Jump to content

İşte Çatlı'nın "devlet sırrı" eylemleri

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Herkes kendi düşüncesinin karşıtına katil diyor, evet bütün görüşler adam öldürmüştür.

Çatlı da bunu yapmıştır aynı şekilde komünistlerde. Birilerine katil diye saldırmak kimseye yakışmıyor anladınız mı, hepimizin içinde birer katil vardır. Bu yüzden bu adam şu kadar insanı öldürmüştür demek o kişinin bağlı olduğu görüşün başkalarını öldürmediğini göstermez ve bu tam anlamıyla ikiyüzlü sahtekârlık olur.

Saldıracak ve eleştirecek başka bir yöntem bulun.

Sitelerde Paylaş
Herkes kendi düşüncesinin karşıtına katil diyor, evet bütün görüşler adam öldürmüştür.

Çatlı da bunu yapmıştır aynı şekilde komünistlerde. Birilerine katil diye saldırmak kimseye yakışmıyor anladınız mı, hepimizin içinde birer katil vardır. Bu yüzden bu adam şu kadar insanı öldürmüştür demek o kişinin bağlı olduğu görüşün başkalarını öldürmediğini göstermez ve bu tam anlamıyla ikiyüzlü sahtekârlık olur.

Saldıracak ve eleştirecek başka bir yöntem bulun.

baksana kardeşim yukardakileri bir kısmı diplomatlarımızı katleden ermeni örgütü asalayı destekliyor bir kısmı pkk yı tabiki böyle saldıracaklar yoksa mazallah üstlerin azar işitirler

Sitelerde Paylaş
Çatlı için bu sözleri söyleyince bu katili temize mi çıkarmış oluyorsunuz?

12 Eylül öncesi Türkeş'in faşist tosusuncuklarından olan bu adam defalarca içeri girmiş ve cinayetten aranan bir katil. 7 Tip'linin katledilmesinde başrolde. Cinayetten arandığı için firarda, daha sonra birdenbire Ağca ile Papa suikastında yargılanıyor.. Uyuşturucu işinden yakalanıp Avrupa'da hapis yatıyor ve kırmızı bültenle tüm dünyada aranıyor.. Onu tanıyanlar belindeki silahı adam vurmanın dışında belinden çıkarmadığını söylüyorlar. Gazinocu topal cinayetinin baş sorumlusu. Haraç-maraç meselelerinde baş rollerde. Sırf Susurluk ilişkisi bile rezilliğin daniskası. Her işi pislik. Zaten kendi de bir pislik. Adam aranan kanun dışı bir kişilik.

Okuduklarınızı anlayabiliyormusunuz, yoksa boşuna mı yazıyoruz?

Ben çatlı insan öldürmemiştir mi yazdım. Bütün görüşler insan öldürmüştür. Siz de öldürdünüz diğer görüşlerde. Ama garip olan sizin karşı tarafa katil diye saldırmanız.

12 eylülden önce sağcılar solcuları, solcular sağcıları öldürüyordu. Yani her iki taraf da bu işlemi yapıyordu.

Solcular öldürünce bir şey olmuyor da sağcılar öldürünce mi oluyor.

Sitelerde Paylaş

Elvis. Tarih fukarası zavallı. Kanlı Pazar nedir, bir araştır bakalım. Solcular babalarının keyfine mi silaha sarılmış? Sen yürüyüşlerle, mitinglerle, sendikalarla, örgütlenerek demokratik yollardan hakkını arayan kitlelerin üzerine, polisi, askeri, silahlandırılmış çapulcu takımını yollarsan neticesine de katlanırsın. Sadrazamın nesi sanıyorsunuz kendinizi?

Sitelerde Paylaş
Elvis. Tarih fukarası zavallı. Kanlı Pazar nedir, bir araştır bakalım. Solcular babalarının keyfine mi silaha sarılmış? Sen yürüyüşlerle, mitinglerle, sendikalarla, örgütlenerek demokratik yollardan hakkını arayan kitlelerin üzerine, polisi, askeri, silahlandırılmış çapulcu takımını yollarsan neticesine de katlanırsın. Sadrazamın nesi sanıyorsunuz kendinizi?

Bu herşey devlet yüzünden oldu anlamına mı geliyor. Hem de iki taraf dan sadece birinin suçlu olduğunu mu gösteriyor.

Ben ne sağcıyım ne de solcu. Bu iki görüşe bakarsak hepsi ülke için birşeyler yapmak isteyen gençlerdir.

Sosyalistler 6. filonun İstanbul da demirlemesinden ne kadar rahatsız olmuşlarsa bende o onun orada olmasından aynı şekilde rahatsızımdır. Ülkücüler nasıl ülkede sosyalist devrim olmasını istemiyorlarsa bende istemiyorum.

Hiç kimsenin görüşü başkasının ki ile uyuşmaz. Herkes farklı ideolojilere bağlıdır ama ortak payda vatandır.

Ama bu onların birleşmesi için yetmiyor ve dünyada hiçbir zaman uzlaşı sağlanamaz. Güçlü olan kimse onun sözü geçer.

Sitelerde Paylaş
Nasıl bir vatansever olduğu buradaki yorumlardan belli değil mi?

Ermeni terörünü bitirdiği için, Apo ve diğer itleri ölüm korkusuyla yaşattığı için minnettarız...

evet aynen bu iletiye katılıyor. ve ekliyorum..

hakikatli bir vatan evladıydı..

kendisi hakkında baya bilgiye sahip bir zat olarak tam puan sayın çatlı..

Sitelerde Paylaş
evet aynen bu iletiye katılıyor. ve ekliyorum..

hakikatli bir vatan evladıydı..

kendisi hakkında baya bilgiye sahip bir zat olarak tam puan sayın çatlı..

noktayı koymadınn

allahtı da sız bılmıyorsunuz

eger sız bu adamı savunursanız bır baskası her ıstedıgını savunabılır

Sitelerde Paylaş

Catli soguk bir katildi, gozunun yasina bakmadan kendi cocugunu dahi oldurecek cinste bir cinayet makinasiydi, ama gorunus itibari ile ajan olma ozelligi vardi. Boylesi bir insani her devlet arzular. Ne dersen onu yapar.

Peki Catli denen iti kimler yonlendirdi? Kimler o gorevleri verdi? Iste bu sorularin yaniti TC dir. Suclu disarida degil, icerde aranmali ve nitekim , sanirim ergenekon ile bu tur sorulara birazda olsa yanit bulunacak, ama bu yanitlarin icinde yesil sermayenin yonlendirdigi Islami teror orgutleri de yer almali, ne yazikki islami teror hususunda en ufak bir kipirdanma olmiyacak, olamazda.

Catliya kimse sahip cikmasin, onun Turklukle falan alakasi yoktu, onun icin muhim olan, silah ve oldurmekti. PKK yapilanmasinda Kenan Evrenin Catliyi kullanmis olmasi olasidir.

Bekliyelim gorelim.

Sitelerde Paylaş
Çatlı isimli faşist it'i Atatürk ile ilişkilendirmeye çalışan sapkınları da gördük.. Bravo size...

Bu başlığı katil faşist it'lere methiye dizmek için kullanırsanız kapatılacaktır..

Benden mi bahsediyorsun?

Çatlı'yla Atatürk'ü ilişkilendirmedim, içinde Atatürk geçen iletimde Çatlı'nın Ç'si yoktu...

Sitelerde Paylaş
Catliya kimse sahip cikmasin, onun Turklukle falan alakasi yoktu, onun icin muhim olan, silah ve oldurmekti. PKK yapilanmasinda Kenan Evrenin Catliyi kullanmis olmasi olasidir.

Bekliyelim gorelim.

güldürme beni,pkk ile çatli emcugu mu?ayrica türklük neymis a.q?

Çatlı isimli faşist it'i Atatürk ile ilişkilendirmeye çalışan sapkınları da gördük.. Bravo size...

Bu başlığı katil faşist it'lere methiye dizmek için kullanırsanız kapatılacaktır..

birisi tc'nin kurucusu diğeri ise onu koruyup kollayan köpektir.

Sitelerde Paylaş
güldürme beni,pkk ile çatli emcugu mu?ayrica türklük neymis a.q?

Evet PKK ile Catli. Birini Kurt irkcilari digerini Turkiyedeki irkcilar sahipleniyor. APO baska telden calarken PKK uyeleri bambaska telden caliyor. Iste catlida APO nun caldigi teli caliyordu. Yani "gibi gorunmek,ama olmamak"

Turkluk; fasizan goruslerin irkci yaklasim ile Turkiyedeki halklari tarifidir Turkculuk. Yani ona sahip cikan basta Ulku Ocaklari hic sevinmesin dedim. Catli derin devlet denilen kademenin sadece bir tetikcisidir, katildir, canidir.

Sitelerde Paylaş

Nedense sohbetlerde senin anlattigin sekilde PKK tarif edilir, ama isin pratigine bakildiginda PKK nin gercek yuzu goruluyor. APO ilk donemlerde bagimsiz bir Kürdistan vaadi ile yola cikmistir, siyasi gorus olarak SSCB destek amacli olarak Kominist bir gorusu aldi. Peki APO sozunde durdumu? Yakalanmadan bir iki sene oncesine kadar Demokratik Turkiye kavramini ortaya atti.

PKK nin eylemler asla ve asla Kurtulus savasi ile mukayese edilemez, neden? Kurtulus savasi yillarinda tum Anadolu halklari tek bir yurek halindeydi, sanirim bu kadari yeter sanar.

Sitelerde Paylaş
PKK nin eylemler asla ve asla Kurtulus savasi ile mukayese edilemez, neden? Kurtulus savasi yillarinda tum Anadolu halklari tek bir yurek halindeydi, sanirim bu kadari yeter sanar.

kürdistan dediğimiz ise bir devlet değil bölgedir,nüfus bileşimi olarak cogunlugun kürt ulusundan meydana gelen bir bölge.örneğin türkiye bir bölgeyi ifade eder ama Türkiye Cumhuriyeti bir devleti ifade eder.Siz de bundan analoji kurarak düşünün.

gelelim meseleye,

türk kurtulus savaşi sadece türk ulusunu bağlar.ve yabanci emperyalist devletlerin kolonizasyon politikalarina ve askeri işgallerine karşi verilmiş mücadeledir bu mücadele burjuva demokratik devrimi beraberinde getirmiş ve türkiye sizin deyiminizle çağdaşlaşmiştir..ayni şekilde bugün kürt halki da sömürgeci-faşist türk devletine karşi ulusal kurtulus mücadelesi vermekte ve demokratik devrimini tamamlama aşamasindadir, kürtlerde olusan bu ulusal bilinç bundandir ve devletleşme sürecindedirler.

tarihinde YSverdlov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
PKK kürtçü yada irkci değildir

Evet PKK ırkçı değildir,fakat milliyetçi ögeleri reddedilemez.İdeolojik olarak çökmüş bir grup yığıntı...Başlarda kısmen doğru bir fikirle fakat yanlış yöntemle yola çıktılar,şimdi fikir falan kalmadı.Onun bunun bir tarafını yalarlar.Uğur Mumcu'nun(ki hemen saldırmayın Kemalist diye,tanıdığım en,belki de tek düzgün Kemalistttir) PKK finansörleri dosyasını bir göz atın...

İsrail ve diğer yabancılar habire Güneydoğu'dan toprak alır,eşraf kudreti kırılmadan ezmeye devam ederken birilerinin bu düzensizlik,dolayısıyla çıkar ortamını koruması gerekiyordu.O birileri kim yazmama gerek kalmadı sanırım...

Kürt Sorunu'nu elbet konuşacak,Kürt kardeşlerimizin tüm haklarını savunacağız.Ama PKK'nın bu konudan nemalanan,solla bağdaşmayan bir örgüt olduğu kanısındayım.Devrimci ortam oluşana kadar devrimci şiddetin kullanılamayacağını düşünüyorum bu arada...

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
herkes sıtede goruslerını belırtmesi serbesttır

eger gorusten dolayı banlanıyorsa ınsanlar ılk tük mıllıyetcılerı banlansın

Vatani görevini yapan askerleri öldürenleri ve meydanda bomba patlatıp masum onlarca sivil'i katledenleri savunmak düşünce özgürlüğü ise ben sizin görüşünüzün ta... :angry:

Sitelerde Paylaş
Kürt Sorunu'nu elbet konuşacak,Kürt kardeşlerimizin tüm haklarını savunacağız

sence türkiye cumhuriyeti devleti demokratik(liberal) mi? yoksa faşist mi? önce bana bunu söyle ona göre tartişalim.bana soracak olursan ikincisi doğru.tamam bir parlamento var yasama gücü taniniyor ama bu bana göre göstermelik, yani asil işi yürütme ve faşist-derin devlet icra ediyor.

peki böyle bir ortamda demokratik mücadele sözkonusu olabilir mi?faşist teröre karşi devrimci yada ulusalci şiddet, mücadele gösterilmediği sürece çözüm sağlanabilir mi?kürt halki kaderini eline almak istiyor buna sömürgeci devlet "hayir sen türksün ve öyle kalacaksin bu ülke bölünmez" diye yanit veriyor, sence pkk'nin hpg den başka seceneği kalmiş midir?

PKK'nın bu konudan nemalanan,solla bağdaşmayan bir örgüt olduğu kanısındayım.Devrimci ortam oluşana kadar devrimci şiddetin kullanılamayacağını düşünüyorum bu arada...

pkk eski bir sol örgüttür, hiç bir zaman milliyetçi olmamiştir.çünkü ezilen ulus milliyetçiliği ulusalcilik olarak adlandirilir.

tarihinde YSverdlov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

PKK kurulus itibari ile irkci soven Kurt orgutudur. Hic lafi uzatmiyayim ve size asla saklanmayacak bir ornek vereyim; PKK, neden PKK? PKK nin anlami nedir? Hangi dildedir? Bu basarili olursa bu isimle hangi mecliste yer alir?

PKK irkci temeller ustune kurulmus bir orguttur, zaman asiminda SSCB nin cokmesi, Amerikanin Iragi isgali sonunda PKK artik tutunacak dal bulamamistir ve kendi yuvasina yani Turkiyeye donmustur, soylemleri cok yumusamistir, TC ile isbirligi yapilmasini zaten APO yakalandiginda ucakta belirtti. Avrupada kisleri sen Kurt degilsin diye rahat birakmyan PKK sempatizanlari, uyeleri, yonetici kademe artik nedense her yil Turkiyeye gidip yatirimlar yapiyor, hemde Akdeniz kiyilarinda.

Hic kitap okumaya, program okumaya gerek yok, teoride hersey gulluk gulistanlik olsada yinede pratige bakilmalidir, meyveleri yenilmelidirki o meyvenin acimi tatlimi oldugu anlasilsin.

TC anayasasinda yer alan ve gercekten insanlari koruyan yasalarin olmasina ragmen sokaktaki halk neden Polisten, koylerdeki halk neden askerden eziyet goruyor? Gercekler hayattadir, gercekler asla kitaplarda yer alamaz. Sadece dusunmek icin bir firsat tanir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...