Jump to content

Tekosin

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Tekosin Hakkında

 • Derece
  Member
 1. Tekosin

  Ataerkillikle mücadelede yeni fikirler...

  Tarihin her noktasında siz ezim ezim ezilen kadınlar bilmiyorum da neyinize güvenerek erkeklere meydan okuyorsunuz? İyi olan siz olsaydınız şu anda ataerkil değil zaten anaerkil toplum olurdu. Erkekleri sadece sex aracı olarak görme hayalleriniz Thomas Moore'un ütopyalarını bile geçiyor. Başlığı okumaya çalışıyoum, yalanlarınıza evrimi ve bilimi de alet etmişsiniz. Neyse güçlü olan kazansın.
 2. Tekosin

  Ataerkillikle mücadelede yeni fikirler...

  Kadın erkek ilişkisi paylaşımcı değil ancak öyle olsa bile komünizmin yanlış olduğunu nereden çıkarıyorsun? Yanlışlığını hangi ahlaki temele dayandırıyorsun?
 3. Ne alakası var yav. Konuyu saptırıp saçmalıyorsun resmen. Varlıkta anlam aranmaz. Bir pirenin varlığı ne kadar anlamlıysa insanın varlığı da o kadar anlamlıdır.
 4. Varlığın bir sebebi olduğunu da nereden çıkardın?
 5. Tekosin

  Ataerkillikle mücadelede yeni fikirler...

  Erkeklerin çocuk üzerinde hiç bir hakkı olmayacaksa neden çocuk yapmak istesin? Böyle bir düşünceniz varsa bunu erkek dölleriyle değil, farklı bir yoldan yapmak durumundasınız. Erkeğin her hakkını reddediyorsunuz, onu bir pislik olarak görüyorsunuz da neden döllerini istiyorsunuz?
 6. Tekosin

  Ataerkillikle mücadelede yeni fikirler...

  Neyse bazı önerilerde bulunmuştuk ama anladık ki bunların niyeti bu değil. Yaşasın ataerkil toplum. Kahrolsun özgür kadınlar.
 7. Tekosin

  ALLAH (c.c)

  Serra tamam. Evrim yok, tesadüf yok. Her şeyi Ra yarattı. Mantıklı mı? Sana mantıklı geliyor mu?
 8. Tekosin

  ALLAH (c.c)

  Kendin söyledin işte. Gayet mantıksız. Peki ben de sana diyorum ki: Tanrıların tanrısı Ra'dır. Osiris ve Isis'e de iman etmedikçe refah bulamazsınız. Bunu size ispatlayamam. Ra'nın kudretini içinizde hissetmeniz gerekir. Şüphesiz eğer yüce Ra insanları tek başına bıraksa çok kötü olurdu. Sen buna inanır mıydın?
 9. Tekosin

  ALLAH (c.c)

  Var olmayan bir şeye bizler BU YOKTUR diyerek ortaya çıkmadık. İlk önce bunun var olduğunu iddia eden sizlersiniz. Bu durumda iddianızı ispat etmekle yükümlüsünüz.
 10. Tekosin

  Ulusalcılık Üzerine

  Çelik yelekle tartışmaya katılmanı tavsiye ederim. Delik deşik olabilirsin.
 11. Tekosin

  Ulusalcılık Üzerine

  Katılabilir miyim?
 12. Tekosin

  Nerden: Kurtuluş savaşı bir DESTAN değil MASALDIR.

  Çok duygusalsın gözüm Ben Atatürk'ün işgal istediğini söylemedim. Eğer Osmanlı savaşı kazanıp başka devletlerin toprağını işgal ederse buna karşı çıkmayacağını söyledim. Atatürk'ün işgale karşı olup böyle hümanist hümanist mesajlar savaş döneminde vermesinin bir zorunluluk olduğunu söylüyorum. Haa bu Mustafa Kemal'in halkını büyük bir savaştan çıkarıp yeniden yarattığı gerçeğine bir gölge düşürür mü, elbette hayır, ama Mustafa Kemal'in o kadar da yüce biri olduğu söylenemez.
 13. 1 söylem tartışılabilir olmakla beraber kabul edilebilir. Diğer iki söylem ise kelimenin tam anlamıyla saçmalık.
 14. Tekosin

  Nerden: Kurtuluş savaşı bir DESTAN değil MASALDIR.

  Diktator bak şimdi; Dediklerinin doğru olduğunu farzedelim. Osmanlı Devleti 1. Dünya Savaşı'na neden girdi? Bu dünya savaşında Mustafa Kemal birinci dereceden rol oynadı. Peki Mustafa Kemal barışı mı düşünyordu sadece? Mustafa Kemal'in kahraman olmasının tek nedeni Dünya Savaşı'nın beklenen seyrin tersinde gitmesinin bir sonucudur. Eğer Almanya savaşı kazansa Osmanlı gene Balkanlardaki eski topraklarını işgal edeceklerdi. Tabi işler istediğiniz gibi gitmeyip her cephede rezil kepaze durumuna düşerseniz işte o zaman ülkemi savunuyorum ayaklarına yatıp, ülkemizi işgal ediyorlar diye bağırabi
 15. Tekosin

  Nerden: Kurtuluş savaşı bir DESTAN değil MASALDIR.

  Yav İstanbul'u almak o kadar kolay mı? Kaç kere kuşatılmıştı Osmanlı'dan önce. Savaşı kazanmış Osmanlı'ya bazı çatışmaları kaybettiği için çamur atıyorsun. Osmanlı çok iyi bir strateji yürütemeseydi gene alınamazdı İstanbul. Fatih'in zekası bu kuşatmanın başarılı olmasında önemli rol oynamıştır tabi.
×
×
 • Yeni Oluştur...