Jump to content

Zihinsel Orgazm

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  365
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

7 Takipçiler

Zihinsel Orgazm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 22-10-1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İSTANBUL

Güncel Profil Ziyaretleri

2.868 profil görüntüleme
 1. adam dinden bahsetmemiş bile niye bukadar aşşağılama gereği duydun ?
 2. Zihinsel Orgazm

  Epifiz bezi

  peki böyle birşeyin bulunmadığını söyleyen bilimsel güvenilir bir kaynak varmı? bende bunu çok merak ediyorum..
 3. Zihinsel Orgazm

  Sevdiğim Laflar...

  üçüde saçma, çünkü bir insan ateistse bu doğuştandır sonradan ateist olmak diye birşey yoktur o zaten doğuştan öyledir.okuyup anlamamak diye birşey yoktur anlıyordur işine gelmiyordur, kutsal kitapları okumadım ve hiç bir dini vecibeyi yerine getirmeyi düşünmüyorum gerekte yok..
 4. evet can bey uzun yıllar stres yapmışsınız ve bu stress midenizde bu süre boyunca gaz yapmış ve bu gazda kalbinize vurmuşve artık bir kalp hastasısınız,ve artık size rakı(ama ben hiç denecek kadar azrakı içitim) şarap ve bira yasaklananlar listenizdedir. (şarap ve bira içtim)sakın bundan sonra rakı,şarap ve bira içmeyiniz(içemezsiniz)lakin ölürsünüz ölmesseniz bile sürünürsünüz,ben size söyliyim,yada benden size söylemesi,siz bilirsiniz canınız eğer kıymetliyse,kıymet veriyorsanız yoksa alimallah geberir gidersiniz,gebermeseniz bile sürünüp gidersiniz,ananız babanız başınızda ölümünüzü beklerken bir yandan ah benim oğlumun bu acziyetinidemi görecektim diye ağıtlar yakarken birde bunun acısını üstüne üstlük çekmek istemezsiniz sanırım .saygılar,benden bukadar keyfiniz bilir..
 5. kitap okumak araştırmacı ve zeki insanların işidir.seninle ilgili tespitim şudur: sende kitap okumakla ilgili egosantrik yada kibirsel bir reaksiyon ortaya çıkmış bunun sebebide kendine hitap eden bir kitabı her nedense bulup okuyamamış yada reddetmiş olmandan kaynaklanıyor.
 6. Zihinsel Orgazm

  Ahlak Evrenseldir

  mutlu olmak tabiki ihtimale açık.. (özgür iradeye bağlı olarak) fakat özgür irade nedir? bunun anlamını bilmedikten sonra bu laflar laf salatası..seçmek önümüze konulmuş seçeneklerdir ,hiçbirini seçmeme ceserati göstermeyi becerebilmek belkide özgür irade olabilirmi? şükür ve sabır etmeyi nasıl öğrendiğin senin kendi tecrübelerinden ibaret birşeydir..
 7. Zihinsel Orgazm

  Ahlak Evrenseldir

  neden diyemem ? özgür irade nedir ki ,neye benzer, tanımı nedir?kendi hakkında bilgi sahibi olup kendini tanıyıp bu sayede ahlaklı olmakmı?peki kendini tanımayan bu kadar ahlaksızın içinde kendini tanıma yolları ve mutlu olmanın ilkeleri nelerdir? nasıl bir yol izlemek gerek? ben kendimce cevabını veriyim ahlaklı yani mutlu olmak bana çok kolay birşey değilmiş gibi geliyor,(belkide zihnim kolay olsaydı herkez yapardı gibi birşeylere inanmıştır ben bile farketmeden) ama büyük ihtimal ahlaklı yada ahlaksız olmayı insan kendi seçiyor,ama bunu kendi iradesi ile yapmıyor,belkide matrixde olduğu gibi ona meyilli bir şekilde programlanıp bu dünyaya paketlenmiş ve al bu senin sınavın denmiştir çık bakalım çıkabilirsen işin içinden ve senin için bazı işaretler mesajlar göndericez ahlaklı ve mutlu olman için eğer bunları farkedip bu yolu takip edersen, ki biz seni bu ihtimale açık bıraktık (bırakmamışda olabilirlermi?) doğru yolu bulabileceksin ve aydınlanıp mutlu olucaksın gibi.şimdi eğer insanın kendi iradesi olsaydı zamanının gelmesini beklemeyip,hatta zaman kavramını ortadan kaldırıp yapılması gereken bütün keşifleri yapmış olurlardı diye düşünüyorum..
 8. Zihinsel Orgazm

  Yahudilerin Kötü Olmasının Sebepleri

  ben hayatımda hiç sırf yahudi olduğu için bir insan hakkında önyargılı olmadım bir sempatizanlığımda olmadı,ama mutlaka içlerinde iyi ve kötü olanlar mevcuttur her ırkdan insanda olduğu gibi..
 9. Zihinsel Orgazm

  Kimya değişirse mantıkta değişirmi?

  ne yani kimyanın değişmesi için pişme ve yanmamı olması gerekiyor ve ayrıca değişmez dediğin şeyin ayrıca değişebildiğini pişme ve yanma sayesinde olabildiğinimi söylüyorsun? ozaman bölgesel yanıklarda kişi ölmez ama maddde değişir ama kimyası genede değişmezmi ? kimyanın kelime kökenini incelemeni öneririm.. https://www.etimolojiturkce.com/kelime/kimya
 10. Zihinsel Orgazm

  Eskilerden kimler var?

  Hayır..
 11. Zihinsel Orgazm

  Eskilerden kimler var?

 12. hepimizin bildiği gibi yada bazılarımızın değilde çoğumuzun inandığı gibi beynimizin salgıladığı hormonlar var ve bu hormonlarda ruh halimizi etkilemekte ve buda doğal olarak yaşamımızı şekilendirmektedir..bunu hiç sorguladınızmı bilmiyorum ama, öfkeliyken mantığımız nasıl işlediğine ve mutluyken nasıl işlediğini gözlemliyecek olursanız,öfkeli iken yada mutlu iken mantığımızın nasıl değiştiğini anlıyabilirsiniz ,böyle bir başlık açtım çünkü kendi çapımda bunun ezber bozan bir fikirmiş gibi geldiğini düşündüm bu konuda bakış açınızı sizde bu başlık altında paylaşırsanız sanırım ezber bozan bu konu hakkında aydınlanabiriz diye umut ediyorum,benim gibi düşünenler olarak.. bu konuyla ilgili olduğunu düşündüğüm slovaj zizek'in yamuk bakmak adlı bir kitabı bulunmakta..
 13. Zihinsel Orgazm

  sadece islama karşı kafirsiniz

  ozaman islam kimilerini kendine çekip müslüman yapma özelliği olduğu gibi kimilerinide kafir yapma özelliği varmış gibi bir sonuç çıkıyor ortaya,yani kimilerine göre çekici kimilerine görede itici..
 14. Zihinsel Orgazm

  Ölümden sonrası için teorim.

  Hani diyorlar ya dünya düz mü yuvarlakmı millet bunun esprisini yapıp birbirini cehaletle suçluyor benim teorimse dünya ne düz ne de yuvarlak ,aslında dünya yok,ölümde bizim zihnimizin yarattıgı kurgusal bir manadan başka birşey değil(miş) aslında ölümde yok(muş) 😀
 15. Zihinsel Orgazm

  İnsanlar neden öfkeli?

  öfkenin altında korku yatar..
×
×
 • Yeni Oluştur...