Jump to content

Ice-T

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  155
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Ice-T Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Ice-T

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Forumda ki herkese herşey için teşekkür eder üyeliğimin sonlandırılmasını saygılarımla rica ederim..
 2. Bir daha gelmiycem buralara, Bana Gerekli olan alabileceğım herşeyi fazlasıyla aldım, Ayrıca kardeşim kısa zaman içinde özel mesaj atar kendi üyeliğiyle.. Her şey için çok Teşekkür Ederim..HOŞÇAKAL

 3. Ice-T

  israilli türk

  İsrail pasaportuyla bütün avrupayı vizesiz dolaşabilir. Türk pasaportuyla avrupanın afrikasını dolaşır! arnavutluk kosova bosna bütün insanların arkasına bakmadan kaçtıgı yerler.. Irkçılık saçmalık, Sanki doğmadan önce ben karar verdim Türk mü Yahudi mi olayım diye..
 4. Ice-T

  Dünyada Fransızca Konuşanların Sayısı Artmış.

  italiano 4 evA
 5. Ice-T

  Protestan islam ya da Islam'da cagdaslasma mumkun mudur?

  Kuralları biz koyarsak bu dinin allahı biz oluruz. şuan ki Allah ı kim islamın ? Muhammed.. Abaza Maho !
 6. Ice-T

  GÜZELLİK nerden geliyor

  bu forumda aranan - övünülen birisi diye gözüme çarpmıştın.. bence hiç alakası yokmuş not: Ateisttim.
 7. Ice-T

  GÜZELLİK nerden geliyor

  ÇİRKİN --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------GÜZEL Aksini söyleyeni bulamazsın.. Demek ki neymiş Güzellik nesnelde olabilirmiş..
 8. imzamda paylaştıgım gibi youtube ve alternatif olarak dailymotion sitesine yükleme yaparsak youtube engeli pek problem olmaz.
 9. ya b.s.g. Fakir çocukları öyle bir şekilde yetiştiriliyor ki "Dün dünde kaldı, bugün bugündür, yarın ise yoktur." mantığıyla okumaz tabi. Dünyada ki bütün ülkelerde, nerde istersen dünyaya gel, norveçli çalışmasa nambiyalı çalışsa ondan daha üst mertebeye geçer. Norveçe gider orda çalışır o norveçliye de s2ni sallar. Nambiyayı ne sanıyorsun sen merak ettim ? open source yazilimin devrim yaptigi ulkelerden biri. Resmi dili ingilizce. Çalışırsa abd ye gider okur hemde para vermeden vakıflar yardım eder vs... İsveçe bak bakalım.. %85 ateist resmi rakamlarda.. İsveçteki akrabalarıma soruyorum.. çok çocuk yapan kim diyorum... Araplar diyorlar.. Müslümanlar yanii.. Tepeye çıkıp en az 3 çocuk yapın diyenler yaniii.. Ateistler ise bakabileceği kadar çocuk yaparlar . Cahiller düşünmeden çocuk yapıyorlar ve doğan çocuklarda zor durumlarda kalıyor (senin dediğine göre) Doğan çocuklardan biri gerçekleri görüp ateist oldu diyelim ve de bu durumda bunu yapmasını haklı buluyorsun... Bunu yapmak Eşkiyalık , Terörizm, Hırsızlıktır. Çalıştıgım işyerinin civarında çay ocağı var. Bingöllü kürt ailede doğmuş çok kardeşli biri 20 li yaşlarında, ilköğretim mezunu, bana anlatıyor.. iş bulamıyorum, bir sürü yere fabrikalara küçük fabrikalara iş başvurusu yaptım kabul etmiyorlar nedeni ise lisem yok diyeymiş vs. diyordu.. bende dedim liseyi okusana sende dedim. akşam liseleri var 18:00 dan başlıyor 21:30 da bitiyor dedim iş çıkışı gidersin bitirirsin dedim hem çok kolay dersler dedim. yada açıköğretim lisesi var dedim 18 yaş üstü insanlar 4 yıl yerine 2.5 yılda bitirebiliyor yok dedi istemiyorum okumak, sevmiyorum okulu dedi.. mına koim çayçı kaldık dedi sanki ben değil lisem çalışcak orda dedi yani alternatifler var elinde herzaman vardır zaten ama istemiyor, hem tembel hemde suçlu buluyor haksız buluyor iş vermeyenleri Senin yaptıgında işte bu tembellerin tarafını tutmak, haklı buluyorsun onları.. O fakir mahallelerde doğan çocukların anneleri babaları Okul okuyup adam olmalarını istemiyorlar mı sanıyorsun.. ellerini kelepçeliyorlar mı ? ya da simitçi olan biri biraz kazandıgı parayı ayırıp liseyide bitirebilir ve sonunda simitçilikten kurtulup daha üst mertebede bir işe girer orda da daha çok para kazanır ve de daha zamanı olabilir (mesela fabrikada çalışır) haftasonu izni falan olur , akşamları vakti olur, öss ye çalışır ve bir yandan da para biriktirir sonra össde iyi puan alırsa isteidği üniversiteyide okur. sonuç: Çok karamsarsın Bilader...Kimsenin sana vurmasına gerek yok çünkü kendi kendine vuruyorsun zaten.. Yeni TCK'nda getirilen basit hırsızlık suçunun alt sınırı 1 yıla çıkarılmıştı.. İstersen yap yapabilirsen bunu SÖKÜLÜN LAN PARALARI !!!!!!!!! -lol- -lol-
 10. Afrikada Birleşmiş Milletler , Avrupa birliği gibi birçok kuruluş yardım ediyor.. ki senin dediğin yöntemi yaptıkları için insanların bir kısmı yardım alamıyor.. sen ne mi öneriyorsun ? Fiziki olarak güçlü olan güçsüzü eziyor senin yönteminde. Yoksa ben çok gördüm Tanzanyadan, Nijeryadan falan türkiyeye üniversite okumaya gelen arkadaşları.. üstelik bunlara yapılan sınav öss gibi zor değil, össye bakarak çok kolay bir sınav.. Okumaları içinde yardım yapılıyor ama insanların açıkta kalmasını ölmesini önemsemeyen kesim senin dediğin gibi müdahaleler yaparak düzensizliği adaletsizliği getiriyor.
 11. http://www.ordu.bel.tr/oku-336-dershaneye_gitmeden_birinci_oldu.html Asıl kendine yenik ,özgüvensiz insanların kendilerine ateist demesi gerizekalılıktır. adam gibi düzenli ders çalışan, eli ayağı düzgün bir kaç yardımcı kitap ve update edilmiş testlerle kendini yenileyen insan evladının aklı başında ise dershaneye gerek kalmadan güzel bir bölüme girer. çünkü öss soruları ham bilgiye dayalı olup tamamı müfredat konularından seçilmektedir. Kazandıktan sonrada burs ile okur.. Benim kardeşimin yaptıgı gibi 2 yerden burs alıyor.. 3 yerden de alıcaktı ki kurum başka yerden burs aldıgı için vermek istemediler. Aileden para aldığıda yok hiç yük olmuyor üstelik başka şehirde okuyor...Okumak istersen elbet elinden tutup yardım edecek birileri vardır. Ama İnsanlar senin gibi olduktan sonra her zaman yerinde sayıp başarısız olucaktır. Hala mı anlamadın ? bak sana bir örnek daha vereyim... Sanki 400 metre koşucularının mesafeyi eşitlemek için farklı konumlanması gibi.. Baktığında biri önde, diğeri arkada gibi gözüksede; mesafeyi nazara aldığında hepsi adil olarak eşittirler..
 12. Zengin olanların çoğu haklarıyla zengin oldu.. ilkokul mezunu bir simitçi ile üniversite mezunu bir doktor farklı gelir elde eder ve de zengin - fakir kesim her zaman ortaya çıkar. sorun şu kiii böyle yapmak yerine.. tek bir hayatım var deyip simitçi değil doktor olmak için çalışıcaksın ve de sonunda zengin olma şansını elde edersin. Yapılmasını söylediğinin Hırsızlık, Terörizm, Eşkiyalıktan başka bir farkı yoktur. Ateistsen dini kanunları yok sayıp sadece devletin kanunlarını göze alıp hayatını yaşayıp, çalışacaksın.
 13. Ice-T

  Arkadaşlar boşuna uğraşıyoruz

  yeaaaa... Türbann (L) SEviyorum yaaA bu ülkede cahiller müslüman zaten.. kitap okuyan kesim ateist.. hiçbir faydası olmuyacağı kanatindeyim. çıkacaksın müsloların izlediği"var mısın yok musun" yarışmasına şakır şakır basacaksın belgeleri ve bi güzel linç edileceksin.. işte bu ! benim için hiç farketmez ha türbanlı ha türbansız, ha yobaz ha ateist... bu ülkede hiçbir zaman şeriat gelmiycek.. bundan dolayı kasmayalım.. Ne zaman ak parti iktidardan çekilir sorusuna ise düşününce aklıma sadece şu geliyor.. -Türkiyenin bölünüp türk toprakları üzerinde kürt devleti kurulması. Böyle birşey olsa mhp kazanır ak partinin işi biter kanatindeyim.
 14. Ice-T

  İslama Karşı bu Kin ve Nefretin Sebebi Ne

  Müslüman ülkede ateist olmak islam'a hakaret olarak algılanıyor ve de linç girişimine geçiliyor.. ki bu sadece müslüman ülkelerde değil artık tüm dünyaya yayıldı bu yobazlar.. http://www.liveleak.com/view?i=75c_1273605285
×
×
 • Yeni Oluştur...