Jump to content

Gozlerine surme ceken erkekler nonos mu?

Recommended Posts

Ne yarari var? Tibbi acidan bana aciklarmisiniz? Daha dogrusu bu surme denen sey hangi maddeleri ihtiva ediyor?

Beni bilgilendirin.

SÜRME ÇEKMENIN FAYDALARI

HZ. PEYGAMBER (sav) asirlar önce bizlere ?Gözünüze sürme çekin.? diye tavsiyede bulunmustu. simdi bilim adamlari özellikle Misir ve Hindistan?da 4 bin yildan beri kadin erkek herkesin kullandiGi sürmenin göz saGliGina olan etkilerini arastiriyorlar.

Bilim adamlari, sürmenin, gözü günesin zararli isinlarindan koruduGunu, ayrica, özellikle ?Iran sürmesi? olarak bilinen ve aktarlarda satilan toz sürmenin, göz kuruluGundan gözde bakteri üremesine, alerjik enfeksiyonlardan çapaGa kadar birçok sorunu önlediGini kaydetti.

ALDIN MI CEVABI KUTSALYARATIKKKKKKKKKK

tarihinde josephsteel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

böyle uğraşacağıma kaliteli bir güneş gözlüğü takarım gözüme.

gözün üstündeki yada altındaki şey nasıl olur da gözü güneşten korurur..

bunu da anlamadım.

he bana üste para verecekler gözüne sürme çek diye.. çekmem..nokta..

Sitelerde Paylaş

Yahu adamlar hala Muhammedden ornekler veriyorlar.

Surme gunesten neyi koruyor? Gunesin isinlaridir gozu etkileyen be kardesim. Takarsin bir gozluk olur biter, gozune surme cekip plajlarda boy goster bakim arkandan kimler gelir.

Bir doktorun yada bir uzmanin surmenin faydaarini anlatmasini istiyorum, yada bu konuyu bilimforuma tasirim.

Bu devirde hala surme ceken erkek nonostur kardesim.

Sitelerde Paylaş
komiksin ve o kadar da saçma....faydasını söylüyorum hala aynısın((altta kalmak zor)).adam gözlük takmak istemio sürer sürmesini paşa paşa gezer.nonoş diyenin kendisi nonoştur beeee..sürme ile nonoş olunsa hey babam heyyyy..yaratıgım

Peygamberinizin bunu kullandığını duymamış olsaydınız,şimdi nonoş diyenlerin en başında siz gelirdiniz eminim..peygamberiniz daha canlı görünmek için allıkta sürüyormuş diye bir lakırdı duysaydınız onu da savunurdunuz eminim=))

Sitelerde Paylaş

Sürmenin arap hayranlığıyla da alakası var. Araplar ve farslar kara kaşlı kara gözlü olurlar aynı şekilde kürtlerde.

Bir insan gözlerinin kara olmasını istiyorsa bir şeylere sempati duyuyor olmasındandır. Sürme erkeklerede kadınlara da yakışmıyor ve benimde midemi bulandırıyor. İnsanın doğal hali en iyisidir ve araplara özenmek o insanı çirkinleştirmekten başka bir işe yaramaz.

Sitelerde Paylaş
Peygamberinizin bunu kullandığını duymamış olsaydınız,şimdi nonoş diyenlerin en başında siz gelirdiniz eminim..peygamberiniz daha canlı görünmek için allıkta sürüyormuş diye bir lakırdı duysaydınız onu da savunurdunuz eminim=))

gayet eminsiniz..yook bee demedim ve demem de..tanıdıgım arkadaşlardan çeken vardı gayet normal karşılamıştım(o zaman ögrenmiştim sünnet oldugunu)....kültür meselesi

Sitelerde Paylaş

savundukları şeye bak ya ,erkeğin gözlerine sürme çekmesi,peygamberin saçlarıda uzundu süper cool :)

saçları uzatın gözlere sürme çekin peygamberin sünneti,küpe felan takanda vardır,köprüaltları boş kalmasın.

bakın yüce allah ta o zamanlar metroseksüellerin,hormon bozukluğu olanların,biseksüellerin olduğunu biliyormuş,ne bilgili adam ne kutsal bi kitap neuzubillah :D

neyse ya işim gücüm yok muhammedin gayliğinimi düşünecem,ümmeti muhammedde çeksin göze sürmeyi,uzatsın saçı,diğer yaptıklarınıda yapın çok güzel örnek olmuş..

Sitelerde Paylaş
Araplar ve farslar kara kaşlı kara gözlü olurlar aynı şekilde kürtlerde.

alakası yok.bende kara kaşlı kara gözlüyüm,esmerim ama Türk ırkına mensubum.

benimde midemi bulandırıyor. İnsanın doğal hali en iyisidir ve araplara özenmek o insanı çirkinleştirmekten başka bir işe yaramaz.

sen zaten bisküvi çocuğusun.senin mideni bulandırmayan birşey yokki bu dünyada.

sürme erkeklere çok yakışıyor bence.örnek:Barış akarsu

Muslumanlardan once haddim olmadan lafa ben dalim. Bence gozune surme cekenler gizli nonostur, yani bu tur erkekler kadinliga yatkindir, hormonal bozukluk vardir. Surmeyi birakin, simdide moda olmus kas aldirmalar, kirpik bukturmeler falan yapiyormus kendine erkek diyen ucubeler.

Iyi bisey deel.

alakası yok birader.resmen saçmalıyorsun..

barış akarsuda sürme çekiyordu peki nonoş yada gizli nonoş olduğuna kanıtmı bu sence? bende sürme çekiyorum.insanları dış görünüşlerine göre yargılayan yobazın tekisin sen.

baraktp4.jpg

barakarsucp2.jpg

bilgidenizimbarisakarsuvr3.jpg

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
alakası yok.bende kara kaşlı kara gözlüyüm,esmerim ama Türk ırkına mensubum.

sen zaten bisküvi çocuğusun.senin mideni bulandırmayan birşey yokki bu dünyada.

sürme erkeklere çok yakışıyor bence.örnek:Barış akarsu

alakası yok birader.resmen saçmalıyorsun..

barış akarsuda sürme çekiyordu peki nonoş yada gizli nonoş olduğuna kanıtmı bu sence? bende sürme çekiyorum.insanları dış görünüşlerine göre yargılayan yobazın tekisin sen.

baraktp4.jpg

barakarsucp2.jpg

bilgidenizimbarisakarsuvr3.jpg

Şuraya sürmeli bir fotoğrafını koy da, bakalım sana da yakışıyor mu...

tarihinde HULAGUHAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sürme çekmek sünnettir diyemezsiniz arkadaşlar peygamberimizin gündelik hayatta yapmış olduğu bir davranış bu aynen yemek yemesi,uyuması gibi..yani sünneti zevaiddir..tamamen kültürel bir durum bencede. böyle bir davranış peygamberimizin nonoşmuş ya da farklı bişey olduğu manasına gelmesi çok saçma ............kadınları baz alırsak ta helede bazı müslüman kadınlar sürme çekmek sünnettir diye dışarı çıkarken sürme çekmiyorlar mı deli oluyorum....tesettürlü bir hanıma ''neden sürme çekiyorsun'' ''aaaaaa olurmu bilmiyor musun sen sürme çekmek sünnet''..hade yaaaaaaaaaa....

tarihinde rantisi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

baba uzatmayın bence bu konuları ben saçını sarıya boyatan erkek gördüm ya inanabiliyormusunuz bi an kendimi nonoş hissetim sarılığımdan utandım.

Bi ara bende yaptım böle punkçı oldum şimdi ben hem emo olcaktım hemde punkcı ama modaya uymak lazımdı ozaman küçüktüm 11 12 yaşında.

Gittim erkek kuoförüne siyah saç yapabilirmisin dedim yok dedi bende 3 sokak ötedeki kadın kuoförüne gittim saçlarım hep siyah olsun dedim.

Baktım 1 ay sonra sarı saç çıktı meğer bunun dip boyasıda varmış hay allah belanızı versin bu çakma saçlara hep dip boyamı vuruyor bu millet israf yahu asgari ücret düşük derler sonra e adam dip boyaya para veriyor kalırmı.

Sonra saçımı 0 a vurdumdum.

Bence baba bende bunu anlattım ama aslında herkez kendi zikinin derdinde bıraklım öle takılsınlar nihiliz olalım.

tarihinde Hitman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...