Jump to content

Dehak

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  50
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Dehak Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 01-05-1911

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Dehak

  Gay İslam !

  Size de parti beğendiremiyoruz. Biri islamı yanlış anlıyor, biri kullanıyor, biri anlamıyor. Ne boktan şeymiş bu böyle.
 2. Dehak

  KUPAYI GÖREBİLEN

  Anlayanı bilmem ama, ileti benden alıntı yapılarak yazıldığı için benim anlamam gerek sanırım. Selam ederim.
 3. Dehak

  SOL İSLAM MIDIR?

  Kireç sosyalizm : Herkese çalıştığı kadar, yaptığı iş kadar demektir. Yani 10 saat çalışırsan 10 saatin, 5 saat çalışırsan 5 saatin karşılığını alacaksın. Bunları eşitlemek gibi bir durum yok. Sadece serbest girişim olmayacak o kadar, yani oturduğu yerden milyarları götüren patron sürüleri yok olmuş olacak.
 4. Dehak

  SOL İSLAM MIDIR?

  İslam sağdır.
 5. Dehak

  KUPAYI GÖREBİLEN

  Küçük takım olmak bu olsa gerek. Eloğlu içerde dışarda her kupayı alır, bir takıma takılmaz. Biz de Fener'e takılmayız, çünkü Fener küçük bir takım. Pendik'e takılabiliriz ama
 6. Dehak

  KUPAYI GÖREBİLEN

  Zır cahil, zırrrrrrrrrrr. Sana yaşının yetmediğini söyledik. Kanıtlanınca turnuvanın yapılış şeklinden dem vurup iyiden iyiye saçmalıyorsun. Cahil olduğunu kabul etmek de bir erdemdir. Atıp tutarsan yukardaki gibi yutarsın söylediklerini, gargara bile yaparsın.
 7. Dehak

  KUPAYI GÖREBİLEN

  Lan cahil, biz zaten şampiyonlar liginde Lucescu ile çeyrek final oynadık. Tırı vırı yapıp durma. Her alanda Fener'i 10'a katlarız. Yok 9 puan almışız da, yok şöyle de, boş laflar bunlar.
 8. Dönek! Hani sen bir hareket başlayıp liberalleri ayıklıyordun laaa? Ne oldu da döndün, cevap versene.
 9. Dehak

  İşte Bir Marksist , İşte Bir Yahudi

  Ve işte ırkçı bir sapık
 10. Dehak

  KUPAYI GÖREBİLEN

  Onu biz sizden yıllar önce gördük bebe, tabi senin yaşın yetmiyor. Bir de Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final gördük. Uefa ve bir de Super Cup'tan bahsetmeme gerek yok heralde.
 11. Dehak

  Aşkolsun Sana Deniz!

  Ben teori olarak kendime İbrahim'i, mücadele olarak da Mahir'i örnek alırım. Deniz'e marksist demek için bile bin şahit gerek. Son zamanlarda faşistlerin bile oyuncağı haline gelmiş olan Deniz'i sol içinden ayıklasak mı ne yapsak? Deniz'in kemalistliği ile ilgisi de yok bunun. Ona bakılırsa Mahir bin kat daha kemalist ve gerçekçidir. En azından kemalizmi tasnif edebilmiştir. Deniz bir sosyal demokrattan başka bir şey değildir. En beğendiğim eylem de İsrail büyükelçisinin gebertilmesidir. Ne işi var ajanların topraklarımızda? Birileri de bir ajanın infaz edilmesine üzülmüş. Siz üzüledurun bak
 12. Yıllar sonra ilk defa 1 Mayısı insanlar gönüllerinin istediği gibi kutlayabildi. Ne polis vardı, ne barikat, ne çatışma. Maalesef Halk Cephesi buna seyirci kalamadı ve 20 kişilik kadınlı çocuklu Devrimci Çözüm grubuna tekme tokat saldırdılar. Aynı Halk Cephesi bir kaç ay önce Edirne'de alçakça saldırıya uğrarken, yere düşen kadın arkadaşları tekmelenirken bunlar için aynı üzüntüyü hissetmiştik; ancak faşistlere yapamadıklarını gelip solculara uyguladılar. Bu darbeci çetenin elbette cezası vardır ancak 20 kişilik kadınlı çocuklu bir gruba saldırmak alçaklıktan başka bir şey değildir. Bunun h
 13. Dehak

  İhaneti Gördüm

  zekaölçer deseydin bari Elimde öyle bir alet var ancak Erdal Sarızeybek'in zekasını ölçemedim bir türlü. Alet tepki vermiyor, ben ne yapabilirim.
 14. Dehak

  İhaneti Gördüm

  Bu komutan muhtemelen gerizekalıdır. Bu ülkede herkesin hain olduğunu anlamak için kahin olmaya gerek yok.
 15. Dehak

  Marx: Emek, Değer, Sömürü

  Ben Genius değilim. Sanırım bu yanlış anlaşılma benim yeni üye olduğumu zannetmenizden ileri geliyor. Eski nickim Maoist idi. Dehak olarak değiştirdim. Numaratörüm de bir ara sıfırlanmıştı. Saygılar.
×
×
 • Yeni Oluştur...