Jump to content

Pante

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  8.969
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Pante Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://panteidar.wordpress.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

16.589 profil görüntüleme
 1. Esenlikler Pante.

   

  Seni tekrar gördüğüme sevindim.

  Sağlıklı günler dileğiyle

   

  Sevgiler

  1. Pante

   Pante

   Merhaba Ali.
   Teşekkürler. Sana da sağlıklı günler.
   Sevgiler..?‍♀️

 2. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  O reklam afişleri, o gayret, o çalışma benim onurumdur. Dolaylı olarak da olsa Tayyip için çalışmak da sizin onursuzluğunuz. Amacınıza erdiniz. sevinmek hakkınız, kazandırdınız kutlarım. Tepe tepe kullanın. Kimin haklı olduğunu ise zaman gösterecektir. Burada çocuk gibi "Tayyip mi kazanacak, Ekmel mi?" rekabeti yapmadık, böyle düşünmek olaya nasıl basit baktığını gösteriyor. "Boykot Tayyip'e kazandırır" dedik ve doğru çıktı. Siz ise "Kazansın, daha iyi olur" kafasındaydınız. Göreceğiz nasıl olacağını...
 3. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Seçim hileleri şimdiden başladı. Yurt dışı oylarında düzenbazlık; gurbetçilerin yerine oy kullanmışlar: http://www.radikal.com.tr/turkiye/yurt_disinda_yasayanlarin_yerine_oy_kullanildi_iddiasi-1205057
 4. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Yanıt vermekte acele etmedim, çünkü İşçi Partisi'nin açıklama yapması bekleniyordu, nitekim yaptı ve: Boykot demedi, "Tayyip'e ve Demirtaş'a oy yok" dedi. http://www.odatv.com/n.php?n=ve-isci-partisi-de-secim-kararini-verdi-0408141200 Forumlarda olsun, facebook ve twitter'da olsun hala inat edenler süzme salak değilse eğer; onlar da seçimden önce kararlarını değiştireceklerdir. Cigi gibileri hariç, onlar salak değil, onlar sorunlu.
 5. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  G.tünden tanım uydurma. Kişinin duruşundaki, davranışındaki ciddiyetsiz, ilkesiz, kaypak, oynak, kıvrak, fırıldak halidir yavşaklık. Aynı senin gibi, şu mesajı geçtikten sonra, hala yüzsüzce tartışmaya çabalaman gibi. Adam olun adam. Karaktersizleşmeyin. Önce sulandırmaya kalkıştınız, sonra tahrik etmeye. Olmadı, raporlayarak, adminlerden konunun kilitlenmesini talep ederek susturmaya yeltendiniz. O da olmadı, ad hominem yaptınız, aşağılama, alay, hakarete devam ettiniz. Yani, yavşaklığın her türünü denediniz. Bu sizin ilkelerinizden değil, İlkel benliğinizden.
 6. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Çok yavşakça bir soru biçimi. "12 yıldır ülkenin başına bela olmuş bir dinci faşistin daha büyük bela olmasını istemeyenler mi yavşaktır? Yoksa rakibinin de teist oluşunu bahane ederek azılı dinci faşistin seçilmesi pahasına boykot diye tutturanlar mı?" diye sorulsaydı; soru tarzını kabullenmeyecek olanlar, böyle yavşakça sorarak milleti keklemeye yeltenir.
 7. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Yavşaklar müstesna. )
 8. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  İhsanoğlu’na destek veren partiler ve adları şöyle: “Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Demokratik Sol Parti (DSP), Liberal Demokrat Parti (LDP), Demokrat Parti (DP), Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), Büyük Birlik Partisi (BBP), Devrimci Halk Partisi (DHP), Türkiye Sosyalist İşçi Partisi (TSİP), Doğruyol Partisi (DYP), Kadın Partisi (KP), Halk ve Adalet Partisi (HAP), Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi (TURK PARTİ), Büyük Anadolu Kalkınma Hareketi (BAK Parti)” http://www.odatv.com/n.php?n=ekmel-beye-bir-partiden-daha-destek-0208
 9. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Ama bazıları hala 1=2 kafasında...
 10. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Ekmel'e destek vermez, oy atmayabilirsin. Senin de, başkalarının da en tabi hakkı. Ama sürekli Ekmel aleyhinde kara propaganda yapıyorsan, sen oy atmamaktan ötesini de yapıyorsun demektir. Yani, Ekmel'in seçilememesi için çalışıyorsun. Yani, Tayyip seçilsin diye çalışıyorsun. Kılıfınız da "İkisi de aynı". Tayyip'e gerçekten karşı olan tıpış tıpış gider ve Tayyip'e tokatı atar. Biz tıpış tıpış gideceğiz. Siz de tıpış tıpış Tayyip'e çalışmaya devam edin.
 11. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Beyinsiz herif, sen artık bu hitabınla yanıt verilmeyecek kategoridesin. Hadi naş!
 12. Pante

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Asıl ahmak sensin ki siyaseti dinsizlikle ölçülendirmektesin, hem de Türkiye gibi bir ülkede. Soksunlar senin siyasi zihniyetine!
×
×
 • Yeni Oluştur...