Jump to content

yeni bir din ihtiyacı

Recommended Posts

Sevgili ateist arkadaşlarım. Bu böyle gitmeyecek. Artık bir yerde bu aylaklığa son vermemiz gerekiyor. İpe sapa gelmez, allahbabanın gıcık olduğu adamlar olarak, allahbabayı kızdırmaktan vazgeçmeliyiz. Kızdığını mı nereden biliyorum. Hava atmak gibi olmasın ama geçen bize çaya davet ettim. Geleceğinden hiç umutlu değildim. Meğer plazma tv de bizi izlemekten sıkılmış. Yeni bir büyük ekran alana kadar geleyim bari naklen izleyeyim dedi. Öyle sevindim ki. Ev arkadaşımı aradım hemen. Olum evi topla pasta börek al dedim tansaaştan. Önce dinlenecem bugün evi toplayamam dedi lavuk. Önemli misafirimiz var dedim. Kim geliyo kızım misafir falan gelmesin diye öfkeli öfkeli konuştu. Allahbaba gelecek dedim. Cevabım üzerine yayları gevşedi hırbonun. Yalakalık yapacak, şimdiden cennetten boğaz manzaralı jakuzili yer kapacak ya. Yalnız mı gelecek dedi. Yok dedim 4-5 huri kapacakmış gelirken. Pek bi sevindi. Ben de nuri sıpariş ettim ama hepsini meryemananın altın günü için yollamış. Neyse teli kapadıktan 1 saat sonra evdeydik. Ev arkadaşım hurilerle aşna fişneye dalmışken biz de Allah babayla koyu bir sohbete daldık. Arkadaşlar allahbaba meğer bize pek bir içerliyormuş. Oturdu anlattı uzun uzun, inanır mısınız kimi zaman benim bile gözlerim doldu. “ben bir bina inşa ettim siz yıkmaya çalışıyorsunuz” diye inleyip durdu. O an kendimden, bizlerden nefret ettim. Sonra haklı olarak “benim inşa ettiğim binayı yıkmakla uğraşacağınıza neden sizde bina yapmıyorsunuz “ dedi. Öyle hüzünlendim ki, gözlerimden boncuk boncuk yaşlar döküldü. Bunu gören tanrının içi rahatlamış olacak ki üzülme dedi. Ben size irade verdim, bu benim hatamdı dedi. Öyle kahroldum ki pişman olmasına, sordum biz ne yapalım diye. Muhammedin musa isa bahullah nın yaptığını yapın dedi. Hemen çakozladım mevzuyu. Bizim de bir din bulmamız gerektiğini çarçabuk kavrayı verdim. Artık allahbabaya yaptığımız haksızlığa son vermemiz gerekiyor. Bizde bir din bulmalıyız. Önce peygamber adaylarını belirlememiz gerek. Sonra belirlediğimiz delegeler kutsal kitabımızı yazar. Aslında bu işi ev arkadaşımla sakin sakin yapalım istedim ancak lavuk hala hurilerle birlikte üzüm yiyor. Göt göbek büyüdü huriler bunu terk edecek farkında değil. Hele öyle şapur şupur karpuz yeyişi var ki sormayın. Nasıl oluyor da o canım huriler hala bunla birlikte bilemiyorum. İman gücü bu olsa gerek. O karpuz suyunu tişörtüne döke dursun, bizde bir din bulalım artıkın. Allahbabaya yaptığımız eziyet son bulsun.

Sitelerde Paylaş

Çükütay'ın gerçek kuran'ı ne güne duruyor..Tüm canlıların her daim sevişmek suretiyle çükütayı zikrettiğini görmüyor musunuz?Bu çükütayın hikmetinin en büyük kanıtı değil mi?Ne büyük bir ibret!...Ne ebedi mucize!!

:lol::lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Çükütay'ın gerçek kuran'ı ne güne duruyor..Tüm canlıların her daim sevişmek suretiyle çükütayı zikrettiğini görmüyor musunuz?Bu çükütayın hikmetinin en büyük kanıtı değil mi?Ne büyük bir ibret!...Ne ebedi mucize!!

=))))) evet biz Arat la Rab Çükütay'ın dinine mensubuz..Elçi Freddie dini yaymak adına çok çalışıyor.o yüzden pek görünmüyor.Yeni bir din doğuyor ey ahalii=))

Sitelerde Paylaş
=))))) evet biz Arat la Rab Çükütay'ın dinine mensubuz..Elçi Freddie dini yaymak adına çok çalışıyor.o yüzden pek görünmüyor.Yeni bir din doğuyor ey ahalii=))

aklınız sıra soytarılık yaptığınızımı sanıyorsunuz siz ? bastırılmış duygularınızı burdamı ön plana çıkarıyorsunuz ?

bize nispet yapıyorsunuz biliyoruz siz ve sizin gibi zavallılar..

ama bi laf var = havan kime yabancı..

tarihinde Kaybolan Yıllar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...