Jump to content

herakles79

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  3.742
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

herakles79 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 22-07-1979

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Kuran'daki Lem ifadesine henüz anlamını katmak şu absürtlüğü doğurur. İhlas süresinde Lem yelid ve lem yuled var. Henüz doğmadı ve henüz doğurmadı.Saçma olmadı mı? Allah henüz doğurmadı ama her an doğurabilir Yok demekle olmuyor değil olmadığı için yok. Burada başçavuşusun beygiri osurmuyor.İşkembeden sallamıyoruz. Henüz yok. Bilmiyorsan sus otur.Anladın umarım.Anlamadıysan da sorunum değil.
 2. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Ben o şahsın cevabına katılmıyorum.Henüz kelimesi de ayette yok diyorum.Farklı düşünüyoruz.O henüz ifadesinin varlığına ve bunun boşanma döneminde henüz adet olmama durumuna yormasına hiç katılmıyorum. Ayrıca o şahsın açıklamaları beni bağlamaz.Seni tatmin ediyor oluşunun hiçbir önemi de yok. Kendin çalıp kendin oynama. Ya bi git işine.
 3. herakles79

  İSLAM BU!

  Kafir gerçek olanı gizleyendir. Siz gerçeğe nasıl vakıf oldunuz?Bir yerde Ayşe fosiline mi denk geldiniz? Yoksa saçma sapan hurafelere üşüşerek kendinizi gerçeğin savunucusu mu sandınız. SAPIKSINIZ.SAPMIŞSINIZ.
 4. herakles79

  İSLAM BU!

  Şu forum Ayşe ve 9 yaş saçmalığından kendini bir kurtaramadı gitti.Ne kadarda üşüşüyorlar bu saçma sapan hurafeye.
 5. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Kimi neyi neden kıskanayım? Takılmışsınız bir pedofile gidiyorsunuz. En sonunda sübyanı yasaklamamış o halde serbest gibi saçma bir avuntuya sarıldın. Buna zeytinyağı değil ciddi bir hakareti hakediyor ama boşver. Zeytinyağı dediğim için teşekür edeceksin yakında meraklanma.Kendinden utanırsın umarım.
 6. herakles79

  İSLAM BU!

  Allah'ın elçisinin bunu yaptığının hiçbir somut delili yoktur. Ayşe'nin yaşını mutlak doğru hesaplamış olan Mekke Nüfus İdaresi de mevcut değildir. Birilerinin fantazileri ve rivayetleri dışında bişey yok ortada.
 7. herakles79

  İSLAM BU!

  İslam geleneğinde pedofil eylemlerin uygulanmış olması Kuran'ı bağlamaz.Tüm müslümanlığı da.
 8. herakles79

  Deve

  Onlar daha light, Nasara dinin daha çok özüyle ilgilenen,haniflere çok katı davranmayan ve onlara yaşam alanı bırakan ama belli putperest düşüncelerle hurufi doktrinleri takip edenler. Sünnileri-Yahudi Alevileri-Nasrani ile denk düşünebilirsin.
 9. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Saçmalığa karşı neden kavga etmeyelim ki. Absürt bir başlık açıyor,sana zırvaladığın her türlü şekil gösteriliyor ama hala bunun üstüne yeni birşeye sarılarak zeytinyağılık yapıyorsun. Anlaşılıyorki bir tarafın fazla kalkmış zamanında ama sen ve senin gibi mantık fukarasının bişe öğretmeye kalktığı meydan değil burası. AL BAŞLIĞINI Bİ TARAFINA MONTE ET.KURAN'DA YASAK DA DEĞİL.
 10. herakles79

  İslam benim anladığım gibidir.

  İyi yapmışsın hadissiz din olmaz deyip namaz vakti rekatına üşüşenlere sen gibisi de lazım. Tornadan çıkmış kopy paste bireyler ve sürüler yetiştirmek isteyenlerin din tüccarlığına izin vermemek en güzeli.
 11. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Sendeki mantığı görebilecek mantığın baya bir uçmuş olması lazım.Sen kim mantık kim?
 12. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Hangi pasaj içinde geçiyor ona bakmak lazım.Allah şuna haram dedi diyenler olmuş demek ki.Haram kılmadığı birşeye.Ama bu demek değil ki.Kuran'da yazmayıp, yapabileceğimiz onca saçmalık/hata/kusur var. Onca şey sayarım yapılmaması gereken ama Kuran'da olmayan.
 13. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Ben sende mantık aramıştım o soruda:) Boş arayışmış.
 14. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Ateistler, Kuran'da evlilik ayetlerini iyi okusunlar. Emri bil maruf (Bu ifade topluma bu konuda kural koyma yetkisi verir) diye ifade var ve karşılıklı rıza var.Mehir var o var bu var.Yani ortada maddi konuları konuşabilecek bir düzey var. Kız çocuk,kadın ifadeleri ayrıca var Kuran'da. Kısacası aha sübyan mübyan falan filan deyip işi sulandırmanın alemi yok.
 15. herakles79

  Bir Pedofili Ayeti Daha!

  Kırmızı ışıkta geçebiliriz yani Kuran'a göre.Çünkü yasaklanmamış. Mantık çürük bu noktada.
×
×
 • Yeni Oluştur...