Jump to content

Iste Din Iste Yaptiklari

Recommended Posts

Cok aci olaylar..Bu goruntuler benim icimi acitiyor,kaldiramiyorum artik

Aleviler de islamin hosgorusuzlugunden ve vahsetinden paylarina dusenleri fazlasiyla aldilar,eziyet cektiler..

"Bu topraklarda Hoşgörü hiçbir zaman varolmadı! " - Murat Bardakci'nin yazisini okumanizi tavsiye ediyorum..

Sitelerde Paylaş

:-(((((((((

Arap dininin,Türk insanini bir birine düsürdügünün en carpici örneklerinden biri.

Türk islam sentezcilerinin yediyi herzelerdir bunlar.

Hizbullahcilar,o siralarda sanirim pek aktif deyillerdi.

Yeni yeni örgütleniyorlardi.

Bu melezligi(SENTEZI) örgütleyen Amerikadir.

Türkes,askerken bu konularda Amerikada 4 yil eyitildigi söylenmektedir.

Ne kötülük varsa bu PUSTLARIN basinin altindan cikmaktadir.

Simdide Amerika Fettullahcilari organize etmektedirler.Dolayli yollardanda aKP yi.

Ülkücü gecinenler ne Arabin götünden ayrilmaktalar nede Amerikanin.

Ondan sonrada Tanri Türkü korusun.

Sen arabin El-Ilahina tap,onun mabadini yala,dönde de TANRI TÜRKÜ KORUSUN de.

Sen napacahsin?

Sende kutlu Arabin dinini vede dilini koruycan dimi.

Senin Tanriyla deyil ,El-Ilahladir isin adam gibi adam ol ,DEVE olma,Sapkani önüne koy,ne yaptigini DÜSÜN.

Türk isen ,Türkce konus, ,Türkce yasa,Türkce YAZ.

Bir dön kendine,

Birde Araba bah,

Birah melezligi (sentezciligi)

Dön öz benligine, yirt Arabin Fistanini,olma KAZ.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

hoşgörü dini islam ve getirdikleri. yine miletini sevdiğini iddia eden bir takım kişiler ve onların miliyetçilik anlayışının sonuçları olarak kendi milletini katletmeleri. kendinden olmayana tahammülü olmayanlar şimdi tutturmuşlar özgürlük diye, sen özgürlükten ne anlarsın hırbo.

Sitelerde Paylaş
ooffff of bunnar nedir böyle

umarim ordu ne yapdiginin farkindadir, gidisatimiz hic iyi deil...

Sayın Fenasifeci

Ordu olmadan olmuyormu bu işler?

Gidişatın bu hale getiren kim?

Ben sana söyleyeyim;

Gidişatın bu hale gelmesinde askeri darbeler de etkili olmuştur?

Komünist cadı avına çıkmak yerine başka yöntemler bulunabilirdi!

Kontra gerillaları kimler oluşturdu?

Amerika'da üst düzey eğitime ben gitmedim!!!

Yeşil kuşağı kimler destekledi?

Fethullah kadar olamadıktan sonra,

Herşeyi Allah'tan bekleyenler gibi herşeyi askerden beklemenin anlamı yok!

Saygılar...

Sitelerde Paylaş
Sayın Fenasifeci

Ordu olmadan olmuyormu bu işler?

Gidişatın bu hale getiren kim?

Ben sana söyleyeyim;

Gidişatın bu hale gelmesinde askeri darbeler de etkili olmuştur?

Komünist cadı avına çıkmak yerine başka yöntemler bulunabilirdi!

Kontra gerillaları kimler oluşturdu?

Amerika'da üst düzey eğitime ben gitmedim!!!

Yeşil kuşağı kimler destekledi?

Fethullah kadar olamadıktan sonra,

Herşeyi Allah'tan bekleyenler gibi herşeyi askerden beklemenin anlamı yok!

Saygılar...

evet olmuyor

cunki bu ülkede o kadar cok gerici ve ve onlara ayak uyduracak o kadar cok robotlasmis

müslüman varki, ortam hazirlandiginda bunlar digerlerini hemen boguverir

tabiki ordu ya gereksinim duyuyor olmak orduyu care olarak görmek

cok yanlis. Ama karsinizda 3-5 tane söz ile ikna edeceginiz insanlar yok

ve bu insanlarin neler yapabilcekleri burdaki video da gayet acik

bu Recep tayyip ve tayfasi yobaz in gericinin en önünde gideni

Allah sonumuzu hayir etsin :)

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Arkadasin dedigi gibi,herseyide ordudan beklemek biraz belescilik olur.

Evet,bunlarin biryerde bir zamanlar kurucusuda ordu olmustu.Fakat o zamanda bir komunizm tehlikesi vardi.Ortalik CADI kazani gibi kayniyordu.

Bitisigimizdeki bahcanin duvarina KIRMIZILAR söyle yazmistilar.

RUS ASKERINE SELAM DUR, TÜRK ASKERINI ARKADAN VUR.

Yani beni ,seni ,onu arkadan vurmak istiyorlardi ve vuruyorlardida,

eh bu durumda,duriyimda gelsin beni vursun deyecek halimizde yoktu herhalde.

Simdi kizil bela 70 yil icinde yikilip dagilip gitti.

Simdi onun yerini YESIL bela aldi,bu kizil beladan daha az tehlikeli deyil.

Bu durumda Laik ve Cumhuriyetciler bu gidise SET(dur) cekmek icin , bayraklari alip meydanlara cikip SERIATCILARI uyarmalidirlar.

Ama ne yazikki CHP nin basindaki bazi konusmalarinda hem iktidari protesto yapmakta,bir tarafdanda iktidara tasidigi Erdogan darilmasin deye hersey gülgülistanlikmis gibi gülücükler atmaktadir.

Bugünkü muhalif partilerin basindakiler, Gürcünün karsisinda politika yapabilecek kapasitede deyidirler.Bu nedenle Türkiyenin isi gercekten ordu ile Tanriya kalmistir.

Aradan birileri siyrilip cikip bunlari ümügünden yahalayip dur bahalim böyle dörtnala nereye gidiyorsun,bah surda 30 km hiz yapabilirsin diye yaziyor.Yoksa ehliyetin ibtal edilir bilesin demesi gerek.

Oguz bey coh hakli da,napacagizki bu Türk insaninin bir eksikligi.

Cetin Altan bir istanbul mitinginde,halka uyanin bu kötü gidise bir dur deyin derken,halkta Cetin Altanin gözünün icine bakiyormus,daha ne maval anlatip duruyorsun dediklerini kendin yap dercesine.

Burda, halktan fazla basi aydinlarin cekmesi gerekir.Gerisini halkin getireceyine inaniyorum.

Hökümatin artik uyarilma vakti coktan gecti.

Yoksa iktidara tasidigi Erdogani ürkütmek istemiyormu Baykal.

Muhalefetin görevi,IKTIDARI yanlistan geri cekmektir.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Aleviler de islamin hosgorusuzlugunden ve vahsetinden paylarina dusenleri fazlasiyla aldilar,eziyet cektiler..

k.maraş da kim...kime...neden şiddet uygulamıştır..?

arkasında yatan neden din mi? başka bir şeyler mi..?

saygılar...

Sitelerde Paylaş

saygılar...

Yok canım ne dini ... Madımakta da öyle, dinle falan alakası yok? :rolleyes: Gökdelenlere de Darwinistler çarpmıştı zaten :)

tarihinde Andromeda tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Burda, halktan fazla basi aydinlarin cekmesi gerekir.Gerisini halkin getireceyine inaniyorum.

Hökümatin artik uyarilma vakti coktan gecti.

Yoksa iktidara tasidigi Erdogani ürkütmek istemiyormu Baykal.

Muhalefetin görevi,IKTIDARI yanlistan geri cekmektir.

tolonbeg

aydinlarmi!!?, Türkiyede aydinlar akillilar korkudan altina kaciriyo....

yoksa su an Recep tayyip in basbakan olmasi bile bunun en guzel delilidir bence

böyle adamlara yol vermek bile korkunun göstergesidir

Sitelerde Paylaş
Yok canım ne dini ... Madımakta da öyle, dinle falan alakası yok? :rolleyes: Gökdelenlere de Darwinistler çarpmıştı zaten :)

demek birşeyler biliyorusn yaz o zaman beni de aydınlatmış olursun...yok eğer biryerlerinden sallayacaksan sus....

Sitelerde Paylaş

aleviler cami yakıyormuş , alevi öldüren cennete gider diye bir söylenti çıkardılar ,sunnilerde bütün alevi işyerleri ve evlerini dağıttılar, tahminen 500 kişi öldürüldü(bebekler de öldü ) , çok daha fazlası yaralandı veya tecavüze uğradı. sonucunda maraşta alevi kalmadı kalanlarda başka şehre gitti.

Sitelerde Paylaş

saygılar...

soru güzel yanıt kısmen sayın oğuzdan geldi...

sivil faşist çetelerin resmi faşist çetelerle birlikte aylar süren ön hazırlığın ardından gerçekleşmiştir... Maraş katliamı çok övünülen "Bin opersyon"dan sadece biriydi...

Yazılardan birinde orduya umut bağlanmış.. Hangi ordu kimin ordusu...

Maraş katliamında görev alanların "Millet ordu el ele" sloganlarıyla kan kustuklarını hatırlatmak isterim...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

katliamin şeriatçilarla ilgisi oldugunu sanmiyorum.bu türk-islam sentezcisi ülkücü-faşist köpeklerin yönetiminde,devlet eliyle gerçekleştirilmiştir,kanatimce..

şimdi ludwig gibi liberalizm vaazi veren kimseler ciksin buna yorum yazsin.çünkü bunlarin esasi(azinliklara yönelik şiddet)sermaye sinifinin eliyle örgütlenen sivil-faşist çeteler ve kontrgerilla tarafindan gerçekleştirilir..

şahsen ne madimak,ne maraş,ne çorum katliamlarinda ölenlerin 'sol' ile alakasi oldugunu sanmiyorum.alevi-sunni ayrimi yapay bir ayrim olup,proletarya'yi bölmek için egemen siniflar tarafindan ortaya cikarilan yapay bir catismaya alet edilmesi anlamina gelir.bizler için,proletarya'nin dini,mezhebi ya da etnik kökeninin hiç bir önemi olamaz..alevilere,sunnilere nisbeten daha yakin felan da değiliz.

kisacasi,öldürenler faşisttir ama ölenler devrimci ya da solcu hele hele komünist ya da kizil hiç değildir.!coluk cocuk,mahallenin delisi ya da sokakta ki bir garibandir..

tarihinde irr4ligion tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eski bir alevi olarak herzaman söylerim aleviliktede cok yobaz fikirler ,hiçte masum islam anlayışı değildir diye ,diğer islami oluşumlar yüzünden ezildiği için alevilerde kemalizm ve komunizm suuru vardır yoksa kemalizmi ve komunizmi anlayarak sectiklerinden değil etki-tepki yüzünden ,şöyleki yavuz sultan selime kadar aleviler önce abbasilerin orta asyada uşaklığını!!! yaparak islamın asya içlerinde yayılmasını sağladılar ((ozamanki şaman türklüğüne ihanet ederek)) hızlarını ve hırslarını alamayan ((alperenler)) buseferde anadoluda islamı yaydılar yine hızını alamayan erenler taa balkanlara kadar islamı yaydılar kısacası kazın ayağı hiçte öyle değil bilhassada balkanlarda olmak üzere anadoluda yağmalar talanlarla ortodox hristiyanlara 500 yıl terör estirdiler ,daha sonra yavuz sultan devrinde sünnilik bilinci oluşunca kendilerine ihtiyac kalmadı ve kovuldular ,eğerki bundan 1300 yıl önce şamanist bi türke ben aleviyim yada 600 yıl önceki ortodox bir yunanlıya ben aleviyim dediğinde anında doğrarlardı ihanet etti diye ,saldırdı diye.

Sitelerde Paylaş

bu başlıktaki konuyu anlatan cümle

RUS ASKERINE SELAM DUR, TÜRK ASKERINI ARKADAN VUR.

anlayışı güden PİS köpeklerdir...

alevilik bektaşilik masonluk islamcılık şeriat...değil....

o yılllarda kahrolsun türkiye nidaları atanlarla onun karşısında duran kişilerin çatışmasınıdır....katliam mıdır...evet katliamdır....

öldürülen insnaların tek suçu kominist olmaları...alevi olması değil....

saygılar....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...