Jump to content

Mempish

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  215
 • Katılım

 • Son ziyaret

İletiler bölümüne Mempish kullanıcısının eklediği dosyalar

 1. Bu site de 9 yıldan beri bulunuyorum.

  Güvenliğinden kuşkum yoktu. Ancak Pislik bir nickin saldırısına kadar..

  Bu adam bana hakaretler etti. önemsemedim.

  Ancak bana özel şeylerden bahsetmesi benim midemi bulandırdı. 

  Hatta bana mail adresimden desteklediğim partiden bahsetti. Yani bana özel şeylere erişebilen bir adamın yönetim kadrosunda olması muhtemel. 

  Bu gibi pislikler benim görüş ve düşüncelerimi asla değişteiemezler. 

  Ancak bu durum sitenin güvenliğini ciddi bir şekilde tehlikeye atmıştır.

  Bu nedenle forum aktivitelerimi askıya almak zorundayım.

  Ancak o ahlaksıza bir çift lafım olacak,

  Bizler senin gibi çakma ateist değiliz.

  hobilerimi fobilerimi öğrendin. mailimi  buldun doğru..  Partiyi de tutturdun doğru. Ama sen öyle san unutma ki gelecek çamur için bir gömlek fazla giyerim.

  Kısaca havanı aldın. Ama güvensiz site yönetimi beni kaybettin. 

  VE BURADAN TEİZME KARŞI BAYRAK AÇAN TÜM ATEİSTLERE SESLENİYORUM. KİMSEYE GÜVENMEYİN VE GÖ?ÜNÜZÜ KOLLAYIN.

  Bir başka forumda görüşünceye dek hoşcakalın... 

  Quote
  Ateistforum
  **li oç seni
  do_not_reply@ateizm.org

   

   

   

   

 2. On 03.09.2018 at 22:24, democrossian said:

  Düzgün düşünebilme, düşündüklerini düzgün ifade edebilme yeteneğine sahip neredeyse kimse kalmamak üzere yalnız... Kötümserlikle, kuşak farkıyla alakası yok. Realite bu şekilde ve açıkça görülüyor. Dil anlatım: 0. Daha yüksek notlar sıfırı itiraf etmemek için veriliyor. 

   

  Bunu geri çevirip yozlaşmayı durdurmak ve iyi gidişata çevirmek tabii ki olanaklı. Olanaksız diye bir şey yoktur. Impossible is nothing. Sorun, ne kadar zaman kaybedilebileceği. Dünya durmuyor. 

  ?

   

   

   

  On 03.09.2018 at 22:40, Türk Ateist said:

  Bunlar ateist yapılanmalarla veya ateistlerin birleşip bir şeyler yapmaya çalışmasıyla çözülecek sorunlar değil. Bence gölge etmesinler yeter...

  Politik sorunlar bunlar. Ateistlerin de bu noktada bir şeyler yapması doğal olarak pek mümkün değil. Yöntemler, kişilerin politik yönleriyle doğrudan ilişkili olacağı için ortak yan yalnızca ateizm olacak, o da bir şeyi çözmeyecektir.

  Bir empati yapıyorum.Tüm toplumun ateist olduğunu varsayıyorum. toplum ateist olunca Dini argümanlar ortadan kalkacak, Dinin ekonomik çarkları yok olacak. İnsanlar. Duygusal zaaflarından dolayı sömürülmeyecek,  Günlük yaşamda cami kilise havra gibi insanları sahte kavramlara  yönelten dişliler olmayacak, İnsanlar tapındıkları şeyler için değil, kendileri için yaşayacak, Dini kullanan politikacılar olmayacağı için temeli yalan hükumetler olmayacak,

  En önemlisi Din adına kolayca manupüle edilen insanlar olmayacağı için bu gibi suçlar da ortadan kalkacak. İnsanlar ahiretlik değil dünyalık yaşayacak ve kendi çevresine faydalı olacak.

  Çocuklara doğuştan itibaren telkin edilen din aksesuarları olmayacağı için, çocuklar sağlam bir kimlikle yetişecek,

  Din duygusu ile üstü örtülmüş vicdan hürriyeti ortaya çıkacak, insan böylelikle daha mantıklı karar verebilecek. İnsan doğayı ve diğer canlıları anlayacak ve ortak paylaşım sağlanacak. Mantık üzerine kurulu yeni düzende insanlar ilk defa insan olmanın farkına varacaklar.

  Üretken beyinler tanrı denen safsatanın hizmetinden çıkarak bilimin ve teknolojinin gelişmesinde kullanılacak. Evrenselliğin olduğu yerde etnikçilik ortadan kalkacak, Bir İnsan ırkından yada cinsiyetinden dolayı sınıflandırılmayacak.

  Bu dünyada ki en büyük yanlış ise din ve onun donatıları dır.

  Kısacası her insanın ateist olması demek ruhsal ve mantıksal açıdan sağlıklı dünya demektir. 

  Bu nedenle ateizm her şeyi çözecektir.. Çünkü Ateizmin tek hedefi o en büyük yanlışı yok etmektir..

 3. On 30.08.2018 at 12:20, AkılveMantık said:

  Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu bir nevi tüm Müslümanlar masumdur ama tüm ateistler katleder demek değil mi? 

  IMG_20180830_121729.png

  Tarihte işlenen Beni Kureyza katliamı Müslümanların işlediği ilk soykırımlar dan dır. İslam alimleri Bu katliamı bilir ve yazarlar gerekli olduğunu da savunurlar. Ama çoluk çocuk yaşlı kadın demeden yapılan bu katliamı peygamberin sabahtan akşama kadar oturup izlediğini de inkar etmezler. 

  Ancak bu katliam bir tek islam alimleri tarafından anlatılmaz. 

  Beni Kureyza olayında ana kaynağımız Taberi’nin Tarih’i. İngilizce çevirisinin sekizinci cildinde ondört sayfa tutuyor. (The History of al-Tabari, SUNY Press 1997, VIII.27-41)

  Araplar Yemen de 19.yy da 130 bin osmanlı askerini  inglizlerin de desteğini alarak öldürdüler. Bunların çoğu açlıktan öldü. ölenlerde müslümanlardı.

  Gelelim günümüze 2011 yılında el kaide 11 eylül saldırısını gerçekleştirerek bir günde 3000 kişi öldürdüler.

  Suriyede etnik temizliğe giderek şii alevi zerduş ve diğer din mensuplarından 250 bin kişiyi öldürdüler.

  Maraş ta çocuk kadın hamile demeden 120 insanı mezhepleri, nedeniyle öldürdüler.

  Madımak ta devletin gözünün içine baka baka 35 aydını diri diri yaktılar. 

  Stalin yaptığı katliamı Ateist olduğu için değil Narsist olduğu için gerçekleştirdi. Tıpkı Hitlerin yaptığı katliam gibi 

  Ama Kutsal kitabına cihadı yani insan öldürmeyi övünç olarak yazan tek din islamdır.

  İnsanlık Tarihi Başta muhammed, Hitler, Stalin, Musollini, Franko, pinochet vs. gibi pislikleri bir kara leke olarak yazmıştır.

  Çünkü insanı katleden insanlığı katletmiştir.

  On 30.08.2018 at 19:53, democrossian said:

  Bunların bu basit bayat fikirlerini bitin yavşağı kadar bile kaale almak hatadır. Ateistlerin kitabında mı müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün yazıyor, yoksa müslimlerin mi... Mevzu biter...

  Bu basit bayat fikirleri kaale almamak onlara meydan vermektir. Bir dindar ateisti açıkca insanlık düşmanı olarak nitelendirirken sen çıkmış kaale almak hata diyorsun.

  Soruyorum. Bu forumda kimi kaale alacağız. Diyanet işleri başkanı mı, Donalt Trump ı mı?

  Sana yazıklar olsun. Sanrım değerli zamanını uzaylılarla chatleşerek geçiriyorsun. Pes Doğrusu.

   

 4. 4 hours ago, Plantman said:

  Hepsi pasif değil bazıları ateizm derneğini kurdular.

   

  Bazıları felsefe siyaset bilim üzerine  sunumlar yapıyorlar.

   

   @dehri ve @murat-tlv nickleri böyle kişiler mesela.

  Yapanlara saygı duyarım. onlar zaten toplumsal sorumluluk üstlenen kişiler.

   

  4 hours ago, democrossian said:

  Ateist olmanın da dindar olmak kadar doğal karşılanmadığı bir toplum, geri ve vahşidir. Bu toplumdan bu kafada gittiği sürece hiç bir şey olmaz. Ne zaman ateist olmayı da dindar olmak kadar normalize eder, bir şey olmaya başlamış demektir. Yoksa yok.

   

  Öyle "ateistim dersen hayatın tehlikeye girer" denen bir toplumun insan toplumu bile sayılmasında tereddüt oluşur. En azından çağdaş insanlık kültürünün dışında kalması açısından...

  Ben diyorum ki. Dindarlar her türlü legal örgütlenmeyi yapıp toplumu zehirlemek için gece gündüz çalışıyor. Dindarların karşısında yer alan cenah ise her gün biraz daha kabuğuna çekiliyor.

  Örneğin Bu forum evvelden engelsiz herkesin ulaşabildiği bir platform du. Şimdi ise  Türkiye de  Vikipedi gibi yasaklı oldu. Demek ki bizlerin alanı daraltılmış. Evvelden Demokratik örgütler bir çok aktivite yapardı. Şimdi ise karga tulumba topluyorlar. Bu çözülme anti dindarlar yok olana kadar gidecek mi.?

  Ben-i Kureyza kabilesi gibi kayıtsız şartsız teslim mi olacağız. 

  Yoksa 

  Savaşarak mı öleceğiz. ?

  Bir yöntem daha var. 

  Onu da dinazorlar dönemi biterken, küçük kemirgenler başardı.?

 5. 6 hours ago, güven said:

  Burada o onun kızını almış derken normal bir şeyden bahsetmiyorum. bu kızların hepsi bizim çocuk dediğimiz kızlardır.ali kızını vermek istemiyor tehditle Ömer alıyor devaymi şeyemi neyse kızını bindirip küçücük kızı Ömere gönderiyor Ömer utanmazı kızın eteğini kaldırıp bakıyor o çok güzel diyor ali nin kızı gelip olayı babasına anlatıyor Ömer e küfür ediyor kız Ali yatıştırıyor ahlak buysa başlarım sizin  ahlakınıza.

  Süper bir detay vermişsin. eline sağlık.

 6. 1 hour ago, poiuz said:

   

  Ben katılmıyorum.

  Neden öyle olsun ki?

  Sanırım internetin pornoya, sekse erişimi kolaylaştırmasından yola çıkarak böyle düşünüyorsunuz.

  Yoksa başka bir nedeni mi var?

  o konu Hiç aklıma gelmemişti.? 

  Bazılarının ahlakının bozulmasında payı olduğu muhakkak.

 7. 4 minutes ago, democrossian said:

  Sosyal deneyde bence önemli olan, bir insanın ateistim demesinin olay haline getirilmesi. Bu deney Avrupa'da yapılsaydı ancak bir rahip veya rahibe bu çocukla tanrı konusunda konuşurdu. Diğerleri en fazla şakalaşır gülerdi. Walking Dead teorisinin bir kanıtı daha bu video. Hayatın tehlikede diyen bile var! Daha nasıl Walking Dead olsa, öldürseler mi çocuğu!

  Ne muhteşem bir bağlama yaptın. Şu yazı büyük bir ateist olduğunun en güzel bir örneği.??????

   

 8. 1 minute ago, Mempish said:

  Tarikatçılarla düşer kalkarsan gel cumaya gidelim tekliflerine açıksan işine gelmez tabii... :D Arada bir sağladıkları çıkarlardan seni de faydalandırıyorlar mı!

  Demo sen hiç bir zaman orjinal ateist olamayacaksın. Ama çok güzel bir provakötör olabilirsin..

 9. 2 hours ago, democrossian said:

  Tarikatçılarla düşer kalkarsan gel cumaya gidelim tekliflerine açıksan işine gelmez tabii... :D Arada bir sağladıkları çıkarlardan seni de faydalandırıyorlar mı! Cumaya gidelim diye boşuna teklif etmez o malın gözü herifler! Vardır bir beklentileri... Sen de belki müslüm olurum ayağına yatıp sebepleniyorsun de mi köftehor... Heriflerde ihaleydi krediydi kayırmaydı iltimastı paraydı bok gibi tabii... Tarikatta pişer sana da düşer de mi, tabi tabi...

  Nedir seni bu kadar küfürbaz eden, yada bu küfürbazlıkla hangi kele merhem oluyorsun. Hadi fikirlerin için bir olay yapsan da bir aktivite  görsek ne ala.

  Tek bildiğin carcar sallıyorsun. Jabba gibi yayılmış. işin gücün insanları demoralize eden yazılar yazmak. Asık surat, kötü örnek , sözüm ona ateistsin.

  boşa sallama Bir şeyler yap alttaki örnekteki gibi.

  Aktivist taşaklı çocuk

   

   

   

 10. 2 hours ago, democrossian said:

  Yok ya, bu papaz kılıklı tarikatçılarda hiç bir özellik yok. Son derece sıradan ve adi adamlardır. Bir olumsuzluk olsa birbirlerini sırtlanlar gibi yerler. Sık sık da yiyorlar zaten devran onların devranı olduğu halde üstelik!

   

  Sadece bu halk aptalca bir karar verdi. Şunlara bir prim vereyim, bir kredi açayım bakayım ne yapacaklar dedi. Yemedikleri nane de kalmadığı halde, hâlâ sonuna kadar kredinin vadesini uzatmakta kararlı. Bunların yedikleri naneleri başkası yese anında iktidardan indirilirdi. Bunlara niye bu kadar hoşgörü gösterip prim veriyor bu halk, tabii ki aptal olduğu için. Bunun başka açıklaması yok.

   

  Halk yürüyün yaaa gericiler dedi, yürüyorlar. Başka hiç bir özellikleri filan yok. Halkın kafasına dank etmesine bakar. Ama o da etmiyor işte. Ne fetoşun, ne kedicinin ne başkasının pisliklerinin ayyuka çıkması bu halk için bir şey ifade etmiyor! Ne zaman kafasına dank eder bilemiyoruz. Bu manyaklık elbet bir gün bir duvara toslar da, ne zaman hangi duvara, bilemiyoruz. 

   

  Yani eşşek Oxford okuyamıyor diye kederlenir misin, eşşek yani, okuyamayacak tabii! Bir de okuyacak mıydı! Zeka yoksa yapacak bir şey varsa ben de bileyim. Enjektörle zeka filan sıkılıyorsa, tıp o kadar ilerlediyse haberimiz olsun.

   

  Bu halk hâlâ inşallah maşallah demek bir bot yemek zannediyor. Bu salakça zandan çıkmaya da hiç niyeti var gibi gözükmüyor. Selaaamaleyküm demeyi bit bot yemek zanneden bir halk var karşımızda. Bunu ciddi ciddi bir bot yediklerini zannederek iştahla yapıyorlar!

  Error 404 NOT FOUND. or An error occurred while processing your request.

 11. 20 minutes ago, Türk Ateist said:

   

  Bunları az çok biliyorum da ateistlikle ilgisini kurmuyorum. Yani "ateist olduğum için maddeyle açıklıyorum" demiyorum. Maddeyle, gerçekle, bilimle açıkladığım ve saçma sapıtık mistik hezeyanlara dönüp bakmadığım için ateist diyorlar bana. 

  Ateizm, iç dünyamda bir şey ifade etmiyor. Ateist olduğum aklıma gelmiyor kısacası.

   

  Bir de ateizmin dibine ne kadar dalarsan espriden hayatın zevkinden o kadar uzaklaşırsın demişsin. 
  Önce kesin olarak "hayır, zinhar yanlış düşünüyorsun" diyecektim ama sonra haklı olduğuna karar verdim. Ateizm bir referans değer olursa elbette kişi hayatın zevkini almaktan uzaklaşır. 

  Benim düşünceme göre ise ateizm kişiye sadece yol açar. Şahane, pırıl pırıl, sonu da pek olmayan uzun mu uzun bir yoldur o. O yola dalarsan ki bilimin yoludur o, hayatın zevklerini dibine dek yaşar, yaşlandıkça bir çeşit bilgeleşirsin. Neşeli, serseri ruhlu, kabullenme gücü müthiş yüksek, gerçeğin farkına çoktan varmış bir olgun kişi.

  Daha güzel ne olabilir ki?

   

  Gerçeklerden bahsedecek isek her esprinin temelinde hayatın zıtlıkları yer almalıdır. çünkü espri olağan duruma ilginç gelen söz yada hareketler olduğunu düşünüyorum. Ben artık ateist olmazdan önceki espri anlayışından çok uzaklaştım. Basitçe her espri ye gülemiyorum. Çünkü yaşadığımız şu zamana acıyorum.

  70 li yıllarda okullarda sınıfsal mücadele verirken gelecekte gericiliğin azalacağını insanların yaradılış komedisine pek itibar etmeyeceğini düşünür geleceğin insanının bizden şanslı olduğunu düşünürdük.

  Ama şimdi gerek şu dönem ve gerek ise yakın gelecek adeta yobazlığı ve teknolojiyi birlikte kusacak gibi görünüyor. 

  Yobazlık benim gençliğimde bu kadar değildi. insanlar daha çağdaştı. Özgürlük daha fazlaydı.  

  Teknoloji ise bizleri direkt etkileyen bir unsur değildi. Basit Televizyon, radyo her evde olmayan sabit telefonlar vardı. İnsanların büyük bir kısmının zamanı birbirleriyle sohbet ile geçerdi.

  şimdi ise her halt var ama insanlarda aşırı bir miskinlik, tembellik, umursamazlık var. Bence insan olarak özümüzü kaybettik. Hayatın esprisini , hareketliliği, olaylara tepkimizi kaybettik.

  Adeta mal gibi yaşıyor, gö*ümüzü kaşıyoruz. 

  evvelden sıradan bir espriye gülerken, Şimdi ise en komik esprilere sadece tebessüm ediyoruz. Bunun dinle, çağdaşlıkla alakası yok. Yeni gençlik moron gibi asosyal yaşıyor. Gençlerin yaşına ve kalıbına bakıyorum içim kararıyor. 

  Galiba insanlık farkında olmadan iğdiş edildi. Yeni Dünya düzeni dedikleri bu olsa gerek.

     

 12. 1 hour ago, Türk Ateist said:

   

  Valla ben ateist düşüncenin dibine dalmak ne demek, bilmiyorum. Senin gibi konuşanları anlamıyorum da. 

  Sığım biraz galiba... 

  .Mübala yapıyorsun.:)

  Ateist insan sığ olmaz. Sığ insan da ateist olmaz.

  Sığdan kastın kafası basmayan geri zekalı ise cevabım budur. 

  Bir ateist ile bir dindarı ayıran temel öğe zeka ve mantıktır. Ateistler güçlü mantık yetenekleri sayesinde varlık doktrini içinde yokluk bilmecesini zihinsel olarak bağdaştırmayan insandır.       bir Maddenin varlığı onun nedenselliğinin ütopik bir gerekçeye dayandırılması ateisti bağlamaz. Ateist   olaya  somut objektif açıdan bakar. 

  Sayın Haci ile ortak noktamız evren canlımı? sorusuna aynı mantık ile bakışımızdır. Bilgisayarın çalışma prensibi ona yüklenen yazılımın temel fonksiyonu ile denktir.

  1 bit bir işlemdir. bilgiyi temsil eder. kapasitesi ne olur ise olsun. o bir bilgisayardır. Evrende öyledir. İster bir gezegen ister bir yıldız sistemi ister ise bir galaksi olsun. Aksiyon oluşturur. Bana göre Dünya bir canlıdır. Gerek biyolojik gerek kozmolojik olsun her canlı gibi onunda yaşam süreci vardır. 

  Dindarlar ise Varlık doktrinine inanmazlar Mitolojik açıdan bakarlar. Her varlığın varoluşunda mutlak bir güç ararlar.  Onlara göre ilk  varoluş Adem ile havvadır.  dünyanın ömrünü  bu nedenle kısa tanımlarlar. Adamlara dinazorlarmı önce varoldu yoksa Adem ile havva mı desen. Sığ beyinlerinde 1 kaç bitlik devreleri yanar.. 

  Kısaca Sığ tanımlamasına sanıyorum biraz cevap verebilmişimdir.

   

   

   

 13. 4 minutes ago, Türk Ateist said:

   

  Serin suyla al o duşu. İyi gelir.

  Buz gibiydi Nerden bildin.. ? 

  Neyse..

  Evelden Haci diye arkadaş vardı.  Siz çocuktunuz. hatırlamazsınız. Bu arkadaş Admin idi. Ara  sıra da olsa sohbetlerimize katılır

  istişare ederdi.

  Sonra kayboldu.

  Bu arkadaş sanırım Charter seviyeydi. şimdi 

  primarc mı oldu nedir tepkisizleşti.

  Ateist düşünceye dalmak aslında mariana çukuruna dalmak gibidir. 

  ne kadar dibe dalarsan o kadar espriden ve hayatın zevkinden uzaklaşırsın.

  Sanırım şimdi dipteki uzaylılarla peritüal origami oynuyordur.

  İnsanlıktan uzak başka evrende..

  Ancak üzücü olan Sayın Democrassian da ben uzaylıyım demeye başladı demek ki o da aynı  yolun yolcusu

  Kısaca üyeleri bir bir kaybediyoruz.

  Yakında formun ismi ateizm yerine Ritüalizm olursa şaşmamak gerek.

  ????

   

   

 14. 1 minute ago, Türk Ateist said:

   

  Sarhoş falan mısın Mempish?

  Ciddi ciddi soruyorum bunu.

  Dostane ironi yapıyorum. 

  Kızma hemen.. Unutmaki aynı gemideyiz.

  Ben makinist sen çarkçı başı. 

  Üstelik animatörler yok. Kendi aramızda şakalaşıyoruz.

  En iyisi ben gideyim bir duş alayım.

  İskambili kar geliyorum.?

 15. 1 minute ago, Türk Ateist said:

   

  Terbiyeli ol istersen. 

  Söyleyecek başka şey bulamadın, nickime mi sardın?

  Batıya göre ?

  Türk demek barbar demek. 

  Barbar demek zorba demek,

  Zorba demek, Eşkiya demek.

  Bu nickin den sonra

  Charles Darwin in kemikleri sızlayacak.

  Bu ne biçim polim deyip tükürürdü.

  Sen Ateist.ben ateist

  En iyisi Nickin barbar ateist olsun.

  Barbar CONAN gibi heh he ?

  Canımsın...?

   

   

 16. On 30.08.2018 at 19:35, democrossian said:

  Tarikatçılara yüz verip başkalarını edilgenlikle suçlamak bir kompleks olmalı.

  Ben tarikatçılara, ateistlere, koministlere, aktivistlere, faşistlere, yüz veririm. 

  En çok yüz verdiğim sınıf ise hayvanlardır. Çünkü en dürüst canlı türüdür. ( İnsanda hayvandır dersen bunu hayvanlara hakaret sayarım.)

  Benim yüz alıp yüz vermemek gibi bir egom olamaz. 

  bana zarar vermeyen her şeye yüz veririm. 

  Senin o küçümsediğin tarikatçılar da öyle bir disiplin vardır ki  akıllara ziyan.

  Gereksiz konuşmazlar. fazla yemez içmezler. kimseye hakaret etmezler.(En azından ben görmedim.)

  Arı gibi çalışırlar, öyle bazı ateistler gibi  sabaha kadar kıçını koltuğa yapıştırıp oturmazlar. Genelde erken yatarlar.

  Haftada bir zikir yaparlar. Hoplar zıplarlar coşarlar. Stresin az görüldüğü bir yapıdadırlar.

  Egolarına hiç tanık olmadım. 

  Bu tür eğer ateist olsaydı. Fenomen olurlardı.

  Aslında bu grubun düşmanı ateistler değil, yobazlardır. 

  Onların tek kusuru Akıllarını tarikatın kerpetinine sıkıştırmış olmalarıdır.

  Ateistlerden tarikatçılar çiftleşseydi. ortaya fenomen bir tür çıkardı.

  Tabi bu işin esprisi

   

  Sayın Democrassian aslında kompleks ten bahsederken, kendini bir yokla 

  acaba ben asıl kompleks olan  ben miyim ? diye  

  Elbette hepimizin içinde biraz vardır. 

  Kıskançlığın var ise kompleksinde var.

  Kompleksin var ise korkularında var.

  Korkuların var ise Lord olmayı hak etmiyorsun dur. (Bu da nereden çıktı şimdi?.?)

  Özellikle catapult her üyenin bana göre biraz "GÜVEN" olması lazım.

  Bu bir ironi değil ta gerçektir.

  Aç kalan karpuzun kabuğunu da sever. siz semir miş siniz.

  Bu da ironi değil

  Tek fark semirdiğiniz şey gıda değil, laf salatasıdır.

  Şöyle bir baktım. 13bin küsür ileti yazan bir adamın  ulu filozof olması lazım

  Tam aksine küfürbaz, bencil ve egoist hatta ve hatta 

  1 hour ago, Mempish said:

  Tersimin çok pis olmasından korkarlar. Konuşmaya konuşurum, böcekmişler gibi davranmam ama asla cumaya gidelim zikire gidelim toplantıya derse filan gidelim gibi bir teklifte bulunamazlar. Tersim çok acayip pistir, çok fena bozarım.

  yukarıdaki gibi kötü karakterini ele veren yazılar hiç yazmaması lazım .

  Ateist anlayışa örnek olayım derken ,Underworld'un sonuna giderek başka bir yaratık olarak dönmüş olabilir misin?

  NE DERSİN?

   

   

   

 17. On 30.08.2018 at 18:07, Türk Ateist said:

  Aynen öyle, burası askerlik ocağı değil. Burada kıdeme değil, ne yazıldığına bakıyoruz biz. E ben de sana şimdi senin bana ettiğin gibi hakaretler ederim, ellerim armut toplamıyor ama ondan sonra kibarlıktan, nezaketten falan söz edemem. E ama gördüğün gibi hem hakaret etmiyorum hem de adam ol, nazik ol diye kabalık etmiyorum. Ayrıca bunları yaparken nezaket, saygı falan belletmeye kalkmıyorum.

   

  Beğendin mi cevabımı? Ona göre hazırlıklı olayım...

  Her nicke eyvallah ta Şu Türk ateist i bir oturtamadım. 

  Türk Vatansever olabilirsin.

  Türk milliyetçi olabilirsin.

  Türk ateist bana saçma geliyor. Baştan aşşağı çelişkiler yumağı.

  Adeta Gözün ün biri kalk gidelim. diyor

  Diğeri bok yeme otur diyor tarzından.

  Bisexuelim ama eşcinsel değilim der gibi bir şey

  Çözemediğin ciddi sorunların var da erkekliğe bok sürdürmeyen cinsinden

  Nereye oturtsam!  bilemedim var sen karar ver.

   

×
×
 • Yeni Oluştur...