Jump to content

Adnan Menderes

Recommended Posts

devrimin ardindan, ülke capinda genel bir temizlik harekati düzenleyeceğiz ve bu harekat sonucu ülkenin mezbahaya dönüşeceğinden eminim.sorusturma, yargilama ve gözalti bile olmayacak, yakaladiğimizi tutuklayip kursuna dizeceğiz.

bence avuçlarını yalasan daha iyi

ayrıca forum yöneticilerinden kimse görmedi sanırsam yok eğer görüpte müdahale etmiyorsa

ama sanmıyorum bu forumun yöneticilerinin senin gibi terör düşkünü olduğunu.sol bir yere kadar

senin cümlelerine diyecek laf bulamıyorum

tarihinde rh-negatif tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hani fikir özgürlüğünü savunuyordunuz, alin size fikir özgürlüğü benim devrimcilik anlayişim budur ve devrimci şiddet üzerine kuruludur, yikici ve baskicidir ama burjuvazinin ve onun uzantilarinin(liberaller faşistler vb..)üzerine baski.

seninki fikir özgürlüğümü terör tehdidimi,önce seni destekleyecek halk desteğini bul arkana

ama dikkat et linç edilme bilirsin ne demek istediğimi.

Sitelerde Paylaş
devrimi yaptiktan sonra bizimle olmayan ve bizden olmayanlarla işbirliğine giden herkesi(faşistler liberaller gericiler stalinistler vb..)kurşuna dizdirip işkencelerle öldüreceğimiz için bu meseleleri tartişmaniz artik boşunadir.hepiniz ittifak kurup biz bolşevizm yandaşlarina karşi savaşmalisiniz.

Sen insan mı sayıyorsun kendini yoksa sen de hayvan olduğunun farkında mısın?

Ben liberalim, bu forumda faşist ve gericiler de var.. Stalinist mi bilemem ama Stalin'i savunan insanlar da var...

Şimdiden öldürsene bizi... Kurşuna dizdir, sonra işkencelerle öldür bizi!

Kurşuna dizilip sağ kalıp bir de işkence göreceğiz, nasıl olacaksa, azmış köpek, ne yazdığını bilmiyor.

Sitelerde Paylaş

Bu arada sosyalist, komünist arkadaşların "liberal" yada "liberteryen" sözünden ne anladığını çok merak ediyorum. Bunun YSverdlov gibi öldürmekten bahsetmez hepsi ama genel bir düşmanlık var, sizce liberal nedir? Benim bu forumda yazdıklarımdan az çok benim hakkımda fikir sahibi olmuşsunuzdur... Ben liberalim. Bana da düşman mısınız? Yada beni kendinize düşman olarak görüyor musunuz?

Bilgehan

Sitelerde Paylaş
devrimin ardindan, ülke capinda genel bir temizlik harekati düzenleyeceğiz ve bu harekat sonucu ülkenin mezbahaya dönüşeceğinden eminim.sorusturma, yargilama ve gözalti bile olmayacak, yakaladiğimizi tutuklayip kursuna dizeceğiz.

sen bu dediklerini yaparsın, ama (o))) yaparsın

:lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

YSverdlov denen sapığa küfrettiği için buldum'un hesabını 24 saat durdurdum..

YSverdlov'a da ihtar ediyorum.. Kimseyi tehdit edemezsin.

Tehdit kelimelerle işlenen suçtur.

Tehdit düşünce özgürlüğünün bir gösterisi değildir.

Tehdit korkaklıktır..

Sen korkak bir sapıksın..

Bu tür bir yazını daha görürsem, forumla ilişkini süresiz keseceğim..

HACI

Sitelerde Paylaş
Bu 17 sinden 19 una marksist literatürü hatmettiğini, sosyalizme ve komünizme dair en kral çözümlemeleri yaptığını iddia eden vatandaş bu forumda eskiden hangi nick ile bulunuyordu acaba?

Bir yerlerden tanıdık geliyor bu gazoz...

iddia etmek mi? sen daha "marx dede" "lenin amca" demeyi öğrenirken ben lenin'in proleter devrimin devlet sorununa bakiş açisini incelediği devlet ve ihtilal adli kitabini okuyor, kafamin içerisinde ekim devrimini ve paris komününü bile canlandiriyordum.sirf bunun yüzünden beni cekemeyen cevremdekilerin arasindan afaroz olmus ve kendisine zorla içirilen 2 mg risperdal(anti psikotik ilaçtir) yüzünden zeka seviyesi ve yaraticiliği iyice firlayip adeta okudugu adamlari aşmiş birisiyim.üstelik tüm bunlari dişariya hiç bir şekilde belli etmemiş(burasi sanal ortam oldugu için böyle konusuyorum) etrafindaki insanlara salak gibi görünerek onlarla dalga geçmişliğim vardir.

sen nesin ki benim hakkimda konusma işine kalkişabiliyorsun, ben gazozsam sen osuruk bile değilsin bunu önce iyi belle.

biraz daha kastirirsan marksist teoriyi bu foruma birbir yazmaya başlarim ve forumun deyim yerindeyse içine güzelce bir ederim, akilli ol.kim oldugum hakkinda bilgi sahibi değilsin, herkesi kendin gibi zannetme.

wikipedia için yazdiğim "devlet ve ihtilal" özetini okumak için;

http://tr.wikipedia.org/wiki/Devlet_ve_Devrim

buyur bakalim.

tarihinde YSverdlov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"mütevazi olup karizma yapalim bilgi biriktirelim kariyer olusturalim" "bunun aksi davranan bir bok olamaz" şeklindeki zihniyeti ben 1.5 sene önce biraktim.başlarda bu zihniyetin en azili savunucusu idim, fakat sonralari çevreden yedigim darbeler yüzünden bunu tamamen birakip etraftaki insanlari ezmenin tek yol oldugunu anladim.ama bunu açikça yapmaya halen gönlüm elvermiyor bu yuzden forum ortami gibi sanal yerlerde yapıyorum.şimdi anladiniz mi kişiliği mi ?

tarihinde YSverdlov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
"mütevazi olup karizma yapalim bilgi biriktirelim kariyer olusturalim" "bunun aksi davranan bir bok olamaz" şeklindeki zihniyeti ben 1.5 sene önce biraktim.başlarda bu zihniyetin en azili savunucusu idim, fakat sonralari çevreden yedigim darbeler yüzünden bunu tamamen birakip etraftaki insanlari ezmenin tek yol oldugunu anladim.ama bunu açikça yapmaya halen gönlüm elvermiyor bu yuzden forum ortami gibi sanal yerlerde yapıyorum.şimdi anladiniz mi kişiliği mi ?

Anlaşıldı!

Kalleş ve korkak........

Kancık da diyecektim ama, yanlış anlaşılabilir.

Sitelerde Paylaş

Peki gerçekten bilgili misin? Yoksa bi kaç kitap okuyup ezberlediklerini mi satıyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...