Jump to content

uğur

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.027
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

uğur Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 13-09-1969

Contact Methods

 • MSN
  ugursuer41@hotmail.com
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  kocaeli
 • Interests
  Resim , felsefe , coğrafya , tarih , Türk tarihi<br /><br />Spor

Güncel Profil Ziyaretleri

3.249 profil görüntüleme
 1. forumdan gitmene gerçekten çok üzüldüm.. umarım yeniden buluşabiliriz buralarda.. sevgiler..

 2. uğur

  ZORDA OLSA

  Ayrıntı kardeşim ; zamanla tanrının gerçektende olmadığı fikrine alışacaksın..Bazen insanın canı çok sıkkın olduğunda sığınacak bir liman aramıyor değil..Bunu yaşadık hepimiz.. Ben ilk zamanlarımda , yanlış mı düşünüyorum acaba deyip , tanrının bir işaret göndereceğini düşünerek korkardım .. Ama bakıyorsun tınn....Kimseden ses , işaret geleceği yok..Çünkü öyle biri yok..Zaten olması da mümkün değil..
 3. uğur

  Kürtler tam olarak ne istiyor?

  Neden bütün hainler tam demokratlık isterler..?? Bence işin sırrı orada.. Ne kadar demokrat da olsanız hala demokrat değilsinizdir..Bu gidişle Türkiye bölünene kadar da tam demokrat olamayacağız..
 4. Bu fikrine katılıyorum..Hayvan hayatta kalmak için öldürür , ama insan zevk için bile öldürebiliyor mesela Benim tek itirazım , yurt sevgisini hayvansal içgüdü olarak tanımlamak.. Haa belki hayvan ataların geliştirdiği bir duygu olabilir , ancak doğuştan geldiğini düşünmüyorum pek..
 5. Ben içgüdü sözüne katılmıyorum.. Hayvanlarda zekidir..Zekası olan bir canlı , beyniyle hareket eder, içgüdüsüyle değil bence..
 6. Haci abi şöyle düşün ; yıllarca çalışıp didinip binbir zorlukla bir ev almnışsın..Yani başını sokacak , yuvanı kuracak bir yer.. Bir gün birileri gelip evini elinden almaya , seni de evinde misafir gibi yaşamaya zorluyorlar.. Eee ne yaparsın bu durumda , evini ve yuvanı korumaz mısın..?? Hayvanlar bile yaşam alanlarını yabasncılara karşı korurlar..Biz insanız diye korumayalım mı..??
 7. uğur

  BİR ÖNERİ

  Yahu şu öneriyi bile faşist - sosyalist muhabbetine döndürdünüz yaa bravo.. Her tarafınızdan ideoloji fışkırıyor... Artık yazmak bile gelmiyor içimden.. Nerde o eski seviyeli günler... :cray:
 8. uğur

  2008 HAC ANILARI

  Şu başlık bile provake ediliyorsa , ne diyim artık... Çiğdemin dediği gibi ; Aşkım sen bakma onlara... Kusura bakmadın di mi Brguzar hanım.. :good:
 9. uğur

  "Üç renkli Bayrak Kürtlere hediyemdir"

  PKK lılar biliyor mu ki, yandaşları bilsin..??
 10. Bir Bilge gider , bin Bilge gelir , rahat olun.. :acute:
 11. uğur

  Uçak nasıl uçar?

  Bu hareketler flaplar yardımıyla yapılıyor..
 12. uğur

  Uçak nasıl uçar?

  Şimdi Karadenizli Temel soruyormuş ; Ula Dursun , haçan bu PERNOLİ , PASCAL denen uşahlar bu yasaları bulmasaydı ha bu teneke uçamayacah mıydı..??? :acute: Aklıma gelmişken bir fıkra anlayatyım, Temel le Dursun uçakla Trabzondan Almanyaya uçuyorlarmış.. Uçak havalandıktan 10 dk sonra pilot bir anons yapmış '' sayın yolcularımız uçağımızdaki motorlardan biri arıza sebebiyle durmuştur , merak edecek bişey yoktur uçağımızda daha 2 adet motor vardır'' demiş. Neyse bir süre sonra ikinci bir anons duyulmuş ' sayın yolcularımız , uçağımızdaki motorlardan biri daha arızalandığı için durmuş
 13. uğur

  Uçak nasıl uçar?

  Hacı ağabey , kuyruk flapı tek başına iş görmez.. Ana kanat flapları uçağı önden yukarı , arka kanat flapları uçağı arkadan aşağı iter.. Yani tek başına iş görmez diye dedim.. Hemen kızma yaaaa..
 14. uğur

  Organlarımız Görevini Nasıl Biliyor?

  Görevlerini yapamayanlar , imalat hatası sanırım.. :acute:
 15. uğur

  Uçak nasıl uçar?

  Kanatlardaki flaplar , uçak hızlanırken açılarak , havanın basıncından dolayı yukarıya doğru olan itme kuvvetini arttırmak için kullanılır.. Yani düşük hızda kesit alanı arttırıp uçağı yerden kesmek için.. Uçak havalanıp hızı belli bir değere geldiğinde artık flaplara gerek kalmaz , aynı otolardaki şanzıman gibi , uçak hızlandıkça kesit alanın fazla olması gerekmez.. Kuyruktaki flap uçağın burnunu kaldırmak içindir..
×
×
 • Yeni Oluştur...