Jump to content

loneliness

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  828
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

loneliness Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 10-02-1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. loneliness

  Siz sakın müslüman olmayın.

  İşte o zaman şizofren olmuşum demektir.Umarım olmam.
 2. loneliness

  ATEİSTLER ÖLÜNCE TOPRAK OLACAK

  Sel felaketi yada deprem felaketinde ailenizi kaybetseniz ve bir siz kalsanız,"takdiri ilahi,şükürler olsunki hayattayım" mı diyeceksiniz? Yada Bedir,uhud savaşlarına katılıp şehit olsanız eşinizi muho ya teslim edermiydiniz? Uyanın artık,kendinizi kandırıyorsunuz? Kelebekler bile kısacık ömürlerinde neşe ile uçarlarken siz neden dünyayı kendinize eziyet haline getiriyorsunuz.Kendinize acımıyorsanız çoluğunuz çocuğunuza acıyın.
 3. loneliness

  ATEİSTLER ÖLÜNCE TOPRAK OLACAK

  Ateistlerin,ateist olması sizleri neden bu kadar rahatsız ediyor.Ben anlatayım; Çünkü; 1-Onlar oruç tutmuyor,biz niye tutuyoruz.(o sizin sal...lığınızdan) 2-Onlar namaz kılmıyor,biz niye kılıyoruz.(o da sizin sal...lığınızdan) 3-Onlar hacca gitmiyor,biz niye gidiyoruz.(o da sizin sal...lığınızdan) 4-Onlar plajlara denizlere istediği gibi giyinerek gidiyor,biz niye gitmiyoruz 5-Onlar,başı açık geziyor,biz neden gezemiyoruz.(bunu bayanlar söylüyor) 6-Onlar,modern giyiniyorlar,biz neden tesettürden dışarı çıkamıyoruz(bunuda bayanlar söylüyor) 7-Onlar,gusul abdesti almıyor.... 8-
 4. loneliness

  Siz sakın müslüman olmayın.

  Bu yazdıklarını bugün mü öğrendin? Hergün allah ın yeni bir yanını tanıyorsun.Sen bir "şizofrensin".Olmayan varlıklar görüyorsun.
 5. loneliness

  Siz sakın müslüman olmayın.

  Bu cehennem ateşinin kaç fahrenayt yada kaç santigrad olduğuna bağlı.Adama bak yaa...Hee dayanıklı,başka?
 6. loneliness

  Siz sakın müslüman olmayın.

  Kabeimamı sana bir soru soracağım,bilirsen cennetliksin. İnsanlara ruh veren allah,hayvanlara da "ruh" vermiş mi,yoksa hayvanlar ruhsuz mu?
 7. loneliness

  Rızıkı veren Allahtır

  Bak öyle korkutamazsın beni,bir ayet falan yaz,korkut beni,muho kadarda mı olamıyorsun.
 8. loneliness

  Rızıkı veren Allahtır

  Helal be o adamlara,daha o dönemde bi dolap döndüğünü farketmişler.Muho yu iyi tırsıtmışlar.Muho da halkı arkasına almak için hemen oturmuş bir ayet yazmış.Adam hayatı boyunca ayet yazmış.500 yıl yaşasa 500 yıl ayet yazacakmış.Şimdi birisi yapsa,kimse inanmaz.O zaman ki yapılana şimdikilerin inanması ilginç.
 9. loneliness

  Rızıkı veren Allahtır

  Savaşacak adam bulamayınca,"Ben sizi yola getirmeyi bilirim,şuracıkta bir ayet yazayımda,gidiyormusunuz ,gitmiyormusunuz,nasıl olsa savaşta da gebereceksiniz,o dul kalan karılarınızıda haremime almazmıyım.hahahaha"
 10. loneliness

  Bu resimler ne anlatıyor?+18

  Madem Hz Adem müslüman olarak geldi ise,neden sonradan musevilik hristiyanlık gibi ekstra dinler gönderdi.Sana verilen üstün zekan ile anlat anlatamazsan üstün zekan ile git biraz araştırma yap.Bu arada her dinden olan insanların aynı topluluktan geldiklerini unutma.Çünkü bunu bilim kanıtladı.Hepimiz 50 000 yıl önce Afrikadan aynı kabileden çıktık.O zaman ne müslümanlık vardı ne de başka dinler.
 11. Evet haklısın.Küçükken camiye giderdim.Duaları okuyamadığım zaman aziiiiz hoca, cetvelle(sert tahta) tırnak uçlarımı birleştirdikten sonra 1.2.3........29.30 derdi. Hep derim sevgiyi de saygıyıda camilerde öğrendik.Bugün ateist isem bunlara borçluyum.
 12. Bence olay,hocanın kalem düşürmesiyle yeni bir yön çizmiştir.
 13. İkinci bölüm ne zaman? Merakla bekliyoruz.
 14. loneliness

  KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

  Buraya senin gibi bir hevesle atlarlar,sonrada şamar oğlana dönerler.Kuranda yazan adam gibi birşey yok zaten.İlkokula giden biri bile daha güzel daha mantıklı sureler yazar emin ol.Herhangi bir korku kitabını al oku.bulamıyorsan da araştır.Sen google diye birşey duydunmu hiç?Bak tarihimizdede var Dedem korkut masalları hem daha masum daha insancıl.
 15. loneliness

  Bu resimler ne anlatıyor?+18

  Bende aynı şeylerden bahsediyorum.Müslümanlık dini başlı başına bir tehdit unsuru olduğu için diğer dinlerde de hoş karşılanmıyor.Müslümanlar tehdit oluşturuyor diye müslüman mı öldürmek laazım buda yanlış.Dinler tarihine bakıldığında,din savaşları yapılmış, geçmişten gelen intikam duyguları var.Benim gözümde islamiyet ile hristiyanlık arasında nüans farkları var.Ama bir hristiyana göre farklı oluyor.Olayın içine din misyonerliği ve din düşmanlığı giriyor.Kuran incili bir noktada yok ediyor.Bu durum hristiyanları sorumlu kılıyor.İslamiyet olmamış olsa şimdiki müslümanlarda hristiyan olacaktı.B
×
×
 • Yeni Oluştur...