkü kendi tarzı var hiçkimse gibi değil..
 4. Zihinsel Orgazm

  zevk almak için sadece seks mi yapmak gerekli

  asexuel zaten hiçkimseye bir cinsel çekim duymayan kişi olarak literatürde geçer.hal böyleyken, porno izleyen birinin asexuel olmasından bahsedemeyiz..
 5. Zihinsel Orgazm

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  sana kesinlikle katılıyorum annibal bu kesinlikle sağlam bir dayak yememiş..
 6. Zihinsel Orgazm

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  sana basit görünebilir ama,başlık sahibi öyle düşünmüyor,onun için bu okadar basit birşey değil,kendini ezik,başkalarıyla kıyaslayan ve kendini bundan alıkoyamayan biri,bunun anne babayla çevreyle yetiştirilme tarzıyla hiçbir alakası yok. genetik olarak yatkınlık olabilir,ama bu hiçbirşeyi değiştirmez, bunu ona çevre yapmamış o doğuştan böyle olmaya müsait senin anlamakta zorlandığın asıl şey bu benim imlam değil..
 7. nuri bilge aydın bir yönetmendir ve insanlara anlatmak istediği şeyleri sinema diliyle anlatır..
 8. hayatımda hiçkimseye akıl verme ihtiyacı duymadım verendende nefret eder tiksinirim.Mesela bu sonradan görme keko gitmiş, hazır almanyaya yerleşmiş hatta bunu yaptığını unutup balkanlardan türkiyeye gelip yerleşmiş insanlara laf edip taa oralardan buralara millete akıl dağıtacak kadar kadar fikir fukarası ve eski zamanlardan kalma bir ergen.ulan madem millete böyle akıl dağıtacaktın neden bunu türkiyedeyken yapmadın,zaten siktirolup gitmişsin bu ülkeden bak keyfine,sanene bu ülkeden..göt..
 9. Zihinsel Orgazm

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  özgüvensizlik olarak ortaya çıkmış kavram kişinin yorumlama sorgulama konusundaki yetisiszliğinden kaynaklanmaktadır.kişi içinde bulunduğu ve ilişkide bulunduğu insanların, doğru ortam doğru kişi hakkında kendi doğuştan yapısı hakkında uygunluğuna dair doğru veya yanlış olduğuna dair bir yorum getirebilse yada sorgulayabilse bu sözde özgüvensiz kavramını benimsemez onu sorgulamış olur ve bir karara varır, yani işin derinine inmiş olur bunu yapamadığı için sözde özgüvensizlik kavramına takılmış bir şekilde olumsuz düşünce ve duygulara kapılmaktan kendini alıkoyamaz.
 10. Zihinsel Orgazm

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  hemfikirim..
 11. Zihinsel Orgazm

  EVREN CANLI MIDIR?

  hayır aynı çayırlarda otlamıyorum artık.. dosteyevskinin şu dizelerinden bir alıntı ile sizin anlattıklarınızı birleştirince konu benim için açıklığa kavuştu sayın annibal,sizin bu sözlerinizle dostayevskinin bu sözlerini ayrı ayrı anlamıyordum ama birleştirince anladım.size ve dostayevskiye teşekkürler.. neredeyse unutuyordum böyle bir başlık açtığı için hacı yada teşekkürler.. yemin ederim size baylar,fazla bilinçli olmak bir hastalıktır.Gerçek, tam bir hastalıktır.sıradan bilinç,insanın yaşamı için fazlasıyla yeterlidir. Yeraltından notlar.
 12. Zihinsel Orgazm

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  zihin ve akıl arasındaki fark nedir?
 13. Zihinsel Orgazm

  EVREN CANLI MIDIR?

  tamam bilincin canlılık sayesinde oluştuğunu kabul ediyoruz,peki canlılık sayesinde meydana gelen bilinç herhalde boşu boşuna meydana gelmemiştir .bunun canlılığa bir faydası varmıdır?
 14. Zihinsel Orgazm

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  ölene kadar gelişiriz yoksa yaşamın başka ne anlamı olabilirki?
 15. Zihinsel Orgazm

  EVREN CANLI MIDIR?

  tamam ne fark eder sen ozaman bilince farklı bir isim koy,bilinçsiz bilim olurmu nasıl olucak..? bilinçsiz bir canlılğın nasıl meydana gelebileceğini bana anlat ozaman,madem çok biliyorsun bana saldıracağına bunu açıkla..ama sende bilmiyorsun..
×
×
 • Yeni Oluştur...