Jump to content

Yeni Kitap Geldi.

Recommended Posts

The Verses Of John:

1- ( Dem / Kem)

Onlar sana diyorlar ki; "eh işte gördünmü dalga da geçiyorsun. Hemde utanmadan, evirip çevirip dalga geçiyorsun."

De ki; " Biz sana bu kitabı ve doğruyu, her şeyi bilesin diye indirdik. Toplum kurallarını yeniden düzenleyip, hatıra geçesin diye indirdik. Senin için en ufak bir iyilik istemiş değiliz."

Hani hatırlarmısın, gerici bir topluluk vardı; yalanla dolanla insan başları keserlerdi. Ve başlarında bir de sapık liderleri vardı. İşte biz en büyük azabı onlara müjdeledik. Onun kavmi ve ümmetine, geriden gelecek nesillere de çok büyük azaplar hazırladık.

Ya john! Anlat onlara; "Artık bu sistem değişecek. Çünkü bu sistemde senin yaratıcının adı vardır. Çünkü nereye bakarsan bak onun eserlerini görürsün."

2- (Ria / Dem)

Ya cahiller. Hani benim kusurluca ve yavaşça yarattığım insan yok mu? Hani sizin sapık liderleriniz ve aç topluluğunuz birbirine düşman etmişti bu insanları..

Bir de emirler vermişlerdi. Toplumu ve sistemi düzenlemekten aciz olan bu pis kokan ve ayakları çıplak (esmer) topluluk; kendi başarısızlıklarını onların ellerine, ayaklarına ve başlarına malettiler.. Hırsızlık yapanın ellerini kesmeye cürret ettiler.

De ki; " Ey kendini bilmez, aç gözlü köpekler! Siz kim oluyorsunuz da, benim ortaya çıkarageldiğim insanların ellerini kesmeye cürret ediyorsunuz? Siz bu dünyada en kutsal bildiğiniz değerler ayaklar altına alınıp, ezildikçe cezalandırılacaksınız."

Hırsızlık yapanın kökenlerini araştırın. Eğitim oranını arttırınız ve buna öncelik tanıyınız ki; 1 refah içinde yaşan insana karşılık, 3 fakir insan türemesin.

De ki; "Hırsızlığa karşı el kesmek; ancak aciz ve kendini bilmez toplulukların yapacağı iştir. Onların çocukları ve kadınlarını da, büyük savaşlarda ölüme mahkum ettik. Şüphesiz bu durum; dünyanın refahı ve işleyişi açısından çok önemlidir."

Ya John; sana indirdiğimiz sözlerden şüphe edenler var ya!! Onlara sor bakalım; hangi doğruyu kendi doğruları yapmışlar? Ve hangi gerçekleri benden üstün tutmuşlar? İşte o gerçek sandıkları yalanlar, onların her zaman sırtlarında yük olacaktır.

3- (Müjde)

Hani soluyan köpekler demişlerdi ki; "hadi yazdıklarımızın bir tane benzerini getirinde görelim." Üstelik yalanlar atmışlar, adımı değiştirip başka isimlerle iftira atmışlardı.

Onlara de ki; "sizin yazdığınız sözler değil, doğrular geldi. Sapıklık yıkıldı, akıl yolu geldi. Alın işte size büyük sözler. Okuyun, dönün tekrar okuyun. Burada sizin için ciddi dersler vardır."

Siz yeni inancı müjdeliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2- (Ria / Dem)

Ya cahiller. Hani benim kusurluca ve yavaşça yarattığım insan yok mu? Hani sizin sapık liderleriniz ve aç topluluğunuz birbirine düşman etmişti bu insanları..

Bir de emirler vermişlerdi. Toplumu ve sistemi düzenlemekten aciz olan bu pis kokan ve ayakları çıplak (esmer) topluluk; kendi başarısızlıklarını onların ellerine, ayaklarına ve başlarına malettiler.. Hırsızlık yapanın ellerini kesmeye cürret ettiler.

De ki; " Ey kendini bilmez, aç gözlü köpekler! Siz kim oluyorsunuz da, benim ortaya çıkarageldiğim insanların ellerini kesmeye cürret ediyorsunuz? Siz bu dünyada en kutsal bildiğiniz değerler ayaklar altına alınıp, ezildikçe cezalandırılacaksınız."

Beklediğim peygamber sonunda geldi !

Koru bizi yüce John !

Sitelerde Paylaş

vahiyler geldikçe bizlerle paylaşmayı ihmal etme john. kadınların orgazm sorunu le ilgili bir vahiy bekliyoruz senden.

"biz kimi istersek onun zevk almasını sağlarız, zevk almayanlar erkeğini suçlamaktan vazgeçsin, şüphesiz onun herşeye gücü yeter" ben böyle birşeyler bekliyorum saygılar :lol: :lol: :P

Sitelerde Paylaş

4- (Quests..)

Ey John! Anlat onlara.. Özgürlüğün ve metanetin simgesini göster onlara! Onlar ki, her gün yedikleri bilgiye aç olanlar! Onlar ki, açlığı kendilerine tokluk bellemiş olanlar. İşte sen bu düşünen kavim üzerine gönderildin!

Kadınların ve eşlerinin, beğendikleri varlıkların helal olduğunu anlat onlara. İki bedenin birleşmesinden daha kutsal bir simge olmadığını anlat onlara..

Ne acıdır; çıplaklığı yadırgayıp bunu bir ayıp olarak gören gafillere! Ne büyük bir felakettir onların bu hayatta yaşadıkları.. Onlar son nefeslerini pişman olarak verirler. Aldıkları nefeste ise hep kıskançlık ve kin vardır. Sahte erdemleri sahip oldukları tek gösteriştir onların.

Ama biz gösterişi sevmeyiz. Biz sevmediklerimiz üzerinde doğanın en büyük kuralını işletiriz. Biz cahiller ve kafası sahte erdemlerden başka şeylere çalışmayanlar için doğal seleksiyonu işletiriz. Siz bunu sadece fiziksel bir seleksiyon mu sandınız? Hayır!! Dönün çevrenize bir bakın: Ve dönün bir kez daha bakın! Kafanızın içindekilerin ve sahip olduklarınızın doğaya yansıyışıdır bu şüphesiz!

5- (Sexuality..)

Ey John! Anlat onlara.. Biz cinselliği ve varoluşun bu yegane amacını, ilk tek hücreliden bu yana aynı ahenk içinde getirdik.

Ne yazık o cinsellikten kaçanlara. Ve ne yazık onu bir günah olarak ananlara.

Size iki tür cinsellik bahşettik: Farkında olduklarınız ve farkında olmadıklarınız. Hani içinizden biri bir kadını görünce döner bakar ve tekrar döner bakar ya.. Hani o kadının içinde olmak ister ya.. Bu farkında olduğunuz cinselliktir. Ancak biz diğerini de sizin içlerinize yerleştirdik. Bunun için fiziksel metanetten çok felsefi metanete de sahip olmanız gerekmektedir. Bunu görmek için gözlerden daha fazlasına sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar sizin bilinçaltı fantezilerinizdir.

Ey John! De ki; bunlar sizin temel varoluşunuzdur. Başkalarına zarar vermeden doyasıya yaşayın bu özgürlüklerinizi. Sizin tapacağınız şey, sizin içlerinize yerleştirilmiştir! Tapın onlara! Ey John! En büyük ve yüce varlık adına!

Biz bir kadın ayağında bile sizin için çok büyük bir çekicilik meydana getirdik. Ama ne yazık ki; o çekik gözlü kavimler kadın ayağını bile yasakladı. Bileklere kadar gözükmesi namahrem sayıldı. Bizim açtığımızı onlar kapadı! İşte yemin olsun, sana yemin olsun ki bunlar; tarihin derinliklerine gömülecek olanlardır!

Biz sana "Tantra"yı da yolladık. Biz size zamanın gizli anahtarını yolladık. OSHO'yu hatırlarmısınız? Onun kitaplarını okuyunuz. Biz o yazıtları onun içine yerleştirdik. Şüphesiz onu da gerçek bir aracı kıldık.

Gören ve gerçekten düşünenler için çok büyük öğütler vardır sözlerimizde! O göremeyenler var ya; işte onların sahte ruhları içindeki mutsuzluk, görmeyen gözlerinden okunacaktır. AND OLSUN OKUNACAKTIR!

Sitelerde Paylaş
Biz bir kadın ayağında bile sizin için çok büyük bir çekicilik meydana getirdik. Ama ne yazık ki; o çekik gözlü kavimler kadın ayağını bile yasakladı. Bileklere kadar gözükmesi namahrem sayıldı. Bizim açtığımızı onlar kapadı! İşte yemin olsun, sana yemin olsun ki bunlar; tarihin derinliklerine gömülecek olanlardır!

Yüce John ayak fetişi çıktı... :huh:

Sitelerde Paylaş

John vahiyler kaç günde bir geliyor,sipariş alıyor musun? :) Sen bugüne kadar nerelerdeydin? yoksa sende mi kainat yaratılmadan önce vardın? :)

john benzin fiyatlarını düşürecek bir ayet getir belki inananların artar.

Sitelerde Paylaş

JOHN;

Zariyat suresi ayet56 da RABBIMIZ

'BEN ŞÜPHESİZ Kİ İNSANLARI VE CİNLERİ BANA İBADET ETMELRİ İÇİN YARATTIM'

buyuruyor.

sen nasıl bır peygambersinki varlığının nedenini bizlere iletmeyen bır yaratıcın var. kıtabın kendısını tanıtmayan ve kullarının yaratılıs nedenını anlatmayan bir tanrı yada yaratıcı sözleri ile dolu.

bebeğim komiksin hemde çok komik sen değil senın gıbılerın hepsi bır araya gelse kuran ın bır suresını bıle bır araya getıremez.

sen se cinsellikten dem vuruyosun

Sitelerde Paylaş

6- (Lies and Believers..)

John.. De ki; bizi ve gerçek varoluşu daha önce yalanlayanlar da çıktı. Hatta ortaya öyle varlık isimleri sürdüler ki, (cin, peri, şeytan, osuruk meleği v.s.) tamamen şizofren ve paranoyak olan; dünyadaki aciz ve fakir kalmış bütün insanları kandırmaya, kendi cephelerine çekmeye yönelikti.. Görmüyormusunuz, o vahşi savaşlarınızda bu sapık liderler yüzünden ortaya çıktı.

O vahşi cezalarınız da bu sapık varlıklar tarafından ortaya çıkarıldı. (Burada bahsedilenin recm, çeşitli organlar kesme, kırbaç, hüre hür-köleye köle anlayışı olduğu öne sürülmektedir.)

Ve görmüyormusunuz; kendi genlerinden gelen akrabalarına göz diken yeni bir nesil ortaya çıktı. Bunun cevabını biz onlara gerçek bilimle verdik. Varoluş ve yaptıklarının yanlışlıkları, kendilerinden gelen çocuklarının sakatlıklarıyla kanıtlandı ki; sapıklıkları yüzlerine vurulsun. Ama onlar çok aciz bir topluluktu (esmer, başları sargılı, kıllı ayaklı ve pis kokan), göremediler!

Ya gafiller!! Tamamen bilimsel gerçeklerle meydana gelmiş bu evrende, gerçek canlılardan başka canlılarmı arıyorsunuz? Siz ki; banyoya girdiğiniz halde, sizi görecekler ve ayıplayacaklar diye (Cinler, melekler, periler, osuruk meleği v.s.) vücudunuzun en doğal yerleri olan ama namahrem saydığınız bölgeleri kapatmaya yöneldiniz. Kendinden ve çıplaklığından, yalnızken bile utanan bir nesil yetiştirdiniz. Cinler dedinizde, kendi dediğinize gülmediniz.

Gözleriniz açıktı ama ne de boş baktınız. Siz bir yanılgı içindesiniz. Tüm ortaya çıkmış o yalan inançlarınızın üzerine yok oluş sözü veririm ki; siz bir yanılgı içindesiniz.

7- (Goals..)

Hedefimizi sorgulayacaklar, varoluşu yalanlayacaklar elbet çıkacaktır. Onlar şüphesiz reddedenlerdir. Benim sizin boynunuza bir urgan bağlayıp; etrafta inek otlatır, köpek solutur gibi gezdireceğimi mi düşündünüz? Ne yazık bunu düşünenlere. Onları mutsuzlukla sınadık biz.

Ve de ki; biz sizi bir anda yaratmadık. Hala anlamadınız mı; biz sizi çok serbest (oksijenle, maviyle ve yeşillikle alabildiğince dolu) bir gezegende kendi oluşumunuza bıraktık (bir süreden sonra). Bizim size en büyük hediyemizdir bu!

Ya John! Sor onlara; siz beni hangi sapık mitinizle ve yalanınızla karıştırdınız? Ben sizden; benim varlığımı doğrulamanız için; olduğunuz dışında bir davranış sergilemenizimi istedim ki; cinselliği bir ayıp ve saçmalık olarak gördünüz? Ve sözlerimi bu anlamda yalanlamaya kalktınız!!?

Cinsellik olmadan; hanginiz haz alabilir hayattan ve hanginiz tekrar anlayabilir varolduğunu? Elbet ki cinsellik bizim yegane konumuzdur. Ve elbet ki; siz onu anlamakla ve ona tapmakla mükellefsiniz. Sözlerimden en ufak şüphe duyanın vay haline!

Ey John! De ki; bundan başka doğru yoktur ve biz ancak doğru ışığı görenlerdeniz.

tarihinde john tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
JOHN;

Zariyat suresi ayet56 da RABBIMIZ

'BEN ŞÜPHESİZ Kİ İNSANLARI VE CİNLERİ BANA İBADET ETMELRİ İÇİN YARATTIM'

buyuruyor.

sen nasıl bır peygambersinki varlığının nedenini bizlere iletmeyen bır yaratıcın var. kıtabın kendısını tanıtmayan ve kullarının yaratılıs nedenını anlatmayan bir tanrı yada yaratıcı sözleri ile dolu.

bebeğim komiksin hemde çok komik sen değil senın gıbılerın hepsi bır araya gelse kuran ın bır suresını bıle bır araya getıremez.

sen se cinsellikten dem vuruyosun

... Aslında din olayının hiçbir mantığı olmadığını hissedeceksiniz seyredince...

İyi eğlenceler :rolleyes:

Sitelerde Paylaş

John

Eğer siz onu, yabancı dilden bir kitap kılıyorsanız, derim ki: Ayetleri tafsilatlı şekilde açıklanmalı değil miydi? Türk'e yabancı dilden (kitap) olur mu? ve yine derim ki: O, inananlar için doğru yolu gösteren bir kılavuz ve şifa ise; neden bazı yerleri yabancı dilden? Yoksa beni duymuyor musun john? sakın "Kitap anlamayanlara onlara kapalıdır (Sanki) onlara uzak bir yerden bağırılıyor (da Kitapta ne söylendiğini anlamıyorlar.) " deme! john....Yemezler :)

Bu bir notadır john,müzik notası değil ama...3 gün içinde cevap gelmezse ultimatom çekerim john :) ona göre :)

Sitelerde Paylaş
John

Eğer siz onu, yabancı dilden bir kitap kılıyorsanız, derim ki: Ayetleri tafsilatlı şekilde açıklanmalı değil miydi? Türk'e yabancı dilden (kitap) olur mu? ve yine derim ki: O, inananlar için doğru yolu gösteren bir kılavuz ve şifa ise; neden bazı yerleri yabancı dilden? Yoksa beni duymuyor musun john? sakın "Kitap anlamayanlara onlara kapalıdır (Sanki) onlara uzak bir yerden bağırılıyor (da Kitapta ne söylendiğini anlamıyorlar.) " deme! john....Yemezler :)

Bu bir notadır john,müzik notası değil ama...3 gün içinde cevap gelmezse ultimatom çekerim john :) ona göre :)

Senin kalbini mühürledik biz, car car yapma artık ...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...