Jump to content

askere gidiyorum

Recommended Posts

iskenderun da denizciliğe gidiyorum. doğu falan da çıksa birşey demezdim. gerçi cennet gibi bir derdim olmaz dı ama ister müslüman ister değil orta asyadan buraya kadar beni getiren atalarınm için savasırdım yeri gelir se

şimdide acemilik bitince çıkar sa aslanlar gibi gider gelirim doğuya. ama askerde bir amaç doğrıltusunda savaşmak beni mutlu eder di. ama ülkede o kadar aç susuz varken borçlar tavan yapmışken hala savunmadığım bir türban konusuyla çalkalanan, siyasi simge edinilmiş bayrak şekline gelmiş bir bezden ibaret bir türkiye için, türkiyeyi bırakıp iranı şunu bunu örnek alanlar için savaşmak eğer gerçek se içimi acıtır ama ben bunun böyle olmadığını düşünüp dini ne olur sa olsun adam gibi adam olanlar ın can güvenliği için savaştığımı düşündükçe ölsem dahi gözüm arkada kalmaz.

tarihinde serdar2008 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Güle güle git güle güle gel kardeşim..

Savaş mavaş hikaye , zorunlu askerlik türkiyeye zarardan başka bişey getirmiyor , milliti de vatan borcu diye kekliyorlar , halbuki amaç ordunun başındaki ensesi kalınların daha fazla yağ bağlaması , napalım bu toprakların laneti

Hayırlı tezkereler

Sitelerde Paylaş

Yolun acik olsun kardes. Denizci olarak gitmen sanstir. Vatan icin askerlik yapacagiz elbette. Din ile vatanseverligi birbirine karistiran cahilleri sittiret sen. Git ve aslanlar gibi yap askerligini ve aslanlar gibide dön. Hayirli teskereler dilerim simdiden.

Sitelerde Paylaş

Yolun açık olsun.

Denizci olarak yapman gerçekten büyük şans.

Bendeniz bu konuda biraz şansızım, zamanında arkadaşlarıma astek/öğretmenlik çıkarken bana düz astek'lik çıkmıştı.

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kazasız belasız gidip gelin...

Yalnız doğuda deniz mi var ki oraya gidesiniz... :)

Maalesef kaydırılmış birlik denen bir müessese var ordumuzda.Hatta bir de Deniz Piyadesi terimi var.Deniz olsun olmasın Genelkurmay gerek gördüğü zaman batıdaki bir birlik veya deniz birliğinden herhangi bir kısmı Cizre-Şırnak-Tunceli-Van gibi terör yumağına bulanmış illerimize kaydırılabiliyor.

Ben de Ağrı Patnos'ta Asteğmen olarak yaptım askerliğimi.Ama doğu illerinin hemen hepsini dağları boyunca gezdik.Serdar moralini bozmak istemem ama oralarda hep Foça'dan İskenderun'dan gelmiş deniz piyadeleri gördüm dağlarda gezen...

Aslanlar gibi git yap askerliğini Serdar kardeş...

Sitelerde Paylaş
:) :) Burad sanal vatan millet sakarya edebiyatı yapılıyor.. boşver bunları...

Sanal soytarilar cok olunca, sanal kahramanlarda olacaktir elbette. Sanalda olsa kahramanlik, soytariliktan iyidir.

Not: Bu kelimeyi senin icin sarfetmedim.

Ayrica, bu arkadas secildigi yere gitmekle mükellef. O, gönüllü hikayesi her yerde ve zamanda gecerli degil. Bilmeden sallama zerdust. Doguya gitse, itirazmi edecek? Bence etmeyecek ve gerekirsede savasacak. Ben suriye sInIrIndaki altinözünde askerligimi yaptim. Piyadeye taciz atesi acildiginda ve 3 terörist görüldü diye operasyona gittigimdede, 6 aylik askerdim ve hic korkmadan gittim. Etrafimdada, korkan bir arkadas görmedim. Demekki buradaki sanal iddianiz, hicte dogru sayilmaz.

tarihinde ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...