Jump to content

Vahşi Diktatör

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.230
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Vahşi Diktatör Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 02-09-1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nazi Osmanlı'sı
 • Interests
  nazi osmanlısı,osmanlı ve nazi almanyası aşırı benzerliği,Hümanizm,Atatürk,20. YüzYıl,2. Dünya Harbi.
 1. hiç sevmiyom ben bu adamı manyağın teki

 2. Vahşi Diktatör

  11 Eylül

  siz bu forumda o zamanlar saçma sapan hareketler yapmıyordunuz ki,kafam karışıkmış,beni zorla faşist yaptınız işte daha ne,atatürk şöyle böyle diye başlıklar yoktu o zamanlar,sinirlenmemişim ki hümanistliğe ve vatan hainliğine doğru bile kaymışım.
 3. Vahşi Diktatör

  11 Eylül

  ey büyük liboş-komü ittifağı, şimdi böyle bir başlık açan adamı nasıl faşist yaptırdığınızı,nasıl amerikan düşmanı yaptırdığınızı bir sorgulayın isterseniz. sizce nasıl oldu bu ? bu başlığı açtığım zaman çok uzun bir süre önce değil ki. o zaman ki durumunuza şimdi ki durumunuzu bir karşılaştırın. yahu bu vahşi niye faşo hareketler yapıyor diye bu sorun. insanları nasıl faşist yaptığınızı anlamışsınızdır umarım. Sorgulamaksa sorgulamak,görende beni Atatürk'e toz kondurmayan ona dualar eden putperest sanıcak: http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=25679&st=20 sitem ettiğim du
 4. Başlık Fatih Altaylı'nın bir yazısına göndermeydi. Orjinalı şu ''Kandırmayın Fenerbahçe'lileri,Alex falan Gelmez'' yazmışta yazmış,Alex böyle Alex şöyle,Başkaları kapar bilmemne,O kapasite yok bilmemne. Ne oldu Alex geldi. Ne diyor bu liboşlar,biz .ötümüzden uyduruyormuşuz,Kandırmayalımmış Türk'leri,Gelmezmiş Şeriat falan. ''Elhamdülillah müslümanım diyenlerin, şeriatçıyım demesi de gerekir.'' ''Cumhurbaşkanının imam hatipli olacağı günler yakındır.'' ''Ben İstanbul'un imamıyım.'' ''Mahkemenin türbanla ilgili söz söyleme hakkı yoktur. Söz söyleme hakkı din ulemasınındır.'' ''Bize g
 5. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  Tabii,Kandırmayın Türk'leri,Şeriat gelmez ! yakında açacağım başlıkta anlatacağım size fanatizm mi değil mi.
 6. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  ama satsuma başlattıııııı !! tamam çocuğum bi daha yapmaz,isteyerek yapmamıştır dimi satsuma abisi. çocuk gibisiniz.
 7. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  ludwigi sokağın dönemecinde çevirmişler taciz etmişler ağzını burnunu dağıtmışlar tehdit etmişler,o andan beri atatürke düşman kesilmiş,şeriatçılara laf söyleyemiyor,dine laf söyleyemiyor,dinci olmuş şeriatçı olmuş,bi acaip olmuş,başka açıklaması yok birden bire değişmesinin.
 8. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  iktidarda olan şahsiyetin demokrasi hakkındaki düşüncelerini unutmuş olmalılar yada değiştiğine inanmaktadırlar ki iktidarkailer liberaldir dinci değildir diyebiliyorlar. tayyib bunlara ben değiştim lan sevin beni desin sana inanmayan atatürkçü olsun derler. 90'larda .ötünü yaymaktan başka tayyibi takip etmişlerse anlarlar.
 9. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  kafan bassa eyvallah açıklayayım ama şu durumda zor be hacı,umutsuz vakasın.
 10. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  ya astur sen hasta mısın,hala iktidarda senin kafan,şuan akp yi konuşmuyoruz kafan basmıyor sanırım senin. hayır öyle bir şey demiyorsun,ikinizinde şeriatçıların sadece kıyafet özgürlüğünü istemediğine eminim,siz istiyorsun ki parti kurabilsinler,istedikleri şeyi getirebilsinler,sonuçta özgürlük için onların seni öldürmesi bir özgürlüktür !
 11. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  yazık lan bunlara acıyorum şunlara bak şımarık tipler sınıfta hani böyle saçma sapan acaip ses çıkarır ya arka sırada oturan çocuklar,onlara benziyorlar,gerizekalının teki hepsi. hatta inkılap tarihinden sıfırıda almışlardır,bu yüzden düşmanlar atatürke,tarihleri ezberleyememiştir gerizekalılar. böyle arka sırada oturup oturup saçma sapan sesler çıkarırlar ancak. saygın bir ortamı bozan şımarık çocuklar.
 12. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  sivası eben yaptı zaten. burada şeriat gelecek demiyorum ki,sen diyorsun şeriatçılara özgürlük verilmeli,işte diyorum onlara özgürlük verirsen şeriat getiricekler,diyorusn buraya kadar özgürlük getirilmeli,adam diyor açıkça senin özgürlüklerini kısıtlayacam daha niye özgürlük veriyorsun ?
 13. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  bu herifin şımarık lise çocuklarından farkını gösterene madagaskar yolculuğu. bunu hani hedefe top atıyorsun tahta çekiliyor adam suya düşüyor ya oturt oraya sabah akşam eğlen,anca o işe yarar.
 14. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  yani biz şeriatçılara özgürlük verelim,parti kursunlar,oy falan atalım onlara,buraya kadar tamam özgürlük. herifler sanki önceden demokrasi getiricem diyorda dinsizleri asacam demiyor daha ne özgürlüğünden bahsediyorsun. heriflerin şeriat getirmesini sağlayana kadar onlara özgürlük var sonra karşı çıksan nolur karşı çıkmasan nolur. görünen köye klavuz istiyorsun yetersiz astur seni.
 15. Vahşi Diktatör

  Liberal Aydınlarla Neden Anlaşamıyoruz?

  兒子的婊子 al çevir bunuda, bak ipucu veriyorum 4 kelime. hala söylediklerim doğru demiyorsun,konuyu geçiştiriyorsun,tribünlere oynuyorsun,gerizekalı,seninle işemeye gidenin aklından şüphe ederim.söylediklerin birbirini tutmuyor,lisedeki şımarık çocuklardan farksızsın.
×
×
 • Yeni Oluştur...